НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ЗВЕНИГОРОДСЬКЕ ЛГ

ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДГОДОВУЮТЬ ДИКИХ КАБАНІВ ТА ОЛЕНІВ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПІДГОДОВУЮТЬ ДИКИХ КАБАНІВ ТА ОЛЕНІВ

Сніжна та морозна цьогорічна зима додала клопотів звенигородським лісівникам, оскільки за таких умов особливої підтримки потребують дикі тварини. Як розповідають у Звенигородському держлісгоспі, для цього в усіх лісництвах від початку Читати далі »

26 ВАНТАЖІВОК ВИТЯГЛИ ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ІЗ СНІГОВОГО ПОЛОНУ ПІСЛЯ ОСТАННЬОЇ НЕГОДИ (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до 26 ВАНТАЖІВОК ВИТЯГЛИ ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ІЗ СНІГОВОГО ПОЛОНУ ПІСЛЯ ОСТАННЬОЇ НЕГОДИ (ВІДЕО)

Протягом останніх кількох днів автотехніка Звенигородського лісгоспу та працівники були задіяні на подоланні наслідків снігопадів, що огорнули Черкащину 23 січня. Так, загалом поблизу Звенигородки – на дорогах у напрямку Черкас Читати далі »

ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗБИРАЮТЬ ГРИБИ НАВІТЬ ВЗИМКУ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗБИРАЮТЬ ГРИБИ НАВІТЬ ВЗИМКУ

Попри зимову погоду звенигородські лісівники збирають гриби, щоправда тепличні, проте вирощені на екологічно чистому субстраті рослинного походження, тому й не мають важких металів і токсичних речовин. Це глива – цінні Читати далі »

ЛІСОВІ СТЕЖИНИ ЖИТТЯ ІВАНА ГЕРАЩЕНКА

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВІ СТЕЖИНИ ЖИТТЯ ІВАНА ГЕРАЩЕНКА

Проект “Ліс і люди” Мабуть невипадково говорять люди, що щастя полягає в тому, щоб знайти своє покликання в житті. Обрати саме свій шлях і ніколи про це не пошкодувати. Бути Читати далі »

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ДЯКУЮТЬ ЗВЕНИГОРОДСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ ЗА ДОПОМОГУ

      Коментарі Вимкнено до ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ДЯКУЮТЬ ЗВЕНИГОРОДСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ ЗА ДОПОМОГУ

У передноворічній метушні лісівники Черкащини не забули і про військовослужбовців, які боронять рідну землю від ворожих зазіхань. Ось і цього разу звенигородські лісівники не залишилися осторонь і забезпечили потреби військових, Читати далі »

ПРАЦІВНИКИ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ТА КАДРОВОЇ СЛУЖБ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПІДВИЩУЮТЬ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

      Коментарі Вимкнено до ПРАЦІВНИКИ БУХГАЛТЕРСЬКОЇ ТА КАДРОВОЇ СЛУЖБ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПІДВИЩУЮТЬ СВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

Працівники Звенигородського лісгоспу взяли участь у семінарі з актуальних питань бухгалтерського обліку та кадрової політики, що проходив у м. Києві. Про всі тонкощі бухгалтерського обліку, податків та  фінансової звітності розповідала Читати далі »

НОВИЙ РІК – НОВІ СТАНДАРТИ. У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУВСЯ ВИРОБНИЧИЙ СЕМІНАР

      Коментарі Вимкнено до НОВИЙ РІК – НОВІ СТАНДАРТИ. У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУВСЯ ВИРОБНИЧИЙ СЕМІНАР

У Звенигородському держлісгоспі провели виробничий семінар із застосування нових стандартів на лісоматеріали. Відбувся він на лісокомплексі підприємства. Участь у ньому взяли головний інженер Сергій Савченко, головний економіст Михайло Харченко, інженер Читати далі »

ГОЛОВА ОДА ОЛЕКСАНДР ВЕЛЬБІВЕЦЬ ВРУЧИВ ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ ЗАСТУПНИКУ ДИРЕКТОРА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ОЛЕГУ БАГЛАЮ

      Коментарі Вимкнено до ГОЛОВА ОДА ОЛЕКСАНДР ВЕЛЬБІВЕЦЬ ВРУЧИВ ПОЧЕСНУ ГРАМОТУ ЗАСТУПНИКУ ДИРЕКТОРА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ОЛЕГУ БАГЛАЮ

Почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради за особливі заслуги перед Черкащиною нагороджено заступника директора ДП «Звенигородське лісове господарство» Олега Баглая. Вручив Почесну грамоту разом з нагрудним знаком Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Сергія Івановича Лисяного – лісничого Катеринопільського лісництва Звенигородського лісгоспу, який він відзначає 24 грудня. Шановний Сергію Івановичу! Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, любові рідних, поваги від Читати далі »

ОЛЕГ БАГЛАЙ СВЯТКУЄ 50-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕГ БАГЛАЙ СВЯТКУЄ 50-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

Коли хороша людина святкує серйозний ювілей, є бажання оцінити його життя, професійні досягнення та здобутки найкращими словами. Проте хто ж, як не колеги, які знаходяться поряд протягом десятиліть, це зроблять Читати далі »

ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ УЧНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ САНАТОРНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРОДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ УЧНІВ ШПОЛЯНСЬКОЇ САНАТОРНОЇ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День святого Миколая – свято, яке найбільше чекають діти, тому що саме святий Миколай вважається покровителем дітей та їх наставником. Цього дня дітлахи загадують бажання і з нетерпінням чекають на Читати далі »

НЕ МІЛІЄ БОЙКОВА КРИНИЦЯ

      Коментарі Вимкнено до НЕ МІЛІЄ БОЙКОВА КРИНИЦЯ

Помічник лісничого Пехівського лісництва Звенигородського лісгоспу Микола Бойко сьогодні відзначає 60-річний ювілей Ні  на гучну славу, ні на почесті він не претендує, хоча, без сумніву, має  на це повне право. Читати далі »