НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: Аукціони

1 ЧЕРВНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до 1 ЧЕРВНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу III кварталу 2018 року, який відбудеться 1 червня 2018 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 29 травня 2018  Читати далі »

РЕЗУЛЬТАТИ БЕРЕЗНЕВИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до РЕЗУЛЬТАТИ БЕРЕЗНЕВИХ ТОРГІВ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціони з продажу необробленої деревини. На березневі торги було виставлено ресурс заготівлі другого  кварталу 2018 року. 5 березня на аукціон Читати далі »

5 БЕРЕЗНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до 5 БЕРЕЗНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу II кварталу 2018 року, який відбудеться 5 березня 2018 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 1 Читати далі »

У ВЕРЕСНІ ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ВЕРЕСНІ ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі четвертого кварталу 2017 року. До участі були допущені 278 Читати далі »

ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛИСЯ АУКЦІОННІ ТОРГИ З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі третього кварталу 2017 року. До участі були допущені 264 Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі другого кварталу 2017 року. До участі були допущені 261 Читати далі »

ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ ДЕРЕВИНОЮ РАДИЛИСЯ ОБЛАСНІ ВЛАДЦІ, ДЕРЕВООБРОБНИКИ ТА ЛІСІВНИКИ

      Коментарі Вимкнено до ЯК ЗАБЕЗПЕЧИТИ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ ДЕРЕВИНОЮ РАДИЛИСЯ ОБЛАСНІ ВЛАДЦІ, ДЕРЕВООБРОБНИКИ ТА ЛІСІВНИКИ

26 грудня у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада щодо вдосконалення реалізації необробленої деревини, яку ініціювала громадська спілка “Кластер деревообробної галузі Черкаської області”. Нараду проводили голова Черкаської Читати далі »

НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 96% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 96% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі першого кварталу 2017 року. До участі були допущені 310 Читати далі »

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КЛАСТЕРУ ДЕРЕВООБРОБНИКІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КЛАСТЕРУ ДЕРЕВООБРОБНИКІВ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Днями в Черкасах відбулося засідання громадської спілки “Кластер деревообробної галузі Черкаської області”. Від обласного управління лісового та мисливського господарства участь у заході взяв заступник начальника Микола Рижков. Мета цієї організації Читати далі »

ВІДБУВСЯ ВЕРЕСНЕВИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУВСЯ ВЕРЕСНЕВИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі четвертого кварталу 2016 року. До участі були допущені 286 Читати далі »

НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 91% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до НА АУКЦІОНІ В ЧЕРКАСАХ ПРОДАНО 91% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс заготівлі  третього кварталу 2016 року. До участі були допущені 287 Читати далі »

98% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ПРОДАЛИ НА АУКЦІОНІ У ЧЕРКАСАХ

      Коментарі Вимкнено до 98% ВИСТАВЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ ПРОДАЛИ НА АУКЦІОНІ У ЧЕРКАСАХ

Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України провела в Черкасах аукціон з продажу необробленої деревини. На торги було виставлено ресурс 2 кварталу 2016 року (частина 2 – дуб, ясен, клен, Читати далі »