Monthly Archives: Вересень 2015

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО – ОКРАСА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до КАТЕРИНОПІЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО – ОКРАСА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Катеринопільське лісництво, що входить до складу Звенигородського лісгоспу, є особливим та славиться своїми сосновими лісами, які займають майже половину всього лісового фонду. Насадження в основному штучного походження, проте існують твердження, Читати далі »

РОМАН ФЕДОРЕНКО: ТАМ ГОЛОВНЕ – ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ

      Коментарі Вимкнено до РОМАН ФЕДОРЕНКО: ТАМ ГОЛОВНЕ – ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ

Проект «Лісівники в АТО»  Водій Лисянського лісгоспу Роман Федоренко рік провів на передовій. Він побував ледь не в усіх гарячих точках – Щастя, Станиця Луганська, Макарово, Донецьк, Горлівка, Дебальцеве, Артемівськ. Батальйон, де він Читати далі »

КАЗКУ ВЛАСНИМИ РУКАМИ СТВОРЮЮТЬ У МЛІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до КАЗКУ ВЛАСНИМИ РУКАМИ СТВОРЮЮТЬ У МЛІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

Щоразу під’їжджаючи до контори Мліївського лісництва, розумієш: тут і справді панує казка, яку створюють звичайні люди, дбають про гармонію, затишок та охайний вигляд. Особливого колориту задають, зокрема місток через міні-озерце, Читати далі »

У СОБКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЗАСТОСОВУЮТЬ КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ

      Коментарі Вимкнено до У СОБКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЗАСТОСОВУЮТЬ КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ

Не чекати від природи сприятливих погодних умов, а створювати їх власними силами. Такого принципу дотримуються у Собківському лісництві Уманського лісгоспу, де до вирощування посадматеріалу ставляться з особливою увагою. Аби збільшити Читати далі »

ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЕКСПЕРИМЕНТУЮТЬ У ВИРОЩУВАННІ ДУБА

      Коментарі Вимкнено до ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЕКСПЕРИМЕНТУЮТЬ У ВИРОЩУВАННІ ДУБА

Експериментальні культури дуба було створено цієї весни у Шевченківському лісництві Лисянського лісгоспу. Традиційно діброви закладають уже готовими саджанцями одного чи двох років. А лисянські лісівники вирішили поекспериментувати і посіяти дуб Читати далі »

ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ В ЛІСГОСПАХ ЧЕРКАЩИНИ (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до ВІДКРИТТЯ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ В ЛІСГОСПАХ ЧЕРКАЩИНИ (ВІДЕО)

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

КАНІВСЬКИЙ ЛІСГОСП ВІДКРИВ ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО (ФОТОРЕПОРТАЖ)

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКИЙ ЛІСГОСП ВІДКРИВ ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Шкільне лісництво запрацювало на базі Шелепухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Відкрили його за ініціативи ДП «Канівське лісове господарство». Опікуватиметься шкільною молоддю Софіївське лісництво. Лісівники вже встигли провести перше урочисте заняття Читати далі »

ДОПОМОГА ВІД СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ГРАНКАР’ЄРУ ДОСТАВЛЕНА У ЗОНУ ВІЙСЬКОВОГО КОНФЛІКТУ

      Коментарі Вимкнено до ДОПОМОГА ВІД СМІЛЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ГРАНКАР’ЄРУ ДОСТАВЛЕНА У ЗОНУ ВІЙСЬКОВОГО КОНФЛІКТУ

Сьогодні нас, українців, як ніколи об’єднала спільна мрія – мир на нашій землі. Кожний із нас |прагне, аби військовий конфлікт на сході нашої країни пошвидше завершився, припинилися бойові дії і Читати далі »

ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПИЛЬНУЮТЬ ЛІСИ ВІД ПОЖЕЖ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПИЛЬНУЮТЬ ЛІСИ ВІД ПОЖЕЖ

Попри небувалу спеку у лісах Звенигородського лісгоспу пожежна ситуація перебуває під повним контролем. Найнебезпечнішими у період високих температур і посухи є території Катеринопільського і Хлипнівського лісництва. Тут зосереджено більшість легкозаймистих Читати далі »