АРХІВ: 06.10.2017

ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ЧОМУ НА ЧЕРКАЩИНІ ВСИХАЮТЬ СОСНОВІ ЛІСИ І ЯК ЦЬОМУ ПРОТИДІЯТИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ЧОМУ НА ЧЕРКАЩИНІ ВСИХАЮТЬ СОСНОВІ ЛІСИ І ЯК ЦЬОМУ ПРОТИДІЯТИ

“На Черкащині всихають соснові ліси. За останніми підрахунками лісівників, майже 11 тис. га соснових насаджень вже практично загинуло. В чому причина та як протидіяти загибелі дерев?..” Черкаське обласне управління лісового Читати далі »

ВІДЕО ТК “ВІККА”. СОСНОВА ГИБЕЛЬ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “ВІККА”. СОСНОВА ГИБЕЛЬ НА ЧЕРКАЩИНІ

“Катастрофічне всихання соснового лісу зафіксували на Черкащині. У кількох районах області масштабно гинуть сосни. Знищують їх шкідники та хвороби. Однак, нарікають лісівники, зарадити цьому не можуть. На заваді стоїть законодавство…” Читати далі »

11 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ – НА ЧЕРКАЩИНІ КАТАСТРОФІЧНО ВСИХАЮТЬ СОСНОВІ ЛІСИ

      Коментарі Вимкнено до 11 ТИСЯЧ ГЕКТАРІВ – НА ЧЕРКАЩИНІ КАТАСТРОФІЧНО ВСИХАЮТЬ СОСНОВІ ЛІСИ

Проблема всихання соснових насаджень цьогоріч набула надзвичайних масштабів і вже названа науковцями “біологічною пожежею”. Фахівцями держлісгоспів Черкаської області проведено інвентаризацію осередків всихання, з метою визначення площі пошкоджених ділянок лісу. За Читати далі »

МАСОВЕ ВСИХАННЯ СОСЕН – «БІОЛОГІЧНА ПОЖЕЖА» НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до МАСОВЕ ВСИХАННЯ СОСЕН – «БІОЛОГІЧНА ПОЖЕЖА» НА ЧЕРКАЩИНІ

За вересневими підрахунками лісівників, на Черкащині всохлі або ж всихаючі соснові насадження становлять майже 11 тисяч гектарів. Проблема набула серйозних масштабів і санітарний стан соснових лісів стрімко погіршується. Найбільше на Читати далі »

ПРАЦІВНИКИ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ЗАКЛИКАЮТЬ ДО ЧИСТОТИ

      Коментарі Вимкнено до ПРАЦІВНИКИ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ЗАКЛИКАЮТЬ ДО ЧИСТОТИ

У Смілянському лісгоспі нагадують про те, що в лісі не можна залишати сміття, недопалки і вогнища, які тліють, знають усі, але проблем, на жаль, від цього не зменшується. На думку Читати далі »