Monthly Archives: Жовтень 2016

221016

АВТОПАРК КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПОПОВНИВСЯ ЛІСОВОЗОМ

      Коментарі Вимкнено до АВТОПАРК КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПОПОВНИВСЯ ЛІСОВОЗОМ

Нещодавно в автопарку Софіївського лісництва ДП «Канівське лісове господарство» відбулося розширення рухомого складу за рахунок придбаного лісовоза «УРАЛ-43023», обладнаного краном-маніпулятором. Новопридбана техніка дасть змогу оперативніше виконувати замовлення із поставок лісопродукції. Читати далі »

1

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА ТРИ КВАРТАЛИ 2016-ГО

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА ТРИ КВАРТАЛИ 2016-ГО

Під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка 28 жовтня відбулася розширене засідання колегії обласного управління за участю директорів лісгоспів. Засідання було присвячене узагальненню результатів господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за 9 місяців Читати далі »

16559097_1183999178383443_214353653_n

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ» – 2016

      Коментарі Вимкнено до УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ РОБІТ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДО ЧИСТИХ ДЖЕРЕЛ» – 2016

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону Читати далі »

prales_3

У ЗАКОНОДАВСТВО ПЛАНУЄТЬСЯ ВВЕСТИ ПОНЯТТЯ ПРАЛІСІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЇХ ОХОРОНУ

      Коментарі Вимкнено до У ЗАКОНОДАВСТВО ПЛАНУЄТЬСЯ ВВЕСТИ ПОНЯТТЯ ПРАЛІСІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЇХ ОХОРОНУ

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендує парламенту прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової Читати далі »

12987

НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДШКОДУВАЛИ ПОНАД 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ВТРАТ СІЛЬСЬКО- ТА ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВ

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДШКОДУВАЛИ ПОНАД 700 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ВТРАТ СІЛЬСЬКО- ТА ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВ

Протягом 2016 року суб’єкти господарювання Черкаської області перерахували до бюджетів органів місцевого самоврядування 731,25 тис. грн. у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Ці кошти спрямують на землевпорядні, землеоціночні Читати далі »

5

КАМ’ЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПОЛІПШУЄ УМОВИ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до КАМ’ЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ПОЛІПШУЄ УМОВИ РОБОТИ ПРАЦІВНИКІВ

Лояльна соціальна політика та турбота про працівників – одна з основних засад діяльності ДП «Кам’янське лісове господарство». Тут дбають не лише про безпеку праці, але й про належне забезпечення умов, Читати далі »

1 (1)

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПЛЕКАЮТЬ ЦІННІ ЗАПОВІДНІ НАСАДЖЕННЯ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПЛЕКАЮТЬ ЦІННІ ЗАПОВІДНІ НАСАДЖЕННЯ

Дуби та сосни урочища Великий ліс на Уманщині ще пам’ятають графа Шувалова. За його волею було створено це насадження понад 140 років тому. Переважають тут дуби, але подекуди трапляються екземпляри Читати далі »

ДАЛРУ

НА НАРАДІ У ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

      Коментарі Вимкнено до НА НАРАДІ У ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

Сьогодні під головуванням т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич відбулася нарада щодо актуальних питань розвитку лісової галузі. У заході взяли участь начальники обласних управлінь лісового та мисливського господарства. Під час Читати далі »

0-02-05-ff8bd120d85b53bc3ba358079fb9ad874f68b7a153b5c18aed5f100dcdb67485_full

ПРИЗЕРЦІ КОНКУРСУ – ПЛАНШЕТ ЗА КРАЩИЙ ТВІР

      Коментарі Вимкнено до ПРИЗЕРЦІ КОНКУРСУ – ПЛАНШЕТ ЗА КРАЩИЙ ТВІР

Ще в минулому навчальному році учениця Шполянської школи-інтернату Юлія Морозова (тоді восьмикласниця) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий твір і малюнок на тему «Людина і ліс». Його організувало Товариство Читати далі »

ДАЛРУ

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВУ РЕДАКЦІЮ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ У ЛІСАХ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до ЗАТВЕРДЖЕНО НОВУ РЕДАКЦІЮ САНІТАРНИХ ПРАВИЛ У ЛІСАХ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Відповідну постанову було прийнято на засіданні КМУ сьогодні, 26 жовтня 2016 року. Т. в. о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Читати далі »

i (1)

НОВІ САНІТАРНІ ПРАВИЛА У ЛІСАХ ДОЗВОЛЯТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ ВИРУБКИ ДЕРЕВ ОН-ЛАЙН

      Коментарі Вимкнено до НОВІ САНІТАРНІ ПРАВИЛА У ЛІСАХ ДОЗВОЛЯТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ ВИРУБКИ ДЕРЕВ ОН-ЛАЙН

Кабінет Міністрів ухвалив нову редакцію Санітарних правил у лісах України. У постанові  враховано більшість пропозицій та зауважень, які були внесені Мінприроди.  Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Читати далі »

завантаження

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: БУДЕМО ДОМАГАТИСЯ РЕАЛЬНИХ ТЕРМІНІВ УВ’ЯЗНЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО БЕЗБОЖНО ВИРУБУВАВ ЛІСИ І КОНТРАБАНДНИМ СПОСОБОМ ЇХ ПРОДАВАВ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН: БУДЕМО ДОМАГАТИСЯ РЕАЛЬНИХ ТЕРМІНІВ УВ’ЯЗНЕННЯ ДЛЯ ТИХ, ХТО БЕЗБОЖНО ВИРУБУВАВ ЛІСИ І КОНТРАБАНДНИМ СПОСОБОМ ЇХ ПРОДАВАВ

В Україні створена інтерактивна карта вирубки лісів, яка найближчим часом буде передана до Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури. Про це повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Уряду, у Читати далі »