АРХІВ: 07.11.2016

КІННИЙ ПАТРУЛЬ ОБЕРІГАЄ ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСИ

      Коментарі Вимкнено до КІННИЙ ПАТРУЛЬ ОБЕРІГАЄ ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСИ

Унікальна лісова охорона патрулює бори та діброви на території Хлипнівського лісництва Звенигородського лісгоспу. Наглядає за порядком «кавалерія» у складі місцевих майстрів лісу, які з задоволенням взялися опановувати навики верхової їзди. Читати далі »

ОСТАП СЕМЕРАК: ЗАПОВІДНИКИ ТА НАЦПАРКИ, ПІДПОРЯДКОВАНІ МІНПРИРОДИ, ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ “ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ”

      Коментарі Вимкнено до ОСТАП СЕМЕРАК: ЗАПОВІДНИКИ ТА НАЦПАРКИ, ПІДПОРЯДКОВАНІ МІНПРИРОДИ, ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ “ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ”

Міністерство екології та природних ресурсів долучилося до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру». Захід присвячений Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього  середовища під час війни і військових конфліктів,  проголошеному  Генеральною Асамблеєю ООН  Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ІНІЦІЮВАЛО РОБОЧУ ГРУПУ ДЛЯ РЕАГУВАННЯ НА ФАКТИ НЕЗАКОННИХ РУБОК НА ЗАКАРПАТТІ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ІНІЦІЮВАЛО РОБОЧУ ГРУПУ ДЛЯ РЕАГУВАННЯ НА ФАКТИ НЕЗАКОННИХ РУБОК НА ЗАКАРПАТТІ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

За дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана для відповідного реагування на інформацію про незаконну вирубку лісу на Закарпатті ініційовано створення робочої групи. Про це повідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Читати далі »