АРХІВ: 25.08.2016

ДАЛРУ

БРАКОНЬЄРСТВО СТАНЕ КРИМІНАЛЬНИМ ЗЛОЧИНОМ

      Коментарі Вимкнено до БРАКОНЬЄРСТВО СТАНЕ КРИМІНАЛЬНИМ ЗЛОЧИНОМ

Державне агентство лісових ресурсів України пропонує збільшити відповідальність за незаконне полювання. Про це повідомила т.в.о. голови Держлісагентства Христина Юшкевич в інтерв’ю «24 канал». За її словами, стан мисливського господарства – Читати далі »

IMG_9603

В ОБЛАСТІ ПРАЦЮЮТЬ НАД ЗБІЛЬШЕННЯМ ТЕРИТОРІЙ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ

      Коментарі Вимкнено до В ОБЛАСТІ ПРАЦЮЮТЬ НАД ЗБІЛЬШЕННЯМ ТЕРИТОРІЙ ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНОГО ФОНДУ

Про це повідомила начальник управління екології та природних ресурсів ОДА Олена Звягінцева. За її словами, нині природно-заповідний фонд області нараховує 531 об’єкт площею 63 879,11 га. З них: 22 – загальнодержавного Читати далі »

ДАЛРУ

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ XIX ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА – 2016”

      Коментарі Вимкнено до ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ XIX ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА – 2016”

26 серпня 2016 року на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства відбудуться XIX Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу і Всеукраїнський конкурс Читати далі »