Monthly Archives: Серпень 2016

РЕКРЕАЦІЙНІ ПУНКТИ В ЛІСАХ ЧЕРКАЩИНИ ВІДТЕПЕР НА КАРТІ GOOGLE MAPS

      Коментарі Вимкнено до РЕКРЕАЦІЙНІ ПУНКТИ В ЛІСАХ ЧЕРКАЩИНИ ВІДТЕПЕР НА КАРТІ GOOGLE MAPS

Для того, щоб подорожуючим та гостям Черкащини було легше знайти місце для культурного відпочинку в лісі, обласне управління лісового та мисливського господарства пропонує відтепер шукати рекреаційні пункти та їх координати Читати далі »

ЛІСОВА ГАЛУЗЬ ПОВИННА СТАТИ ПОМІЧНИКОМ У ПОШУКУ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ВИДІВ ПАЛИВА, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВА ГАЛУЗЬ ПОВИННА СТАТИ ПОМІЧНИКОМ У ПОШУКУ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ВИДІВ ПАЛИВА, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

Сьогодні т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич доручила начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства розмістити на офіційних веб-сайтах інформацію про обсяги заготівлі та місцезнаходження пунктів реалізації дров Читати далі »

ВІДТЕПЕР ДЕРЖЛІСОХОРОНА ЗМОЖЕ ШВИДШЕ ПРИТЯГУВАТИ ПОРУШНИКІВ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕЗАКОННУ РУБКУ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до ВІДТЕПЕР ДЕРЖЛІСОХОРОНА ЗМОЖЕ ШВИДШЕ ПРИТЯГУВАТИ ПОРУШНИКІВ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕЗАКОННУ РУБКУ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

Сьогодні на засіданні Уряду прийнято постанову «Про внесення змін до пункту 7  Положення про державну лісову охорону». «Відтепер посадові особи держлісохорони зможуть напряму (а не через клопотання до прокуратури) подавати Читати далі »

ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО ОУЛМГ НА IV КВАРТАЛ 2016 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ

      Коментарі Вимкнено до ВИРОБНИЧА ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО ОУЛМГ НА IV КВАРТАЛ 2016 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства оприлюднює ВИРОБНИЧУ ПРОГРАМУ НА IV КВАРТАЛ 2016 РОКУ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЛІСОМАТЕРІАЛІВ НЕОБРОБЛЕНИХ Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА – 2016”

      Коментарі Вимкнено до ВИЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ “КРАЩИЙ ОПЕРАТОР ГІДРОМАНІПУЛЯТОРА – 2016”

26 серпня 2016 року за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства відбувся ХІХ Читати далі »

БІЛОЗІРСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПЛЕКАЮТЬ МОЛОДІ ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ

      Коментарі Вимкнено до БІЛОЗІРСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПЛЕКАЮТЬ МОЛОДІ ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ

Щоб виріс здоровий ліс, його необхідно не лише вчасно і правильно посадити, а й забезпечити належний догляд. І це одне з найголовніших завдань лісівників. Цього сезону їм роботи додалося – Читати далі »

ЗВЕНИГОРА, НАПОВНЕНА ЛІСАМИ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРА, НАПОВНЕНА ЛІСАМИ

Розкішні, пронизані серпневим сонцем ліси, розвитком, відтворенням і захистом яких опікується ДП «Звенигородське лісове господарство», вражають своєю красою. Розташовані вони у Звенигородському, Катеринопільському, Шполянському, частково Тальнівському, Лисянському та Городищенському районах. Читати далі »

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ XIX ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ XIX ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗМАГАННЯ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ

26 серпня 2016 року на базі ДП «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства відбулися 19-ті Всеукраїнські конкурс-змагання вальників лісу та 8-й Всеукраїнський Читати далі »

УРЯД ОГОЛОСИВ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до УРЯД ОГОЛОСИВ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОГО АГЕНТСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України оголосив перші конкурсні відбори на посади керівників центральних органів виконавчої влади. Згідно з розпорядженням Уряду від 23 серпня 2016 р. № 588-р оголошено конкурс на зайняття вакантних Читати далі »

СЕМЕРАК ХОЧЕ “ВДАРИТИ ГРИВНЕЮ” ОРГАНІЗАТОРІВ ЗВАЛИЩ

      Коментарі Вимкнено до СЕМЕРАК ХОЧЕ “ВДАРИТИ ГРИВНЕЮ” ОРГАНІЗАТОРІВ ЗВАЛИЩ

Міністерство екології розробляє законопроект, який передбачає істотне підвищення штрафів за порушення природоохоронного законодавства Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак у прямому ефірі телеканалу “Еспресо”, передає depo.ua. Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ ОГОЛОШЕНО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ОГОЛОШЕНО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖНУ НЕБЕЗПЕКУ

За інформацією Черкаського обласного гідрометцентру, 26-30 серпня очікується висока (4 класу) пожежна небезпека, місцями надзвичайна (5 класу). У зв’язку з сонячною, сухою та спекотною погодою показник пожежної небезпеки швидко зростає. За Читати далі »

АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ ПРОВЕДУТЬ У ВЕРЕСНІ

      Коментарі Вимкнено до АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ ПРОВЕДУТЬ У ВЕРЕСНІ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу 4 кварталу 2016 року, який відбудеться 10 вересня. З інформацією виставлених лотів, їх обсягів, стартової ціни та характеристик Читати далі »