Monthly Archives: Січень 2018

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙДОВОЇ РОБОТИ У БОРОТЬБІ З ПОРУШНИКАМИ ПРАВИЛ ПОЛЮВАННЯ

      Коментарі Вимкнено до ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РЕЙДОВОЇ РОБОТИ У БОРОТЬБІ З ПОРУШНИКАМИ ПРАВИЛ ПОЛЮВАННЯ

Працівниками державної лісової охорони та єгерської служби лісгоспів Черкащини протягом 2017 року було складено 115 протоколів на браконьєрів та порушників правил полювання. За словами Володимира Рибалки, головного спеціаліста відділу лісового Читати далі »

ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ СНІГОВОЇ НЕГОДИ В РАЙОНІ

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ СНІГОВОЇ НЕГОДИ В РАЙОНІ

Снігопад, який вирував в області з 18 січня, за повідомленням синоптиків, був найбільшим за кількістю опадів за останні десятиліття. Найбільшого лиха стихія наробила в лісах області та на автошляхах. Не Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ПОСИЛЮЄ КОНТРОЛЬ ЗА ЗАГОТІВЛЕЮ ТА РЕАЛІЗАЦІЄЮ ДЕРЕВИНИ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ ЗЛОВЖИВАНЬ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ПОСИЛЮЄ КОНТРОЛЬ ЗА ЗАГОТІВЛЕЮ ТА РЕАЛІЗАЦІЄЮ ДЕРЕВИНИ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ ЗЛОВЖИВАНЬ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

За результатами колегії Державного агентства лісових ресурсів, заступник Голови відомства Володимир Бондар підписав наказ, який, зокрема, зобов’язує начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарств і керівників підприємств, установ та організацій, Читати далі »

ОЛЕКСАНДР ХОРВАТ: «ШПОЛЯНСЬКИМ ЛІСАМ РОСТИ В МАЙБУТНЄ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ХОРВАТ: «ШПОЛЯНСЬКИМ ЛІСАМ РОСТИ В МАЙБУТНЄ»

За багаторічну сумлінну працю в галузі лісового господарства, особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва Черкащини Олександра Миколайовича Хорвата, лісничого Шполянського лісництва державного підприємства «Звенигородське лісове господарство» минулого Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: У 2017 РОЦІ ЗМЕНШИВСЯ ОБСЯГ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВИНИ НА ПОНАД 400 ТИС. КУБ. МЕТРІВ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: У 2017 РОЦІ ЗМЕНШИВСЯ ОБСЯГ ЗАГОТІВЛІ ДЕРЕВИНИ НА ПОНАД 400 ТИС. КУБ. МЕТРІВ

За 2017 рік підприємствами галузі від усіх видів рубок заготовлено 15,9 млн куб. м деревини, що на 412 тис. куб. м (2,5%) менше в порівнянні з 2016 роком. Про це Читати далі »

ЧЕРКАСЬКИЙ ЛІСГОСП: 21 ОДИНИЦЯ ТЕХНІКИ ТА 120 ПРАЦІВНИКІВ БУЛИ ЗАЛУЧЕНІ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СНІГОЛАМУ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКИЙ ЛІСГОСП: 21 ОДИНИЦЯ ТЕХНІКИ ТА 120 ПРАЦІВНИКІВ БУЛИ ЗАЛУЧЕНІ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ СНІГОЛАМУ

У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків негоди, що пройшла областю на Водохреща. Найбільшою бідою стало те, що від налипання великої кількості снігу масово падали дерева. Черкаський район має Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Миколу Петровича Бихала – спеціаліста з охорони та захисту лісу Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, який він відзначає 28 січня. Шановний Миколо Петровичу! Бажаємо, Читати далі »

ВОЛОДИМИР БОНДАР ДОРУЧИВ ПОСИЛИТИ ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ ЗІ ЗБУДНИКОМ АЧС

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ДОРУЧИВ ПОСИЛИТИ ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ ЗІ ЗБУДНИКОМ АЧС

Держлісагентством доручено начальникам обласних управлінь взяти під особистий контроль та посилити здійснення всіх заходів, що вживаються для ліквідації, локалізації та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней. На цьому наголосив заступник Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: GPS-ТРЕКЕРИ ДОПОМОЖУТЬ ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ ЗА РОБОТОЮ РЕЙДОВИХ БРИГАД У ЛІСІ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: GPS-ТРЕКЕРИ ДОПОМОЖУТЬ ПОСИЛИТИ КОНТРОЛЬ ЗА РОБОТОЮ РЕЙДОВИХ БРИГАД У ЛІСІ

Надано доручення посилити контроль за роботою рейдових бригад щодо попередження незаконних рубок та оперативного виявлення правопорушників у лісі.  Про це повідомив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під Читати далі »

НАСЛІДКИ СНІГОВОЇ НЕГОДИ У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ (ВІДЕО, ФОТО)

      Коментарі Вимкнено до НАСЛІДКИ СНІГОВОЇ НЕГОДИ У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ (ВІДЕО, ФОТО)

У Черкаському лісгоспі тривають роботи з ліквідації наслідків минулотижневої негоди. Нагадаємо, що саме Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме вони й Читати далі »

НЕОБХІДНО АКТИВІЗУВАТИ РОБОТИ З ОФОРМЛЕННЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ЗЕМЛІ, ЩО НАДАНІ В ПОСТІЙНЕ КОРИСТУВАННЯ ДЕРЖАВНИМ ЛІСГОСПАМ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до НЕОБХІДНО АКТИВІЗУВАТИ РОБОТИ З ОФОРМЛЕННЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ЗЕМЛІ, ЩО НАДАНІ В ПОСТІЙНЕ КОРИСТУВАННЯ ДЕРЖАВНИМ ЛІСГОСПАМ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

Необхідно активізувати роботи з оформлення речових прав на землі, що надані в постійне користування лісогосподарським підприємствам. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час колегії Читати далі »

СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: НА ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ СНІГОПАДУ ВЖЕ ТИЖДЕНЬ ПРАЦЮЮТЬ 13 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ПІДПРИЄМСТВА (ФОТО)

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: НА ПОДОЛАННІ НАСЛІДКІВ СНІГОПАДУ ВЖЕ ТИЖДЕНЬ ПРАЦЮЮТЬ 13 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ПІДПРИЄМСТВА (ФОТО)

Починаючи з 18 січня, для подолання наслідків снігопаду, у Смілянському та Городищенському районах щоденно працює 13 одиниць техніки Смілянського лісгоспу: 10 тракторів МТЗ з відвалами-лопатами для розчищення снігу, 2 грейдери Читати далі »