АРХІВ: 11.05.2016

1 (2)

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНІВ

Щороку, напередодні Дня перемоги над нацизмом, керівництво Смілянського лісгоспу відвідує ветеранів, щоб привітати їх зі славним та пам’ятним святом. Цей рік не став виключенням. До колишніх працівників лісового господарства завітали Читати далі »

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА

Непідкупна радість від того, що вдячні нащадки не забувають, цінують славетні та невмирущі подвиги, світилося 9 травня в очах ветерана Вихватнюка Григорія Трохимовича, в минулому – головного механіка Уманського лісгоспу. Читати далі »

0

У ЧЕРКАСАХ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

У Черкасах розпочав роботу 10-й ювілейний Всеукраїнський зліт учнівських шкільних лісництв. Урочисте відкриття заходу відбулося у Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради. Участь у Зльоті беруть Читати далі »

1

ФОТОРЕПОРТАЖ. ВІДКРИТТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. ВІДКРИТТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ НА ЧЕРКАЩИНІ

11 травня в Черкаському обласному центрі роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради відбулися урочистості з нагоди відкриття 10-го Всеукраїнського зльоту учнівських шкільних лісництв. Команди юних лісівників та їх наставників Читати далі »

edfb51092dbcd72cb9a48b1b17fad278

НА КАНІВСЬКИХ КРУТОСХИЛАХ ДОДАЛОСЯ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до НА КАНІВСЬКИХ КРУТОСХИЛАХ ДОДАЛОСЯ ЛІСІВ

2,2 гектара захисних насаджень створили цієї весни канівські лісівники. Садили ліс на території Канівського та Бучацького лісництв. Гористо-яружні ділянки заліснювали акаціє білою. Такий вибір не випадковий, адже саме ця порода, Читати далі »