Monthly Archives: Березень 2017

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТА ШКОЛЯРАМИ ВИСАДИЛИ АЛЕЮ МИРУ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТА ШКОЛЯРАМИ ВИСАДИЛИ АЛЕЮ МИРУ

Працівники Уманського лісгоспу долучилися до акції «Посади дерево миру». Також у заході взяли участь заступник голови Маньківської районної ради Світлана Лещенко, завідувач  сектору взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Володимир Читати далі »

ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШАНОВАНОГО ВЕТЕРАНА

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШАНОВАНОГО ВЕТЕРАНА

Нещодавно  відсвяткував своє семидесятиріччя Кінаш Микола Сергійович, в минулому багаторічний лісничий Великобурімського лісництва, зараз – ветеран виробництва, пенсіонер Золотоніського лісгоспу, людина шанована лісівниками, односельцями, друзями, рідними і близькими. Микола Сергійович Читати далі »

ВІДБУЛАСЯ ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛАСЯ ПРОФСПІЛКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

Минулого тижня у ДП «Смілянський лісгосп» відбулася конференція  трудового колективу, у якій взяли участь та виступили директор лісгоспу Юрій Сегеда, голова Черкаської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Микола Опанасюк, Читати далі »

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ЗА 29-30 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

      Коментарі Вимкнено до ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ЗА 29-30 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

  30 березня 2017 року № п/п Посада ПІБ переможця Загальна кількість балів 1 начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Сухович Віталій Миколайович 10,6  29 березня 2017 року Читати далі »

РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛІКУ ЧИСЕЛЬНОСТІ ДИКИХ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до РЕЗУЛЬТАТИ ОБЛІКУ ЧИСЕЛЬНОСТІ ДИКИХ МИСЛИВСЬКИХ ТВАРИН НА ЧЕРКАЩИНІ

Протягом січня-лютого у лісах Черкащини тривав облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин, який є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь. Такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю Читати далі »

ВІДЕО ТК “РОСЬ”. СЕЗОН БЕРЕЗОВОГО СОКУ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “РОСЬ”. СЕЗОН БЕРЕЗОВОГО СОКУ НА ЧЕРКАЩИНІ

“Він смакує з лимоном і родзинками. Почався сезон березового соку. Цей напій не лише рятує від весняного авітамінозу, а й має лікувальні властивості. Як правильно точити сік, аби не нашкодити Читати далі »

ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ВЛАДЦІ ТА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ САДЖАЛИ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “РОСЬ”. ВЛАДЦІ ТА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ САДЖАЛИ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ НА ЧЕРКАЩИНІ

“Кількадесят черкащан, серед них владці та учнівська молодь, не пошкодували сил, аби провести суботній ранок у роботі…” Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

СМІЛЯНСЬКІ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ САДИЛИ ЛІС У СУНКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ САДИЛИ ЛІС У СУНКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

Весна – пора красива та натхненна, але поряд із милуванням на красу природи, потрібно братися до роботи. У лісівників – відповідальний та насичений період, адже вони закладають нині основи нового Читати далі »

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ЗА 23, 24, 28 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

      Коментарі Вимкнено до ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОРГАНІВ ЗА 23, 24, 28 БЕРЕЗНЯ 2017 РОКУ

28 березня 2017 року № п/п Посада ПІБ переможця Загальна кількість балів 1 начальник Луганського ОУЛМГ Не визначено 2 заступника начальника – начальника відділу фінансів та економіки Луганського обласного управління Читати далі »

ВІДЕО ТК “ВІККА”. ЧЕРКАСЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДНОВЛЮЮТЬ “ЗЕЛЕНІ ЛЕГЕНІ” ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК “ВІККА”. ЧЕРКАСЬКІ ШКОЛЯРІ ВІДНОВЛЮЮТЬ “ЗЕЛЕНІ ЛЕГЕНІ” ЧЕРКАЩИНИ

“Черкаські школярі долучаються до посадки лісів. У межах акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”, упродовж місяця в усіх лісгоспах області проводитимуть весняну посадку лісу та роз’яснювальну роботу щодо збереження природного Читати далі »

ДЛЯ УЧНІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ПРОВЕЛИ ПРИРОДНИЧУ ЕКСКУРСІЮ

      Коментарі Вимкнено до ДЛЯ УЧНІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ПРОВЕЛИ ПРИРОДНИЧУ ЕКСКУРСІЮ

Навесні територія Холодного Яру стає особливо цікавою та привабливою для багатьох, адже саме тут розцвітають унікальні для Черкащини підсніжники складчасті. Сюди приїздять туристи, цілі родини, дружні компанії, аби помилуватись красотами Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ ОБЛАСНІ КЕРІВНИКИ РАЗОМ З ШКОЛЯРАМИ САДЖАЛИ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ОБЛАСНІ КЕРІВНИКИ РАЗОМ З ШКОЛЯРАМИ САДЖАЛИ ЛІС

25 березня у Черкаському лісгоспі відбулося садіння лісу в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та екологічної акції «Посади дерево миру». Щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів України Читати далі »