Monthly Archives: Вересень 2017

ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВВАЖАЄ ЗА НЕОБХІДНЕ ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОРАТОРІЮ НА ВИВЕЗЕННЯ ЛІСУ-КРУГЛЯКУ

      Коментарі Вимкнено до ПЕТРО ПОРОШЕНКО ВВАЖАЄ ЗА НЕОБХІДНЕ ПРОАНАЛІЗУВАТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ МОРАТОРІЮ НА ВИВЕЗЕННЯ ЛІСУ-КРУГЛЯКУ

Президент України Петро Порошенко заявив про необхідність проаналізувати ефективність дії мораторію на вивезення лісу-кругляку. Як повідомила прес-служба глави держави, про це він сказав на нараді з питань реформування лісового господарства Читати далі »

ПЕТРО ПОРОШЕНКО НАПОЛЯГАЄ НА СТВОРЕННІ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ДЕРЕВИНИ В УКРАЇНІ

      Коментарі Вимкнено до ПЕТРО ПОРОШЕНКО НАПОЛЯГАЄ НА СТВОРЕННІ ЄДИНОЇ ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ДЕРЕВИНИ В УКРАЇНІ

Президент України Петро Порошенко виступає за створення єдиної державної системи електронного обліку деревини, а також заявляє про необхідність посилити координацію між різними структурами для припинення незаконного вирубування лісу. “Карпати – Читати далі »

СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ДІЄ ВІДКРИТО І НА ВИСОКОМУ ФАХОВОМУ РІВНІ

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ДІЄ ВІДКРИТО І НА ВИСОКОМУ ФАХОВОМУ РІВНІ

Кожна людина приходить у цей світ для виконання якоїсь місії. Лісівники – щоб завдяки посадженим і вирощеним ними лісам забезпечити здоров’я та екологічну безпеку тим, хто живе зараз і буде Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ТА НАЦПОЛІЦІЯ АКТИВНІШЕ БОРОТИМУТЬСЯ З НЕЛЕГАЛЬНИМИ РУБКАМ ТА НЕЗАКОННИМ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ТА НАЦПОЛІЦІЯ АКТИВНІШЕ БОРОТИМУТЬСЯ З НЕЛЕГАЛЬНИМИ РУБКАМ ТА НЕЗАКОННИМ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ДЕРЕВИНИ

У рамках виставки «Лісдеревмаш-2017» відбулася презентація та передача Національній поліції України додатку до Системи електронного обліку деревини (Система ЕОД) – модуля «Контроль», розробленого Latschbacher Ukraine, членом Комітету деревообробної та меблевої Читати далі »

УКРАЇНА ТА БІЛОРУСЬ СПІЛЬНО БОРОТИМУТЬСЯ З МАСОВИМ ВСИХАННЯМ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до УКРАЇНА ТА БІЛОРУСЬ СПІЛЬНО БОРОТИМУТЬСЯ З МАСОВИМ ВСИХАННЯМ ЛІСІВ

Сьогодні під час візиту до України представників Міністерства лісового господарства Республіки Білорусь підписано спільну заяву від Міністерства та Державного агентства лісових ресурсів України в рамках спільної сесії Комітету по лісу Читати далі »

ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОНОВЛЮЮТЬ СПЕЦТЕХНІКУ

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОНОВЛЮЮТЬ СПЕЦТЕХНІКУ

Лисянський лісгосп нещодавно придбав новий маніпулятор, який відтепер працює на лісосіках Шевченківського лісництва. Так, поступово на підприємстві оновлюють техніку та осучаснюють процеси лісозаготівлі.  Завдяки такому поповненню з’явилася можливість пришвидшити та Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! (ОНОВЛЕНО)

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ! (ОНОВЛЕНО)

Вітаємо з 40-річним ювілеєм Сергія Олексійовича Боровика – лісничого Софіївського лісництва Канівського лісгоспу, який він відзначає 28 вересня. Шановний Сергію Олексійовичу! Бажаємо козацького здоров’я, достатку, успіхів у роботі, радості, удачі, Читати далі »

ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРІВ НА ЛІСОВУ ТЕМАТИКУ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ТВОРІВ НА ЛІСОВУ ТЕМАТИКУ

Переможницею Всеукраїнського конкурсу на кращий твір на лісову тематику цьогоріч стала Катерина Гончарук – учениця Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступенів Черкаської обласної ради. Вже кілька років поспіль Товариство лісівників Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 40-річним ювілеєм Івана Васильовича Дерев’янка – головного лісничого Корсунь-Шевченківського лісгоспу, який він відзначає 27 вересня. Шановний Іване Васильовичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, достатку, нескінченного щастя, сонячного настрою, Читати далі »

НАУКОВЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ВВЕСТИ РЕЖИМ НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ В СОСНОВИХ ЛІСАХ ПОЛІССЯ

      Коментарі Вимкнено до НАУКОВЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ВВЕСТИ РЕЖИМ НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ В СОСНОВИХ ЛІСАХ ПОЛІССЯ

Наукова рада з проблем лісознавства і лісівництва Національної академії наук України на своєму засіданні розглянула питання поширення шкідників та хвороб і масового всихання лісу на Поліссі. Як зазначили наковці, головними Читати далі »

ВІДЕО ТК “РОСЬ”: НА ЧЕРКАЩИНІ ЧЕРЕЗ НЕДБАЛІСТЬ ГРИБНИКІВ ГОРИТЬ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “РОСЬ”: НА ЧЕРКАЩИНІ ЧЕРЕЗ НЕДБАЛІСТЬ ГРИБНИКІВ ГОРИТЬ ЛІС

“На Черкащині через недбалість грибників горить ліс. Від початку тихого полювання тільки на Чигиринщині щодня трапляються по дві-три пожежі в лісових масивах. Через це гинуть як дорослі дерева, так і Читати далі »

ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ ЧЕРКАЩИНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЗЛЬОТІ

      Коментарі Вимкнено до ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПРЕДСТАВЛЯТИМЕ ЧЕРКАЩИНУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЗЛЬОТІ

Шкільне лісництво “Діброва”, яким опікується ДП “Кам`янське лісове господарство”, представлятиме Черкащину на 11-му Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів . Цьогорічний зліт триватиме з 27 по 29 вересня Читати далі »