АРХІВ: 08.09.2016

ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОНОВИЛИ «ЗАТИШОК» ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

      Коментарі Вимкнено до ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ОНОВИЛИ «ЗАТИШОК» ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Серед лісових пахощів і пташиних співів заховався улюблений куточок відпочинку для багатьох матвіївців та гостей Холодного Яру. Його так і назвали свого часу – «Затишок». Адже він розташований у балочці, Читати далі »

У ЛІСАХ ЧЕРКАЩИНИ ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

      Коментарі Вимкнено до У ЛІСАХ ЧЕРКАЩИНИ ВИСОКА ТА НАДЗВИЧАЙНА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА

а інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології  у зв’язку з сухою, спекотною без опадів погодою в області в найближчі дні утримається висока (4 класу) та надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. У Читати далі »

НЕОБХІДНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА В КАРПАТАХ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до НЕОБХІДНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА В КАРПАТАХ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

Проблеми у Карпатських лісах є досить великими, починаючи від незаконних рубок і закінчуючи масовим всиханням дерев. Тому для Карпатського регіону необхідна стратегія розвитку лісового господарства, яку розробить Держлісагентство. На цьому Читати далі »

НА ПРИКАРПАТТІ ЛІСІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ ВИРОЩУВАННЯ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ В РОЗСАДНИКАХ

      Коментарі Вимкнено до НА ПРИКАРПАТТІ ЛІСІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ ВИРОЩУВАННЯ ВИСОКОПРОДУКТИВНОГО ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ В РОЗСАДНИКАХ

У Вигоді Долинського району Івано-Франківської області відбулася нарада Державного агентства лісових ресурсів України за участі начальників обласних управлінь лісомисливських господарств та т.в.о. голови Держлісагентства  Христини Юшкевич. Нарада розпочалася із засідання, Читати далі »