Monthly Archives: Липень 2017

3 СЕРПНЯ – ВИЇЗНА НАРАДА ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ЩОДО МАСОВОГО ВСИХАННЯ СОСНИ ТА САНІТАРНИХ РУБОК

      Коментарі Вимкнено до 3 СЕРПНЯ – ВИЇЗНА НАРАДА ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ЩОДО МАСОВОГО ВСИХАННЯ СОСНИ ТА САНІТАРНИХ РУБОК

3 серпня 2017 року у Рівненській області відбудеться виїзна нарада Державного агентства лісових ресурсів з метою обговорення причин та наслідків масового всихання соснових насаджень на Поліссі та необхідності здійснення в Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЛІСОВІ ДОРОГИ

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЛІСОВІ ДОРОГИ

Лісівники Черкащини працюють над поліпшенням лісової інфраструктури – не лише облаштовують рекреаційні пункти, а й щороку відновлюють та ремонтують лісові дороги. Як повідомив заступник начальника обласного управління Микола Рижков, протягом Читати далі »

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПРОГРАМИ АУКЦІОНІВ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПРОГРАМИ АУКЦІОНІВ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

26 липня 2017 року у ДП “Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр” відбулось чергове засідання робочої групи з питань розробки та впровадження електронної програми аукціонів з продажу необробленої деревини. В ході засідання було Читати далі »

МАЄМО ЗАПОБІГАТИ, АБИ НЕ ДОПУСКАТИ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ, – ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ ПРО ПОШИРЕННЯ АЧС

      Коментарі Вимкнено до МАЄМО ЗАПОБІГАТИ, АБИ НЕ ДОПУСКАТИ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ, – ВІТАЛІЙ КОВАЛЬ ПРО ПОШИРЕННЯ АЧС

Заходи щодо недопущення виникнення африканської чуми свиней у сільгосппідприємствах та приватних господарствах обговорили сьогодні під час семінар-наради. Вона відбулась в Будинку рад під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Коваля Читати далі »

12 СЕРПНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДКРИЮТЬ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ

      Коментарі Вимкнено до 12 СЕРПНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДКРИЮТЬ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ

Днями відбулася нарада з користувачами мисливських угідь Черкащини та мисливствознавцями. Управління лісового та мисливського господарства представляв головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка, від Держекоінспекції у Черкаській області Читати далі »

РОБОЧА ГРУПА ПРИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ РОЗПОЧАЛА НАПРАЦЬОВУВАТИ ШЛЯХИ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОМИСЛИВСЬКОЇ ГАЛУЗІ

      Коментарі Вимкнено до РОБОЧА ГРУПА ПРИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ РОЗПОЧАЛА НАПРАЦЬОВУВАТИ ШЛЯХИ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОМИСЛИВСЬКОЇ ГАЛУЗІ

26 липня 2017 року під головуванням заступника Голови Держлісагентства Володимира Бондаря відбулося перше засідання робочої групи при Державному агентстві лісових ресурсів, яка має напрацювати зміни до законодавства з метою реформування Читати далі »

ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ ЧЕРКАЩИНИ! НАГАДУЄМО ПРО СВОЄЧАСНЕ ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ПРАВО ПОЛЮВАННЯ

      Коментарі Вимкнено до ДО УВАГИ МИСЛИВЦІВ ЧЕРКАЩИНИ! НАГАДУЄМО ПРО СВОЄЧАСНЕ ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ НА ПРАВО ПОЛЮВАННЯ

У серпні в області розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб бути готовим до мисливського сезону. Нагадуємо, що кожен мисливець зобов’язаний мати при Читати далі »

ЯСНОЗІРСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ У ЛІСОВИХ МАСИВАХ

      Коментарі Вимкнено до ЯСНОЗІРСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ У ЛІСОВИХ МАСИВАХ

У Яснозірському лісництві Корсунь-Шевченківського лісгоспу переважають хвойні насадження, тож ризик виникнення пожеж у теплу пору року надзвичайно високий, саме тому тут особливо дбають про належну протипожежну безпеку у підвідомчих лісах. Читати далі »

ОФІЦІЙНО: НАБУЛИ ЧИННОСТІ СУТТЄВО ЗБІЛЬШЕНІ СУМИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ЗА БРАКОНЬЄРСТВО

      Коментарі Вимкнено до ОФІЦІЙНО: НАБУЛИ ЧИННОСТІ СУТТЄВО ЗБІЛЬШЕНІ СУМИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ЗА БРАКОНЬЄРСТВО

Сьогодні, 25 липня, в Офіційному віснику України опубліковано спільний наказ Мінагрополітики та Мінприроди «Про затвердження Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання (крім видів, занесених Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ЗАФІЛЬМУВАЛИ, ЯК ЖИВУТЬ ДИКІ ТВАРИНИ НА ЧЕРКАЩИНІ (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЗАФІЛЬМУВАЛИ, ЯК ЖИВУТЬ ДИКІ ТВАРИНИ НА ЧЕРКАЩИНІ (ВІДЕО)

Смілянські лісівники зафільмували життя тварин фотопастками. Відео виклали на ютуб-каналі. Повідомляють, що перший світлинний “капкан” встановили ще минулоріч. Фіксація працює за будь-якої погоди й освітлення та в режимі реального часу. Читати далі »

ПРОФСПІЛКА ОРГАНІЗУВАЛА ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ПРОФСПІЛКА ОРГАНІЗУВАЛА ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Первинна профспілкова організація ДП «Чигиринське лісове господарство» зробила для працівників підприємства та їхніх родин справжній подарунок-сюрприз, організувавши поїздку в Умань та Вінницю. «Ми вирішили започаткувати нову традицію на нашому підприємстві. Читати далі »

ВОЛОДИМИР БОНДАР ВІДКРИВ РЕКРЕАЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК НА ЖИТОМИРЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР БОНДАР ВІДКРИВ РЕКРЕАЦІЙНИЙ МАЙДАНЧИК НА ЖИТОМИРЩИНІ

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час робочої поїздки на Житомирщину відкрив рекреаційний майданчик «Джерело» в Турчинецькому лісництві. Донедавна цілюще джерельце поблизу автодороги Житомиир-Овруч, відоме на всю округу, вигляд мало Читати далі »