АРХІВ: 26.10.2016

ПРИЗЕРЦІ КОНКУРСУ – ПЛАНШЕТ ЗА КРАЩИЙ ТВІР

      Коментарі Вимкнено до ПРИЗЕРЦІ КОНКУРСУ – ПЛАНШЕТ ЗА КРАЩИЙ ТВІР

Ще в минулому навчальному році учениця Шполянської школи-інтернату Юлія Морозова (тоді восьмикласниця) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий твір і малюнок на тему «Людина і ліс». Його організувало Товариство Читати далі »

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВУ РЕДАКЦІЮ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ У ЛІСАХ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ЗАТВЕРДЖЕНО НОВУ РЕДАКЦІЮ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ У ЛІСАХ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 26 жовтня 2016 року. Т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Читати далі »

НОВІ САНІТАРНІ ПРАВИЛА У ЛІСАХ ДОЗВОЛЯТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ ВИРУБКИ ДЕРЕВ ОН-ЛАЙН

      Коментарі Вимкнено до НОВІ САНІТАРНІ ПРАВИЛА У ЛІСАХ ДОЗВОЛЯТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ ВИРУБКИ ДЕРЕВ ОН-ЛАЙН

Кабінет Міністрів ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. У постанові  враховано більшість пропозицій та зауважень, які були внесені Мінприроди.  Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Читати далі »

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: БУДЕМО ДОМАГАТИСЯ РЕАЛЬНИХ ТЕРМІНІВ УВ’ЯЗНЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО БЕЗБОЖНО ВИРУБУВАВ ЛІСИ І КОНТРАБАНДНИМ СПОСОБОМ ЇХ ПРОДАВАВ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: БУДЕМО ДОМАГАТИСЯ РЕАЛЬНИХ ТЕРМІНІВ УВ’ЯЗНЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО БЕЗБОЖНО ВИРУБУВАВ ЛІСИ І КОНТРАБАНДНИМ СПОСОБОМ ЇХ ПРОДАВАВ

В Україні створена інтерактивна карта вирубки лісів, яка найближчим часом буде передана до Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури. Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Уряду, у Читати далі »

МИ ОГОЛОШУЄМО ВІЙНУ «ЧОРНИМ» ЛІСОРУБАМ – КУТОВИЙ

      Коментарі Вимкнено до МИ ОГОЛОШУЄМО ВІЙНУ «ЧОРНИМ» ЛІСОРУБАМ – КУТОВИЙ

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про удосконалення нормативно-правових актів зі здійснення заходів з поліпшення санітарного стану лісів та затвердження нової редакції Санітарних правил в лісах України. Таке рішення було прийнято Читати далі »