Monthly Archives: Квітень 2017

ЛІСІВНИКИ ТА СТУДЕНТИ ПРИБРАЛИ ЛІС ТА УЗБІЧЧЯ СОБКІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ТА СТУДЕНТИ ПРИБРАЛИ ЛІС ТА УЗБІЧЧЯ СОБКІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА

Викладачі, студенти, аспіранти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом із колегами Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка, а також учні та вчителі  міської ЗОШ №3 долучились до ініціативи Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології в області  встановилася тепла, вітряна та посушлива погода.  29 квітня – 1 травня утримається висока (4 класу) пожежна небезпека, місцями надзвичайна (5 класу). Читати далі »

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЮШКЕВИЧ Х.В. ГОЛОВОЮ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЮШКЕВИЧ Х.В. ГОЛОВОЮ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 26 квітня 2017 р. № 290-р Київ Про призначення Юшкевич Х. В. Головою Державного агентства лісових ресурсів України Призначити Юшкевич Христину Василівну Головою Державного агентства Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО АКТИВНО ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ СТРАТЕГІЧНИХ ПІДХОДІВ ДЛЯ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО АКТИВНО ПРАЦЮЄ НАД СТВОРЕННЯМ СТРАТЕГІЧНИХ ПІДХОДІВ ДЛЯ РЕФОРМУВАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

Держлісагентство у співпраці з робочою групою з реформування лісової галузі та міжнародними експертами активно працює над створенням стратегічних підходів з реформування лісової галузі. Про це повідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич під Читати далі »

СЬОГОДНІ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

      Коментарі Вимкнено до СЬОГОДНІ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, щоб роз`яснювати, яким чином створення та Читати далі »

ВІДЕО. ЛІСІВНИКИ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ВІДПРАЦЮВАЛИ ДІЇ НА ВИПАДОК ЛІКВІДАЦІЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО. ЛІСІВНИКИ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ВІДПРАЦЮВАЛИ ДІЇ НА ВИПАДОК ЛІКВІДАЦІЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ

На території Деньгівського лісництва ДП «Золотоніське лісове господарство» лісівники та рятувальники провели обласні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. За матеріалами: ck.dsns.gov.ua Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства 

ЛІСІВНИКИ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОЖЕЖНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ТА РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПОЖЕЖНО-ТАКТИЧНІ НАВЧАННЯ

Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одним з найголовніших завдань для лісівників Черкащини є недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація. У Деньгівському Читати далі »

ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛИСЯ ОБЛАСНІ НАВЧАННЯ З ЛІКВІДАЦІЇ УМОВНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ

У Деньгівському лісництві Золотоніського лісгоспу лісівники та рятувальники провели обласні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної Читати далі »

ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ: ТІЛЬКИ ВІДКРИТІСТЮ ТА У ДІАЛОЗІ МИ ЗМОЖЕМО ПОБОРОТИ КОРУПЦІЮ, І РАЗОМ ЗМІНИТИ ЛІСОВУ ГАЛУЗЬ

      Коментарі Вимкнено до ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ: ТІЛЬКИ ВІДКРИТІСТЮ ТА У ДІАЛОЗІ МИ ЗМОЖЕМО ПОБОРОТИ КОРУПЦІЮ, І РАЗОМ ЗМІНИТИ ЛІСОВУ ГАЛУЗЬ

Сьогодні, 27 квітня, у приміщені Держлісагентства відбулась зустріч т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич з громадськими активістами. Т.в.о. Голови відомства обговорила з громадськістю питання корупції та незаконних Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДГОТУВАЛИСЯ ДО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДГОТУВАЛИСЯ ДО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

Щороку навесні після сходження снігового покриву у лісівників додається турбот, адже розпочинається пожежонебезпечний період. Так, цього року наказом Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства від 6 березня оголошено черговий Читати далі »

В УПРАВЛІННІ РОЗКВІТЛА САКУРА

      Коментарі Вимкнено до В УПРАВЛІННІ РОЗКВІТЛА САКУРА

На території Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства почала квітувати сакура. Сімнадцять років тому саджанець цього екзотичного дерева привезли черкаські лісівники із Закарпаття. Сакура, або ж японська вишня, – Читати далі »

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

      Коментарі Вимкнено до УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

Національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» відбудеться 8 червня 2017 року об 11 годині у приміщенні Держлісагентства. Конкурс проводиться Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України. Читати далі »