АРХІВ: 28.09.2017

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ТА НАЦПОЛІЦІЯ АКТИВНІШЕ БОРОТИМУТЬСЯ З НЕЛЕГАЛЬНИМИ РУБКАМ ТА НЕЗАКОННИМ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ТА НАЦПОЛІЦІЯ АКТИВНІШЕ БОРОТИМУТЬСЯ З НЕЛЕГАЛЬНИМИ РУБКАМ ТА НЕЗАКОННИМ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ДЕРЕВИНИ

У рамках виставки «Лісдеревмаш-2017» відбулася презентація та передача Національній поліції України додатку до Системи електронного обліку деревини (Система ЕОД) – модуля «Контроль», розробленого Latschbacher Ukraine, членом Комітету деревообробної та меблевої Читати далі »

УКРАЇНА ТА БІЛОРУСЬ СПІЛЬНО БОРОТИМУТЬСЯ З МАСОВИМ ВСИХАННЯМ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до УКРАЇНА ТА БІЛОРУСЬ СПІЛЬНО БОРОТИМУТЬСЯ З МАСОВИМ ВСИХАННЯМ ЛІСІВ

Сьогодні під час візиту до України представників Міністерства лісового господарства Республіки Білорусь підписано спільну заяву від Міністерства та Державного агентства лісових ресурсів України в рамках спільної сесії Комітету по лісу Читати далі »

ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОНОВЛЮЮТЬ СПЕЦТЕХНІКУ

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОНОВЛЮЮТЬ СПЕЦТЕХНІКУ

Лисянський лісгосп нещодавно придбав новий маніпулятор, який відтепер працює на лісосіках Шевченківського лісництва. Так, поступово на підприємстві оновлюють техніку та осучаснюють процеси лісозаготівлі.  Завдяки такому поповненню з’явилася можливість пришвидшити та Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! (ОНОВЛЕНО)

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! (ОНОВЛЕНО)

Вітаємо з 40-річним ювілеєм Сергія Олексійовича Боровика – лісничого Софіївського лісництва Канівського лісгоспу, який він відзначає 28 вересня. Шановний Сергію Олексійовичу! Бажаємо козацького здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, Читати далі »