Monthly Archives: Грудень 2016

AA4_6437

КУТОВИЙ: ЛІСОВІЙ ГАЛУЗІ ПОТРІБНІ РАДИКАЛЬНІ І ЗВАЖЕНІ ЗМІНИ

      Коментарі Вимкнено до КУТОВИЙ: ЛІСОВІЙ ГАЛУЗІ ПОТРІБНІ РАДИКАЛЬНІ І ЗВАЖЕНІ ЗМІНИ

Наша мета – напрацювати матеріали та створити комплексну програму реформування, завдяки якій ми зможемо вдосконалити механізм управління галуззю, забезпечити функціонування прозорого ринку деревини, збереження лісу як національного багатства України. Про Читати далі »

ДАЛРУ

У ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Днями у Держлісагентстві відбулось засідання Громадської ради. Участь у засіданні взяли 44 представники інститутів громадянського суспільства. Було розглянуто низку питань, зокрема, Положення про Громадську раду, затвердження складу та обрання голів Читати далі »

15311441_1153140168113546_27033698_o

ФРОНТОВИК І СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСІВНИК ВАСИЛЬ КОВАЛЬ ВІДЗНАЧИВ СВОЄ 90-РІЧЧЯ!

Осінній день малював свої щедрі картини на верхівках дерев, золотив листя, легенько торкався тихим вітерцем до розкішного гілля, всипаного коштовними барвами. Красива пора! Тепла від яскравих відтінків і трохи сумна, Читати далі »

DSC_0323

ЛІСОВІ РЕЙДОВІ БРИГАДИ ПОСИЛЕНО ОХОРОНЯЮТЬ НОВОРІЧНІ НАСАДЖЕННЯ ТА ВИЯВЛЯЮТЬ ПРАВОПОРУШНИКІВ

Державне агентство лісових ресурсів України забезпечує охорону хвойних насаджень від незаконної вирубки у новорічний період 2017 року. Варто підкреслити, що завдяки посиленню охорони новорічних насаджень  та збільшенню кількості рейдових бригад Читати далі »

2016-12-26_115421

НА ЧЕРКАЩИНІ РЕЙДОВІ БРИГАДИ ЗАТРИМУЮТЬ ЯЛИНКОВИХ БРАКОНЬЄРІВ

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ РЕЙДОВІ БРИГАДИ ЗАТРИМУЮТЬ ЯЛИНКОВИХ БРАКОНЬЄРІВ

Для запобігання проявам браконьєрства та незаконних рубок протягом грудня на Черкащині проходить операція «Новорічна ялинка» (розпорядження Черкаської ОДА №676 від 1 грудня 2016 року). У кожному лісгоспі посилено охорону спеціальних Читати далі »

1

ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ РЕКОНСТРУЮВАЛИ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПУНКТ “ДУБКИ”

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ РЕКОНСТРУЮВАЛИ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПУНКТ “ДУБКИ”

Золотоніські лісівники повністю оновили рекреаційний пункт “Дубки” у Деньгівському лісництві, що знаходиться на золотоніській трасі (автотраса Золотоноша-Сміла Н-08). – Цей рекреаційний пункт був побудований ще у 2013 році, – розповідає Читати далі »

ДАЛРУ

У ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ

21 грудня відбулось перше засідання Науково-технічної ради Держлісагентства оновленого складу, у якому взяли 22 представники наукових, освітніх, проектних, лісозахисних та інших підприємств лісової галузі, представники Держлісагентства, обласних управлінь та громадськості. Читати далі »

ДАЛРУ

НА КИЇВЩИНІ МІЖНАРОДНІ ЕКСПЕРТИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ-СЕМІНАР ЩОДО СПОСТЕРЕЖЕННЯ, БІОБЕЗПЕКИ ТА УПРАВЛІННЯ ПОПУЛЯЦІЄЮ ДИКОГО КАБАНА

      Коментарі Вимкнено до НА КИЇВЩИНІ МІЖНАРОДНІ ЕКСПЕРТИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ-СЕМІНАР ЩОДО СПОСТЕРЕЖЕННЯ, БІОБЕЗПЕКИ ТА УПРАВЛІННЯ ПОПУЛЯЦІЄЮ ДИКОГО КАБАНА

Нещодавно на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» відбувся семінар – тренінг на тему «Послідовне та комплексне висвітлення практик спостереження, біобезпеки та управління популяцією Читати далі »

ДАЛРУ

ВЛАСНЕ ДЕРЕВООБРОБНЕ ВИРОБНИЦТВО СТАНЕ ПОШТОВХОМ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ НА СУМЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ВЛАСНЕ ДЕРЕВООБРОБНЕ ВИРОБНИЦТВО СТАНЕ ПОШТОВХОМ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ НА СУМЩИНІ

Дуже знаковим є те, що саме державні лісогосподарські підприємства можуть розвивати деревообробку та забезпечують безвідходне виробництво. Таким чином, вони зароблять кошти для розвитку лісогосподарської галузі, лісорозведення та лісовідновлення, і ще Читати далі »

211216_d

ПЕРЕВІРИТИ ЛЕГАЛЬНІСТЬ НОВОРІЧНОГО ДЕРЕВА

Щодо новорічних ялинок та охорони хвойних насаджень напередодні новорічних свят 2016-17 років   До сфери управління Держлісагентства належать 73% лісового фонду України, а тому забезпеченням новорічними ялинками займаються, крім підприємств Читати далі »

букет-троянд

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 50-річчям Каплю Наталію Іванівну – юриста обласного управління, який вона відзначає 21 грудня. Шановна Наталіє Іванівно! Бажаємо міцного здоров’я, жіночого щастя, оптимізму, сонячних та насичених добром днів, Читати далі »

1 (1)

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПРИВІТАЛИ ВИХОВАНЦІВ ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ ТА ПІДШЕФНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

Кожен з нас може стати творцем щастя, радості та посмішок на дитячих обличчях. Цього року лісівники Черкащини у День Святого Миколая додали казкового дива та святкового настрою вихованцям шкіл-інтернатів для Читати далі »