АРХІВ: 16.01.2018

ТВЕРДЖЕННЯ, ЩО ЛІС, В ЯКОМУ ПОЛЮВАВ ЯНУКОВИЧ, МАЄ СТАТИ НАЦІОНАЛЬНИМ ПАРКОМ, НЕ МОЖЕ БУТИ АРГУМЕНТОМ, ПРО ЯКИЙ ПОТІМ РОЗПОВІДАТИМУТЬ НАШИМ НАЩАДКАМ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до ТВЕРДЖЕННЯ, ЩО ЛІС, В ЯКОМУ ПОЛЮВАВ ЯНУКОВИЧ, МАЄ СТАТИ НАЦІОНАЛЬНИМ ПАРКОМ, НЕ МОЖЕ БУТИ АРГУМЕНТОМ, ПРО ЯКИЙ ПОТІМ РОЗПОВІДАТИМУТЬ НАШИМ НАЩАДКАМ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

Указом Президента 2008 року передбачено створення Дніпровсько-Тетерівського національного природного парку. Питання в тому, на які території створювати цей парк. Ми вважаємо, що на території Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства є частина земель, які можуть стати заповідними Читати далі »

ДОШКІЛЬНЯТА ПРИВІТАЛИ ЗВЕНИГОРОДСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ІЗ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

      Коментарі Вимкнено до ДОШКІЛЬНЯТА ПРИВІТАЛИ ЗВЕНИГОРОДСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ІЗ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

Зі святковими вітаннями та щедрівками до Звенигородського лісгоспу завітали вихованці дошкільних навчальних закладів «Оленка» та «Веселка». Побажання миру й добра, щедрого на гарні події року, радості та щирих посмішок побажали Читати далі »

РІЗДВЯНИМ ВЕРТЕПОМ ПРИВІТАЛИ НАРОДНІ КОЛЕКТИВИ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до РІЗДВЯНИМ ВЕРТЕПОМ ПРИВІТАЛИ НАРОДНІ КОЛЕКТИВИ ПРАЦІВНИКІВ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

У Черкаському лісгоспі вже склалася добра традиція ­­– щороку на новорічно-різдвяні свята до них приходять друзі, аби привітати колектив та побажати їм миру, радості, Божих благословень та родинного затишку. І Читати далі »

ВОЛОДИМИР БОНДАР: “ХВОРА ЛЮДИНА, ЩОБ ВИЛІКУВАТИСЯ, ІНКОЛИ, НЕ МОЖЕ ОБІЙТИСЯ БЕЗ ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ. ТАК САМО І ЛІС, ЯК ЖИВИЙ ОРГАНІЗМ, ІНОДІ ПОТРЕБУЄ ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ”

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР: “ХВОРА ЛЮДИНА, ЩОБ ВИЛІКУВАТИСЯ, ІНКОЛИ, НЕ МОЖЕ ОБІЙТИСЯ БЕЗ ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ. ТАК САМО І ЛІС, ЯК ЖИВИЙ ОРГАНІЗМ, ІНОДІ ПОТРЕБУЄ ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ”

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар прокоментував для представників засобів масової інформації питання щодо необхідності внесення змін до Санітарних правил у лісах України. Він зазначив, що у 2016 Читати далі »