АРХІВ: 27.04.2017

ЛІСІВНИКИ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОЖЕЖНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОЖЕЖНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ

Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одним з найголовніших завдань для лісівників Черкащини є недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація. У Деньгівському Читати далі »

ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ

У Деньгівському лісництві Золотоніського лісгоспу лісівники та рятувальники провели обласні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної Читати далі »

ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ: ТІЛЬКИ ВІДКРИТІСТЮ ТА У ДІАЛОЗІ МИ ЗМОЖЕМО ПОБОРОТИ КОРУПЦІЮ, І РАЗОМ ЗМІНИТИ ЛІСОВУ ГАЛУЗЬ

      Коментарі Вимкнено до ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ: ТІЛЬКИ ВІДКРИТІСТЮ ТА У ДІАЛОЗІ МИ ЗМОЖЕМО ПОБОРОТИ КОРУПЦІЮ, І РАЗОМ ЗМІНИТИ ЛІСОВУ ГАЛУЗЬ

Сьогодні, 27 квітня, у приміщені Держлісагентства відбулась зустріч т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич з громадськими активістами. Т.в.о. Голови відомства обговорила з громадськістю питання корупції та незаконних Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДГОТУВАЛИСЯ ДО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДГОТУВАЛИСЯ ДО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

Щороку навесні після сходження снігового покриву у лісівників додається турбот, адже розпочинається пожежонебезпечний період. Так, цього року наказом Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства від 6 березня оголошено черговий Читати далі »