Monthly Archives: Листопад 2016

oboi-na-stol.com-41149-cvety-rozy-alye-buket

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 60-річним ювілеєм Рижкова Миколу Федоровича – заступника начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, який він відзначає 30 листопада. Шановний Миколо Федоровичу! Нехай Ваш кожен новий Читати далі »

i

ЗА НОВОРІЧНИМИ ЯЛИНКАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ЗА НОВОРІЧНИМИ ЯЛИНКАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

Лісівники Черкащини виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення. У цьому році державні лісові господарства готові реалізувати 87 тисяч новорічних Читати далі »

301116_d

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ПИТАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ ПОТРЕБУЮТЬ КОМПЛЕКСНОГО ВИРІШЕННЯ НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО: ПИТАННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ ПОТРЕБУЮТЬ КОМПЛЕКСНОГО ВИРІШЕННЯ НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ

Сьогодні заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар взяв участь у круглому столі «Мораторій на експорт лісу: результати та перспектива», який відбувся у конференц-залі Верховної Рада України. У заході Читати далі »

071116_2

ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ

      Коментарі Вимкнено до ПРОФСПІЛКОВИЙ ЛІДЕР З ВІДКРИТИМ СЕРЦЕМ

Проект “Ліс і люди” У його трудовій два записи – агрохімік колгоспу ім.Щорса у Дібрівці, що на Лисянщині, та Звенигородський держлісгосп. 36 років Анатолій Олексійович Ганжа на лісівничій ниві та Читати далі »

i (1)

«КРУГЛИЙ СТІЛ» НА ТЕМУ: «МОРАТОРІЙ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВА»

      Коментарі Вимкнено до «КРУГЛИЙ СТІЛ» НА ТЕМУ: «МОРАТОРІЙ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВА»

Комітет з питань промислової політики та підприємництва проводить «круглий стіл» на тему: «Мораторій на експорт лісу: результати та перспектива» (вул. Грушевського,5, конференц-зал, вхід через 9-й під’їзд). У заході беруть участь Читати далі »

201116

СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Жителька Уралу, кухар за освітою, Віра Олексіївна Дем’яненко навіть не думала, що життя може все переграти і все кардинально змінити. У якусь мить потрібно було робити вибір, бо на кону Читати далі »

ДАЛРУ

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ВОЛОДИМИРА БОНДАРЯ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 23 листопада 2016 р. № 883-р Київ Про призначення Бондаря В. Н. заступником Голови Державного агентства лісових ресурсів України Призначити Бондаря Володимира Нальковича заступником Голови Читати далі »

ДАЛРУ

ДО СКЛАДУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА УВІЙШЛИ ЕКСПЕРТИ, НАУКОВЦІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОСТІ

      Коментарі Вимкнено до ДО СКЛАДУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ РАДИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА УВІЙШЛИ ЕКСПЕРТИ, НАУКОВЦІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОСТІ

Наказом т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христини Юшкевич затверджено оновлений склад Науково-технічної ради Держлісагентства та її Положення. Науково-технічна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом відомства. Рада покликана забезпечити розгляд Читати далі »

ДАЛРУ

НА ЗАКАРПАТТІ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ КОМІСІЯ З ПЕРЕВІРКИ ЗАКОННОСТІ РУБОК

      Коментарі Вимкнено до НА ЗАКАРПАТТІ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ КОМІСІЯ З ПЕРЕВІРКИ ЗАКОННОСТІ РУБОК

На Закарпатті розпочала роботу комісія з перевірки законності рубок, виявлених за даними пілотного проекту – інтерактивної карти вирубки лісів. Про це повідомила т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич на своїй сторінці Читати далі »

2017-02-03_144632

ЄК: БЕЗ ЗНЯТТЯ ЗАБОРОНИ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ НЕ БУДЕ МАКРОФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

      Коментарі Вимкнено до ЄК: БЕЗ ЗНЯТТЯ ЗАБОРОНИ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ НЕ БУДЕ МАКРОФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

Експерти Європейської комісії отримали від українського уряду компромісну пропозицію щодо перегляду повної заборони на експорт лісу-кругляку. Про це заявили представники Єврокомісії на зустрічі з журналістами в Брюсселі, відповідаючи на запитання Читати далі »

6ad5c5fcc54b25962804b913c884f42f441d8809

ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ГОТОВІ ПРОДАТИ 87 ТИСЯЧ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ГОТОВІ ПРОДАТИ 87 ТИСЯЧ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

Для реалізації у передноворінчий період черкаські лісівники готові запропонувати 87 тисяч дерев, висота яких становить понад 0,7 метра. Про це повідомили у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, передає Читати далі »

IMG_2070

У ДВОХ РАЙОНАХ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ З НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ АЧС

      Коментарі Вимкнено до У ДВОХ РАЙОНАХ ОБЛАСТІ ТРИВАЮТЬ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ З НЕДОПУЩЕННЯ ПОШИРЕННЯ АЧС

Нині на території Шполянщини та Смілянщини проводять ряд карантинних, обмежувальних та роз’яснювальних заходів щодо недопущення поширення африканської чуми свиней. Посилити та контролювати їх хід закликав заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв. Читати далі »