АРХІВ: 16.09.2017

1

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ХРИСТИНИ ЮШКЕВИЧ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ВІТАННЯ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ХРИСТИНИ ЮШКЕВИЧ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Шановні колеги, працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості! Від щирого серця вітаю вас з нашим професійним святом – Днем працівника лісу! У цей день хочу звернутися не лише до Читати далі »

1504187166_Bondar_lis

ВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Шановні працівники лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу. Переконаний, що це свято відзначає не лише багатотисячний колектив лісівників, а й кожен, хто з любов’ю Читати далі »

2017-09-12_152233

НАПРИКІНЦІ ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ АКЦІЯ FSC – П’ЯТНИЦЯ 2017

      Коментарі Вимкнено до НАПРИКІНЦІ ВЕРЕСНЯ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ АКЦІЯ FSC – П’ЯТНИЦЯ 2017

FSC-П’ятниця – це глобальна екологічна акція, присвячена відповідальному ставленню до лісів. Мета акції – підвищення обізнаності щодо відповідального управління лісами, як кращій альтернативі сталого використання лісових ресурсів та збереження наших Читати далі »