Monthly Archives: Травень 2017

АНАТОЛІЯ ПРОЦЕНКА НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ “ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ЧЕРКАЩИНОЮ”

      Коментарі Вимкнено до АНАТОЛІЯ ПРОЦЕНКА НАГОРОДЖЕНО ПОЧЕСНОЮ ВІДЗНАКОЮ “ЗА ЗАСЛУГИ ПЕРЕД ЧЕРКАЩИНОЮ”

Директора Звенигородського лісгоспу Анатолія Проценка нагороджено Почесною відзнакою “За заслуги перед Черкащиною”. Нагороду сьогодні вручив голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець. Почесна відзнака «За заслуги перед Черкащиною» – пам’ятна відзнака, котрою Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 55-річним ювілеєм Анатолія Петровича Проценка – директора ДП «Звенигородське лісове господарство», який він відзначає 31 травня. Шановний Анатолію Петровичу! Бажаємо Вам удачі, оптимізму, успіхів, підкорення нових вершин, сили Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПОДАРУВАЛИ ДІТЛАХАМ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПОДАРУВАЛИ ДІТЛАХАМ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Канівські лісівники піклуються не лише про ліси, їх збереження та примноження, а й про дітлахів, які зростають у їхньому краї. Так, нещодавно лісівники завершили облаштування дитячого майданчика «Гайок» у місті Читати далі »

ЮРІЙ МАРЧУК: «НАСТАВ МОМЕНТ ЗАДУМАТИСЯ Й ОБ’ЄДНАТИСЯ»

      Коментарі Вимкнено до ЮРІЙ МАРЧУК: «НАСТАВ МОМЕНТ ЗАДУМАТИСЯ Й ОБ’ЄДНАТИСЯ»

Свою думку щодо того, що відбувається у деревообробній галузі, висловив голова ГО «Незалежне експертне партнерство», завідувач кафедри дендрології та лісової селекції НУБІП України Юрій Марчук. Далі – пряма мова. – Читати далі »

ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОПІКУЮТЬСЯ ПАМ’ЯТКОЮ ПРИРОДИ «ТАРАСОВІ ЯВОРИ»

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОПІКУЮТЬСЯ ПАМ’ЯТКОЮ ПРИРОДИ «ТАРАСОВІ ЯВОРИ»

На території держлісфонду ­­­­Лисянського лісгоспу, чимало визначних та пам’ятних місць, пов’язаних із життям і творчістю Тараса Григоровича Шевченка. Напевно, в цих краях не знайдеться того закутку, де не ступала нога Читати далі »

СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАГОРОДИЛИ ШКОЛЯРІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ “ЛЮДИНА ТА ЛІС”

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАГОРОДИЛИ ШКОЛЯРІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ “ЛЮДИНА ТА ЛІС”

Протягом квітня-травня лісівники традиційно проводять конкурс на кращий малюнок і твір на лісову тематику. Окрім школярів загальноосвітніх навчальних закладів, участь у дитячому конкурсі “Людина та ліс” беруть й учні шкіл-інтернатів Читати далі »

РАДА ПОСИЛИЛА ОХОРОНУ КАРПАТСЬКИХ ПРАЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до РАДА ПОСИЛИЛА ОХОРОНУ КАРПАТСЬКИХ ПРАЛІСІВ

Верховна Рада ухвалила Закон 4480 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» щодо охорони пралісів згідно з Рамковою конвенцією про охорону та сталий розвиток Карпат. За закон проголосували 245 Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Сергія Васильовича Яценка – лісничого Макіївського лісництва Кам’янського лісгоспу, який він відзначає 27 травня. Шановний Сергію Васильовичу! Бажаємо щастя, родинного затишку, любові, гармонії, матеріального благополуччя, успіху Читати далі »

ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПОВЕРНУЛИ ДО ЖИТТЯ ЛІСОВУ КРИНИЦЮ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПОВЕРНУЛИ ДО ЖИТТЯ ЛІСОВУ КРИНИЦЮ

В урочищі Дубина, поблизу села Стецівка, у Козачанському лісництві звенигородські лісівники повернули до життя лісову криницю. Це місце має неабияке значення для місцевих жителів. За переказами, ще з давніх-давен люди Читати далі »

ЗОЛОТОНІСЦІ РАЗОМ З ДІТЬМИ МАСОВО ПРИБИРАЛИ ВІЛЬХІВСЬКИЙ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЦІ РАЗОМ З ДІТЬМИ МАСОВО ПРИБИРАЛИ ВІЛЬХІВСЬКИЙ ЛІС

Що може бути кращим за чисте довкілля саме сьогодні, коли проблема стоїть надгостро? Що ми залишимо після себе, на яких прикладах вчитимемо прийдешні покоління? Що, врешті-решт, залишимо нашим дітям після Читати далі »

РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ОЦІНКУ ВПЛИВУ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

      Коментарі Вимкнено до РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ОЦІНКУ ВПЛИВУ НА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Верховна Рада ухвалила Закон «Про оцінку впливу на довкілля» з пропозиціями Президента України. Закон встановлює правові та організаційні засади оцінки впливу на довкілля, спрямованої на запобігання шкоді довкіллю, забезпечення екологічної Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ЗУСТРІЧАЛИ КОЛЕГ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ЗУСТРІЧАЛИ КОЛЕГ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

Днями Черкащину відвідали лісівники з різних куточків України. Ознайомитися з веденням лісового господарства приїхали слухачі курсів Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства  – група директорів, головних Читати далі »