НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: Аукціони

Judge gavel and soundboard over gold background

У ВЕРЕСНІ ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ВЕРЕСНІ ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі четвертого кварталу 2017 року. До участі були допущені 278 Читати далі »

DSC_0363

ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі третього кварталу 2017 року. До участі були допущені 264 Читати далі »

557fd8c67015a

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі другого кварталу 2017 року. До участі були допущені 261 Читати далі »

1

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ ДЕРЕВИНОЮ РАДИЛИСЯ ОБЛАСНІ ВЛАДЦІ, ДЕРЕВООБРОБНИКИ ТА ЛІСІВНИКИ

      Коментарі Вимкнено до ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ ДЕРЕВИНОЮ РАДИЛИСЯ ОБЛАСНІ ВЛАДЦІ, ДЕРЕВООБРОБНИКИ ТА ЛІСІВНИКИ

26 грудня у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада щодо вдосконалення реалізації необробленої деревини, яку ініціювала громадська спілка “Кластер деревообробної галузі Черкаської області”. Нараду проводили голова Черкаської Читати далі »

2513

НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 96% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 96% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі першого кварталу 2017 року. До участі були допущені 310 Читати далі »

1

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КЛАСТЕРУ ДЕРЕВООБРОБНИКІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КЛАСТЕРУ ДЕРЕВООБРОБНИКІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Днями в Черкасах відбулося засідання громадської спілки “Кластер деревообробної галузі Черкаської області”. Від обласного управління лісового та мисливського господарства участь у заході взяв заступник начальника Микола Рижков. Мета цієї організації Читати далі »

v-bugulme-zavershilsya-cikl-zanyatij-bezopasno-zhit-modno-1024x51254

ВІДБУВСЯ ВЕРЕСНЕВИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУВСЯ ВЕРЕСНЕВИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі четвертого кварталу 2016 року. До участі були допущені 286 Читати далі »

2017-02-08_135349

НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 91% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 91% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі  третього кварталу 2016 року. До участі були допущені 287 Читати далі »

17012574_1205060439610650_1479689213_n

98% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ПРОДАЛИ НА АУКЦІОНІ У ЧЕРКАСАХ

      Коментарі Вимкнено до 98% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ПРОДАЛИ НА АУКЦІОНІ У ЧЕРКАСАХ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс 2 кварталу 2016 року (частина 2 – дуб, ясен, клен, Читати далі »

DSC_0545

В ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ДЕРЕВООБРОБНИКАМИ

      Коментарі Вимкнено до В ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ДЕРЕВООБРОБНИКАМИ

Напередодні проведення аукціону з продажу необробленої деревини заготівлі II кварталу 2016 року в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся круглий стіл з деревообробниками. У засіданні взяли участь заступник Читати далі »

17093986_1205060409610653_1758950017_n

86% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ПРОДАНО НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ

      Коментарі Вимкнено до 86% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ПРОДАНО НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі першого кварталу 2016 року. До участі були допущені 285 Читати далі »

aulit1

ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРОДАЛИ НА АУКЦІОНІ 98 % ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРОДАЛИ НА АУКЦІОНІ 98 % ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі четвертого кварталу 2015 року. До участі були допущені 257 Читати далі »