Monthly Archives: Серпень 2017

ДИРЕКТОРОМ ЛИСЯНСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ ПРИЗНАЧЕНО В`ЯЧЕСЛАВА ШАКО

      Коментарі Вимкнено до ДИРЕКТОРОМ ЛИСЯНСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ ПРИЗНАЧЕНО В`ЯЧЕСЛАВА ШАКО

Наказом Державного агентства лісових ресурсів України №294-к з 30.08.2017р. директором державного підприємства “Лисянське лісове господарство” призначено В`ячеслава Шако. Нового керівника колективу підприємства представив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського Читати далі »

У ЛІПЛЯВСЬКОМУ ЛІСОРОЗСАДНИКУ ЗОЛОНІСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ПІВТОРА МІЛЬЙОНА СІЯНЦІВ СОСНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЛІПЛЯВСЬКОМУ ЛІСОРОЗСАДНИКУ ЗОЛОНІСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ПІВТОРА МІЛЬЙОНА СІЯНЦІВ СОСНИ

Ліплявський лісорозсадник – це місце, де народжуються майбутні ліси Золотоніського лісгоспу. Він є базовим, адже забезпечує посадковим матеріалом усі структурні підрозділи підприємства. Кожен сіянець тут плекають та доглядають, як немовля, Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу 4 кварталу 2017 року, який відбудеться 04 вересня 2017 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 31 Читати далі »

НА САЙТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗАРЕЄСТРОВАНО ПЕТИЦІЮ З ПРОХАННЯМ НЕ ДОПУСТИТИ ПЕРЕДАЧУ ЛІСІВ У ПРИВАТНІ РУКИ

      Коментарі Вимкнено до НА САЙТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗАРЕЄСТРОВАНО ПЕТИЦІЮ З ПРОХАННЯМ НЕ ДОПУСТИТИ ПЕРЕДАЧУ ЛІСІВ У ПРИВАТНІ РУКИ

Документ зареєструвала Настенко Євгенія Леонідівна 23 серпня 2017 року. Для того, щоб петиція потрапила на розгляд до Президента України, протягом трьох місяців вона має зібрати 25 тис. голосів. Підписати петицію Читати далі »

ТИСЯЧІ КІЛОМЕТРІВ МІНЕРАЛІЗОВАНИХ СМУГ ДОПОМАГАЮТЬ БОРОНИТИ ЛІСИ ЧЕРКАЩИНИ ВІД ПОЖЕЖ

      Коментарі Вимкнено до ТИСЯЧІ КІЛОМЕТРІВ МІНЕРАЛІЗОВАНИХ СМУГ ДОПОМАГАЮТЬ БОРОНИТИ ЛІСИ ЧЕРКАЩИНИ ВІД ПОЖЕЖ

Боротьба з лісовими пожежами вимагає великих як фінансових, так і людських ресурсів. Щоб знизити ризик виникнення загорань, працівники лісової галузі розробляють комплекси профілактичних заходів. Частина з них спрямована на недопущення Читати далі »

ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИМИ НАГОРОДАМИ УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРО ВІДЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИМИ НАГОРОДАМИ УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ  №251/2017   Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки Читати далі »

НИЖНІЙ СКЛАД СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ – ВИРОБНИЧЕ СЕРЦЕ УСЬОГО ПІДПРИЄМСТВА

      Коментарі Вимкнено до НИЖНІЙ СКЛАД СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ – ВИРОБНИЧЕ СЕРЦЕ УСЬОГО ПІДПРИЄМСТВА

На нижньому складі ДП «Смілянський лісгосп» завжди кипить робота, адже саме сюди надходить уся деревина. Нижній склад – це серце усього великого підприємства, яке ритмічно та впорядковано б’ється. У процесі Читати далі »

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ХРИСТИНИ ЮШКЕВИЧ ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ХРИСТИНИ ЮШКЕВИЧ ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні колеги! Щиро вітаю вас з одним із найвизначніших для кожного українця святом – Днем Незалежності України! Ця дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу, закріпила його вікові демократичні Читати далі »

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні колеги – лісівники Черкащини! Щиро вітаю з Днем Державного прапора та 26-ю річницею незалежності України! Маємо разом зберігати спільне дорогоцінне надбання – державність, і не зважаючи ні на що Читати далі »

ГЕННАДІЙ ЗУБКО ДОРУЧИВ ПОСИЛИТИ ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ У ЗАПОБІГАННІ ПОЖЕЖАМ

      Коментарі Вимкнено до ГЕННАДІЙ ЗУБКО ДОРУЧИВ ПОСИЛИТИ ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ У ЗАПОБІГАННІ ПОЖЕЖАМ

Кількість пожеж по Україні збільшилася удвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Площі, охоплені вогнем збільшилися у 1,8 раза. Про це повідомив 22 серпня на засіданні оперативного штабу ДСНС щодо заходів Читати далі »

ВІДЕО ТК “РОСЬ”. МАЛЕНЬКИЙ УКУС – ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА: ЧЕРКАЩИНУ АТАКУЮТЬ КЛІЩІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “РОСЬ”. МАЛЕНЬКИЙ УКУС – ВЕЛИКА ПРОБЛЕМА: ЧЕРКАЩИНУ АТАКУЮТЬ КЛІЩІ

“Сезон полювання цих паразитів розпочинається з ранньої весни і триває до листопада, але пік їхньої активності – серпень…” Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства  

УМАНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПРОПОНУЄ ВИНАГОРОДУ ЗА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЛІСОКРАДІВ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПРОПОНУЄ ВИНАГОРОДУ ЗА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЛІСОКРАДІВ

У 2017 році в зоні діяльності Уманського лісгоспу значно збільшилась кількість незаконних рубок, скоєних організованими групами лісопорушників у дубових насадженнях у темну пору доби. Порівняно з 2016 роком кількість незаконних Читати далі »