Monthly Archives: Січень 2017

1

У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕЛИ АТЕСТАЦІЮ МАЙСТРІВ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕЛИ АТЕСТАЦІЮ МАЙСТРІВ ЛІСУ

На початку 2017 року, згідно затвердженого графіка, було проведено атестацію майстрів лісу у Лисянському лісгоспі.  Всього було атестовано 19 осіб. Роботу було розпочато з доповіді директора лісгоспу Володимира Штанька, котрий Читати далі »

749588_w_300

МОРАТОРІЙ НІЯК НЕ МОЖЕ ЗМЕНШИТИ КІЛЬКІСТЬ РУБОК. ЛІС ДОСТИГАЄ І ВРОЖАЙ ПОТРІБНО ЗБИРАТИ – ЮРІЙ МАРЧУК

      Коментарі Вимкнено до МОРАТОРІЙ НІЯК НЕ МОЖЕ ЗМЕНШИТИ КІЛЬКІСТЬ РУБОК. ЛІС ДОСТИГАЄ І ВРОЖАЙ ПОТРІБНО ЗБИРАТИ – ЮРІЙ МАРЧУК

Експерт лісової галузі, національний координатор програми FLEG, Голова ГО “Незалежне експертне партнерство” та завідувач кафедри дендрології та лісової селекції НУБІП України розповів необробленого круглого лісу, проблеми лісівників та деревообробної промисловості, Читати далі »

Програма "Екополіс"

ПРОГРАМА “ЕКОПОЛІС” ТК “РОСЬ”. НА ЧЕРКАЩИНІ ТРИВАЄ ЗИМОВИЙ ОБЛІК ДИКИХ ТВАРИН

      Коментарі Вимкнено до ПРОГРАМА “ЕКОПОЛІС” ТК “РОСЬ”. НА ЧЕРКАЩИНІ ТРИВАЄ ЗИМОВИЙ ОБЛІК ДИКИХ ТВАРИН

“З 10 січня по 5 лютого у лісах Черкащини проводиться облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин. Це робиться для об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських звірів на Читати далі »

ДАЛРУ

ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БРАКОНЬЄРСТВО БУДЕ СУТТЄВО ЗБІЛЬШЕНА

      Коментарі Вимкнено до ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БРАКОНЬЄРСТВО БУДЕ СУТТЄВО ЗБІЛЬШЕНА

Державне агентство лісових ресурсів України підготувало проект спільного наказу Мінагрополітики та Мінприроди, який передбачає суттєве збільшення такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання. Про Читати далі »

ДАЛРУ

СХВАЛЕНО СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАНУ ООН ЩОДО ЛІСІВ НА ПЕРІОД 2017-2030 РОКІВ ТА ЧОТИРИРІЧНУ ПРОГРАМУ РОБІТ ФОРУМУ ООН З ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до СХВАЛЕНО СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАНУ ООН ЩОДО ЛІСІВ НА ПЕРІОД 2017-2030 РОКІВ ТА ЧОТИРИРІЧНУ ПРОГРАМУ РОБІТ ФОРУМУ ООН З ЛІСІВ

Минулого тижня у Нью-Йорку (США) завершилось узгодження положень стратегічного плану ООН щодо лісів на період 2017-2030 років та чотирирічної програми робіт Форуму ООН з лісів на період 2017-2021 роки, підготовлених Читати далі »

1

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ ДЕРЕВИНОЮ РАДИЛИСЯ ОБЛАСНІ ВЛАДЦІ, ДЕРЕВООБРОБНИКИ ТА ЛІСІВНИКИ

      Коментарі Вимкнено до ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ ДЕРЕВИНОЮ РАДИЛИСЯ ОБЛАСНІ ВЛАДЦІ, ДЕРЕВООБРОБНИКИ ТА ЛІСІВНИКИ

26 грудня у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада щодо вдосконалення реалізації необробленої деревини, яку ініціювала громадська спілка “Кластер деревообробної галузі Черкаської області”. Нараду проводили голова Черкаської Читати далі »

2017-02-01_152733

УКРАЇНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ З ШОТЛАНДСЬКИМИ КОЛЕГАМИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

      Коментарі Вимкнено до УКРАЇНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ З ШОТЛАНДСЬКИМИ КОЛЕГАМИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВЕДЕННЯ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Представники Лісової Комісії Шотландії, Конфедерації компаній лісового комплексу Великобританії Confor та Центру наук про деревину і технології її використання разом з українськими лісівниками, науковцями і керівниками управлінь лісомисливського господарства під час круглого Читати далі »

Подяка

КАНІВСЬКИЙ ЛІСГОСП ДОПОМАГАЄ ВОЇНАМ АТО

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКИЙ ЛІСГОСП ДОПОМАГАЄ ВОЇНАМ АТО

Цими днями до ДП «Канівське лісове господарство» надійшла офіційна подяка керівництву та колективу підприємства від бійців 5-ї зенітно-ракетної батареї другого дивізіону окремого Білоцерківського полку, що нині дислокується в районі Світлодарської Читати далі »

2017-02-01_160735

ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ ПРО НОВІ ПІДХОДИ ДО УПРАВЛІННЯ, МОРАТОРІЙ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ-КРУГЛЯКУ ТА КАДРОВІ ЗМІНИ

      Коментарі Вимкнено до ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ ПРО НОВІ ПІДХОДИ ДО УПРАВЛІННЯ, МОРАТОРІЙ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ-КРУГЛЯКУ ТА КАДРОВІ ЗМІНИ

Інтерв’ю т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич інтернет-виданню “Agravery.сom” 25.01.2017 Найбільш резонансною темою останнього часу є ситуація навколо лісу-кругляка. Що наразі відбувається? – По лісу-кругляку Читати далі »

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

УМАНСЬКИЙ ЛІСГОСП: СЕРЕД ПРІОРИТЕТІВ – ОХОРОНА ПРАЦІ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКИЙ ЛІСГОСП: СЕРЕД ПРІОРИТЕТІВ – ОХОРОНА ПРАЦІ

Згідно чинного законодавства, роботодавець зобов’язаний створити на кожному робочому місці підприємства такі умови праці, які відповідають вимогам нормативно-правових актів, а також забезпечують дотримання прав працівників у галузі охорони праці. Згідно Читати далі »

2017-02-13_101127

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ БОРОТЬБИ З ПОРУШНИКАМИ ПРАВИЛ ПОЛЮВАННЯ ЗА 2016 РІК

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ БОРОТЬБИ З ПОРУШНИКАМИ ПРАВИЛ ПОЛЮВАННЯ ЗА 2016 РІК

Працівниками державної лісової охорони та єгерської служби упродовж 2016 року було складено 148 протоколів на браконьєрів та порушників правил полювання. У порівнянні з минулим роком цей показник збільшився на 41 Читати далі »

2017-02-13_101415

ЛЮБОВ ДО ЗЕМЛІ ПРОРОСТАЄ ЛІСАМИ

      Коментарі Вимкнено до ЛЮБОВ ДО ЗЕМЛІ ПРОРОСТАЄ ЛІСАМИ

Проект “Ліс і люди” Насаджувати і доглядати ліс – в цьому вбачає своє головне покликання майстер лісу Прохорівського лісництва Золотоніського лісгоспу Іван Степанець. «Передусім – охорона свого обходу. Знати межі, Читати далі »