Monthly Archives: Серпень 2015

У ХЛИПНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ОНОВИЛИ ЛІСОВИЙ ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ПОСТ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

      Коментарі Вимкнено до У ХЛИПНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ОНОВИЛИ ЛІСОВИЙ ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ПОСТ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У відремонтованих приміщеннях працювати комфортніше і веселіше, кажуть пожежні охоронці. Тим паче, що зроблено все не лише за вимогами приписів, а й з естетичним смаком. У Хлипнівському лісництві Звенигородського лісгоспу Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ПЕРЕДАЛИ ДО АТО АВТОМОБІЛЬ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ПЕРЕДАЛИ ДО АТО АВТОМОБІЛЬ

Працівники Лисянського держлісгоспу відремонтували старенький УАЗ-469 та передали його для потреб військовослужбовців в зону антитерористичної операції. – До нас звернулися з Чигиринщини з проханням допомогти із забезпеченням простим, але надійним Читати далі »

ЛІСОВА ДОРОГА ЗАОЩАДЖУЄ ВИТРАТИ НА ПАЛЬНЕ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВА ДОРОГА ЗАОЩАДЖУЄ ВИТРАТИ НА ПАЛЬНЕ

Лісова дорога, яку збудували 2 роки тому у Собківському лісництві, нині дозволяє зменшувати транспортні витрати не лише працівникам лісового господарства, а й жителям довколишніх сіл – Громи та Шарин. Вона Читати далі »

ДМИТРО БОГДАНОВ: ТРЕБА ЗАВЖДИ ЗАЛИШАТИСЯ ЛЮДИНОЮ

      Коментарі Вимкнено до ДМИТРО БОГДАНОВ: ТРЕБА ЗАВЖДИ ЗАЛИШАТИСЯ ЛЮДИНОЮ

Проект «Лісівники в АТО» Дмитро Богданов пішов у лісівники, продовжуючи справу свого брата. Закінчив Городищенський коледж Уманського державного аграрного унiверситету за спеціальністю “лісове господарство”. Три роки він уже працював майстром лісу Козачанського лісництва Звенигородського лісгоспу, коли отримав повістку Читати далі »

ВИРОЩУВАННЯ ДЕКОРАТИВНИХ КУЛЬТУР АКТИВІЗУВАЛИ СОФІЇВСЬКІ ЛІСІВНИКИ

      Коментарі Вимкнено до ВИРОЩУВАННЯ ДЕКОРАТИВНИХ КУЛЬТУР АКТИВІЗУВАЛИ СОФІЇВСЬКІ ЛІСІВНИКИ

Посадматеріал для зеленого декору та ландшафтного дизайну черговий рік поспіль вирощують софіївські лісівники. Реагуючи на попит, зосередили увагу на найбільш затребуваних серед покупців вічнозелених та хвойних. Вирощують самшит вічнозелений, тую Читати далі »