Monthly Archives: Липень 2016

ЯК ДЕРЕВА РОЗМОВЛЯЮТЬ ОДНЕ З ОДНИМ. ЛЕКЦІЯ TED

      Коментарі Вимкнено до ЯК ДЕРЕВА РОЗМОВЛЯЮТЬ ОДНЕ З ОДНИМ. ЛЕКЦІЯ TED

Дослідження екологині Сюзан Сімард тривалістю в 30 років довело – дерева розмовляють і навіть на великій відстані. “Ліс – набагато більше, ніж те, що ми бачимо”, – вважає дослідниця. У Читати далі »

ЛІПЛЯВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО МАЙБУТНІ ЛІСИ УЖЕ СЬОГОДНІ

      Коментарі Вимкнено до ЛІПЛЯВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО МАЙБУТНІ ЛІСИ УЖЕ СЬОГОДНІ

Активний догляд проводять лісівники на базовому розсаднику у Ліплявському лісництві Золотоніського лісгоспу. Роботи вистачає. Адже однієї лише сосни посіяли більше, ніж півтора гектари. А ще тут росте акація біла, дуб Читати далі »

ХАРКІВ ПЕРЕЙМЕ ДОСВІД НЮРНБЕРГА ЩОДО ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ДЕРЕВ

      Коментарі Вимкнено до ХАРКІВ ПЕРЕЙМЕ ДОСВІД НЮРНБЕРГА ЩОДО ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ДЕРЕВ

Активісти «Зеленого фронту» впевнені, що нові методики дозволять з мінімальними затратами зберегти зелені насадження. Як інформує «Справжня Варта», сьогодні активісти планують розбитися на групи і провести інвентаризацію до закінчення світлового Читати далі »

ЄВРОПА ПОТРЕБУЄ ДУБОВОЇ СИРОВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ЄВРОПА ПОТРЕБУЄ ДУБОВОЇ СИРОВИНИ

2015 і 2016 роки виявилися складними для європейських виробників шпону, оскільки їхні підприємства потерпають від нестачі дубових колод, придатних для виготовлення шпону. Це особливо стосується серійного виробництва шпонованих панелей і Читати далі »

ПОНАД 5 ТИСЯЧ МИСЛИВЦІВ ПОДАЛИ ДОКУМЕНТИ НА ПРАВО ПОЛЮВАННЯ

      Коментарі Вимкнено до ПОНАД 5 ТИСЯЧ МИСЛИВЦІВ ПОДАЛИ ДОКУМЕНТИ НА ПРАВО ПОЛЮВАННЯ

Понад 5 тисяч мисливців Черкащини (станом на 27.07) звернулися до Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства для оформлення документів на право полювання. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив головний спеціаліст відділу лісового Читати далі »

МІСЦЕВА ГРОМАДА МЕЛЬНИКІВ ЗНОВУ ВИСЛОВИЛАСЯ ПРОТИ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ “ХОЛОДНИЙ ЯР” (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до МІСЦЕВА ГРОМАДА МЕЛЬНИКІВ ЗНОВУ ВИСЛОВИЛАСЯ ПРОТИ СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ “ХОЛОДНИЙ ЯР” (ВІДЕО)

22 липня відбулися чергові громадські слухання у селі Мельники Чигиринського району щодо створення на території Холодного Яру національного природного парку. Ініціатори створення нацпарку відмовилися від участі у заході. На слуханнях Читати далі »

ПРОГРАМА “ЕРА FM”. ГРОМАДА МЕЛЬНИКІВ ПРОТИ СТВОРЕННЯ НАЦПАРКУ “ХОЛОДНИЙ ЯР”

      Коментарі Вимкнено до ПРОГРАМА “ЕРА FM”. ГРОМАДА МЕЛЬНИКІВ ПРОТИ СТВОРЕННЯ НАЦПАРКУ “ХОЛОДНИЙ ЯР”

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОВНОЦІННО ДІЄ СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОВНОЦІННО ДІЄ СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ ДЕРЕВИНИ

Оптимізація виробничої діяльності лісгоспу, підвищення якості обліку лісопродукції та скорочення затрат часу на оформлення документації. Такі основні переваги 100-відстокового запровадження системи електронного обліку деревини на підприємстві констатує директор ДП «Канівське Читати далі »

НАЦІОНАЛЬНІ ПРИРОДНІ ПАРКИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ УНІКАЛЬНОГО БІОРІЗНОМАНІТТЯ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до НАЦІОНАЛЬНІ ПРИРОДНІ ПАРКИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ УНІКАЛЬНОГО БІОРІЗНОМАНІТТЯ, – ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

Державне агентство лісових ресурсів України підтримує необхідність розширення природно-заповідного фонду на територіях, які є унікальними з точки зору збереження біорізноманіття. Про це повідомила т.в.о. Голови відомства Христина Юшкевич, коментуючи питання Читати далі »

В ГОСТЯХ У ПРОГРАМИ “ПОЗИЦІЯ” НА КАНАЛІ РАДА Т.В.О. ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

      Коментарі Вимкнено до В ГОСТЯХ У ПРОГРАМИ “ПОЗИЦІЯ” НА КАНАЛІ РАДА Т.В.О. ГОЛОВИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ХРИСТИНА ЮШКЕВИЧ

Обговорено питання ліквідації лісових пожеж, боротьби з незаконними рубками та інші проблеми лісової галузі. Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

СПРАВА ЙОГО ЖИТТЯ – ДБАТИ ПРО ЛІС

      Коментарі Вимкнено до СПРАВА ЙОГО ЖИТТЯ – ДБАТИ ПРО ЛІС

Проект “Ліс і люди” Лісівнича галузь Черкащини завжди була і залишається багатою на професіоналів – фахівців, які невтомно та самовіддано дбають про розвиток своєї справи. Серед таких досвідчених та шанованих Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Щиро вітаємо з 55-річним ювілеєм Полянського Олексія Семеновича – лісничого Козачанського лісництва Звенигородського лісгоспу, який він відзначає 23 липня. Шановний Олексію Семеновичу! Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи, Читати далі »