Monthly Archives: Вересень 2016

НОВИЙ РОЗСАДНИК ІЗ КРАПЕЛЬНИМ ЗРОШУВАННЯМ СТВОРИЛИ У КУМЕЙКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до НОВИЙ РОЗСАДНИК ІЗ КРАПЕЛЬНИМ ЗРОШУВАННЯМ СТВОРИЛИ У КУМЕЙКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

Невеликий розсадник для вирощування посадкового матеріалу сосни звичайної для власних потреб розмістили прямо на території садиби лісництва у Кумейках. Цього року його вперше засіяли. За словами лісничого Миколи Грозного, ґрунт Читати далі »

КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ БУДУЮТЬ РЕКРЕАЦІЙНІ ПУНКТИ У ХОЛОДНОМУ ЯРУ

      Коментарі Вимкнено до КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ БУДУЮТЬ РЕКРЕАЦІЙНІ ПУНКТИ У ХОЛОДНОМУ ЯРУ

Понад 20 рекреаційних пунктів різного формату функціонує сьогодні у лісах Холодного Яру, що підпорядковані ДП “Кам`янське лісове господарство”. Тільки цьогоріч у Креселецькому та Грушківському лісництві встановили 6 таких пунктів для Читати далі »

З ПОДЯКОЮ ДО ТИХ, ХТО ПЛЕКАЄ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до З ПОДЯКОЮ ДО ТИХ, ХТО ПЛЕКАЄ ЛІС

Вже традиційно золотої осінньої пори працівники зеленої галузі Звенигородщини урочисто збираються у центральній садибі лісгоспу, щоб підсумувати, проаналізувати зроблене впродовж року, окреслити завдання на майбутнє і, звичайно, прийняти численні вітання Читати далі »

«ЛІС. ДЕРЖАВА. ГРОШІ. ХТО, КОМУ І СКІЛЬКИ?»: В УНІВЕРСИТЕТІ ПРОЙШОВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

      Коментарі Вимкнено до «ЛІС. ДЕРЖАВА. ГРОШІ. ХТО, КОМУ І СКІЛЬКИ?»: В УНІВЕРСИТЕТІ ПРОЙШОВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

28 вересня 2016 року в університеті на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства пройшов Всеукраїнський круглий стіл «Ліс. Держава. Гроші. Хто, кому і скільки?». Участь у ньому взяли більше 100 Читати далі »

В УКРАЇНІ НЕЗАБАРОМ БУДУТЬ НОВІ ПРАВИЛА САНІТАРНИХ РУБОК, ЯКІ УНЕМОЖЛИВЛЯТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до В УКРАЇНІ НЕЗАБАРОМ БУДУТЬ НОВІ ПРАВИЛА САНІТАРНИХ РУБОК, ЯКІ УНЕМОЖЛИВЛЯТЬ ЗЛОВЖИВАННЯ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

Сьогодні під час засідання Урядового комітету підтримано та рекомендовано Уряду прийняти нову редакцію Санітарних правил у лісах України. Про це на своїй сторінці у Facebookповідомила т.в.о. Голови Державного агентства лісових Читати далі »

ЧЕРКАСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ ЮНІ КОЛЕГИ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ПРИВІТАЛИ ЮНІ КОЛЕГИ

Перша зустріч членів шкільного лісництва Черкаського лісгоспу відбулася святково. Школярі вітали своїх наставників-лісівників із професійним святом. Для своїх старших колег приготували вірші та щирі слова привітань. Приєднався до школярів і Читати далі »

УЧНІ ЛИСЯНСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДОСЛІДЖУВАЛИ МІСЦЕВІ БОРИ ТА ВИПРОБОВУВАЛИ ПРОТИПОЖЕЖНУ ТЕХНІКУ

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ЛИСЯНСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДОСЛІДЖУВАЛИ МІСЦЕВІ БОРИ ТА ВИПРОБОВУВАЛИ ПРОТИПОЖЕЖНУ ТЕХНІКУ

Краще один раз побачити, ніж сотню разів почути – свідчить народна мудрість. Погоджуються з таким навчальним підходом і лісівники, які для своїх підопічних – учнів Лисянського шкільного лісництва – організовують Читати далі »

У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ РОЗВИВАЮТЬ РОЗВЕДЕННЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

      Коментарі Вимкнено до У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ РОЗВИВАЮТЬ РОЗВЕДЕННЯ ДЕКОРАТИВНОГО ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Повністю оновили тепличне господарство у Грушківському лісництві – спорудили дві нові теплиці. На трьохсот квадратних метрах тут вирощують близько півсотні порід декоративних рослин. Щоб забезпечити рівномірне зволоження встановили систему крапельного Читати далі »

ОДНИМ З ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ Є СТВОРЕННЯ ПРОЗОРОГО РИНКУ ДЕРЕВИНИ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до ОДНИМ З ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ Є СТВОРЕННЯ ПРОЗОРОГО РИНКУ ДЕРЕВИНИ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

Одним із головних завдань для Держлісагентства є створення прозорого ринку деревини та забезпечення сировиною наших вітчизняних деревообробників. На цьому наголосила т.в.о. Голови відомства Христина Юшкевич під час відкриття Всеукраїнського форуму Читати далі »

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ДУБОМ САДЯТЬ ГОРІХ ЧОРНИЙ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ДУБОМ САДЯТЬ ГОРІХ ЧОРНИЙ

Уже другий рік уманські лісівники разом із дубом саджають горіх чорний. Це цінна порода, деревина якої за своїми характеристиками не поступається дубовій. «Горіх чорний не властивий нашій зоні, але умови Читати далі »

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМИ ДІЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ МИТНИЦІ ЩОДО ЗАТРИМКИ ВАГОНІВ З ДЕРЕВИНОЮ

      Коментарі Вимкнено до ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННИМИ ДІЇ ЗАКАРПАТСЬКОЇ МИТНИЦІ ЩОДО ЗАТРИМКИ ВАГОНІВ З ДЕРЕВИНОЮ

Хмельницький окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність Закарпатської митниці ДФС щодо затримки на станції перетину кордону Чоп чотирьох залізничних вагонів з паливними дровами державного підприємства «Славутське лісове господарство». Як зазначається Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ ОГОЛОШЕНО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ОГОЛОШЕНО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НАДЗВИЧАЙНУ ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

Як повідомляє Черкаський обласний гідрометцентр, 26-29 вересня у Черкасах та місцями по області утримається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Восени питання спалення сухої трави, стерні на полях, сміття є актуальним, Читати далі »