АРХІВ: 14.03.2017

ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ЗАХИСТ ПЕРШОЦВІТІВ НА ЧЕРКАЩИНІ У ХОЛОДНОМУ ЯРУ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ЗАХИСТ ПЕРШОЦВІТІВ НА ЧЕРКАЩИНІ У ХОЛОДНОМУ ЯРУ

“Заквітчаний первоцвітами Холодний Яр. В урочищі, на площі у понад 60 гектарів, розквітли занесені в Червону книгу складчасті підсніжники. Милуватися квітами сюди приїздять сотні туристів. Проте не всі обмежуються фотографуванням Читати далі »

ОПРИЛЮДНЕНО СПИСОК ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

      Коментарі Вимкнено до ОПРИЛЮДНЕНО СПИСОК ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

Інформація про претендентів на заміщення вакантних посад державних службовців територіальних органів Держлісагентства розміщена на сайті відомства за посиланням. Нагадаємо, що з 21 лютого 2017 року наказом Державного агентства лісових ресурсів Читати далі »

ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ ДОРУЧИЛА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОСИЛЕНЕ РЕЙДОВЕ ПАТРУЛЮВАННЯ ДЛЯ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО МИСЛИВСЬКОГО ФОНДУ

      Коментарі Вимкнено до ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ ДОРУЧИЛА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОСИЛЕНЕ РЕЙДОВЕ ПАТРУЛЮВАННЯ ДЛЯ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО МИСЛИВСЬКОГО ФОНДУ

Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич доручила начальникам обласним управлінь лісового та мисливського господарства забезпечити організацію та здійснення посиленого рейдового патрулювання з охорони державного мисливського фонду, особливо незаконного Читати далі »