НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: У лісництвах Черкащини

МАЙСТРИ ЛІСУ НА РОБОТІ ЧАСУ ПРОВОДЯТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ УДОМА

      Коментарі Вимкнено до МАЙСТРИ ЛІСУ НА РОБОТІ ЧАСУ ПРОВОДЯТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ УДОМА

За кілька тижнів для лісівників розпочнеться особлива «гаряча» пора – осіннє садіння лісу. Це, перш за все, час надмірного фізичного навантаження. Із сьомої ранку до вечора вони активно висаджуватимуть новий Читати далі »

У ДУБІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до У ДУБІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Дубіївське лісництво ДП «Черкаське лісове господарство» займає площу понад 5,5 тисяч га в межах Дубіївської сільської ради одним масивом. Лісничий – Віктор Максимчук. Тут працюють сім майстрів лісу, три майстри Читати далі »

У КАМ`ЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ЗРОСТАЄ САМШИТОВИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до У КАМ`ЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ ЗРОСТАЄ САМШИТОВИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ

Вічнозелений герб із самшиту зростає на території Грушківського лісництва Кам’янського лісгоспу. Створили декоративну композицію ще у 2011 році та приурочили 20-й річниці Дня Незалежності України. Втілювали в життя патріотичний задум Читати далі »

ЧЕРКАСЬКИЙ ЛІСГОСП: ЯКІСНІ ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ – ЦЕ ВІЗИТІВКА ПІДПРИЄМСТВА

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКИЙ ЛІСГОСП: ЯКІСНІ ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ – ЦЕ ВІЗИТІВКА ПІДПРИЄМСТВА

Днями на базі Дубіївського лісництва Черкаського лісгоспу відбулася виїзна виробнича нарада під керівництвом директора Андрія Пустовіта, за участю спеціалістів лісгоспу, лісничих. Головне питання, яке обговорювали та розглядали безпосередньо в лісі, Читати далі »

КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОЩУЮТЬ ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ ДЛЯ ОЗЕЛЕНЕННЯ

      Коментарі Вимкнено до КАМ`ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИРОЩУЮТЬ ДЕКОРАТИВНІ РОСЛИНИ ДЛЯ ОЗЕЛЕНЕННЯ

Вирощування декоративного посадкового матеріалу для озеленення та ландшафтного дизайну уже тривалий час успішно практикують у Грушківському лісництві Кам`янського лісгоспу. Для цього обладнали дві сучасні теплиці, у яких живцюють та вирощують Читати далі »

У СИНИЦЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ УМАНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ПОНАД 30 ВИДІВ ДЕКОРАТИВНИХ РОСЛИН

      Коментарі Вимкнено до У СИНИЦЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ УМАНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ПОНАД 30 ВИДІВ ДЕКОРАТИВНИХ РОСЛИН

У Синицькому лісорозсаднику Уманського лісгоспу вирощують понад 30 видів декоративних рослин. Туї, самшити, спіреї, ялівці, вейгела, сантоліна багато інших – усе це користується неабиякою популярністю як серед місцевої громади, так Читати далі »

У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ЛІС, ОЛЕНІВ І ВЕПРІВ

      Коментарі Вимкнено до У ПЕХІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИРОЩУЮТЬ ЛІС, ОЛЕНІВ І ВЕПРІВ

Пехівське лісництво по праву вважається одним з кращих в ДП «Звенигородських лісгосп». В цьому впевнюєшся, вже ступивши на садибу лісництва. Чепурне приміщення контори потопає у квітах і зелені. За ними Читати далі »

У ГОРОДИЩЕНСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ОБЛАШТУВАЛИ НОВУ ТЕПЛИЦЮ

      Коментарі Вимкнено до У ГОРОДИЩЕНСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ОБЛАШТУВАЛИ НОВУ ТЕПЛИЦЮ

Вирощування якісного декоративного посадматеріалу – досить перспективний напрям у лісовому господарстві. Так, нещодавно у Городищенському лісництві державного підприємства “Смілянське лісове господарство” облаштували нову теплицю для живцювання декоративних деревних порід. Розмір Читати далі »

ГОРОДИЩЕНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО: ЧАС НІБИ ЗУПИНИВСЯ У КАЗЦІ ЛІСОВІЙ

      Коментарі Вимкнено до ГОРОДИЩЕНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО: ЧАС НІБИ ЗУПИНИВСЯ У КАЗЦІ ЛІСОВІЙ

Якби серцю не хотілося продовження погожих осінніх днів, та зима невпинно нагадує про себе: то першим легким сніжком притрусить шляхи-доріжки, то морозцем покусає за щічки… Ця холодна красуня ніби нашіптує Читати далі »

ОСІННЯ КАЗКА БУДЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ОСІННЯ КАЗКА БУДЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Закутаний в магію осені, стоїть замріяний ліс, він поринув у свої вічні думки і таємниці, невідомі нікому. Легкий вітерець не вагомо торкається дерев, а надокучливий дощик навіює смуток… так завжди Читати далі »

ПЕХІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІДВІДАЛИ СТУДЕНТИ УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до ПЕХІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІДВІДАЛИ СТУДЕНТИ УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВА

Нещодавно на базі Пехівського лісництва Звенигородського лісгоспу під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри лісового господарства Сергія Коваля та Ірини Іващенко була проведена екскурсія студентам 21-лг та 41-лг груп факультету лісового і Читати далі »

ЛІСНИЧИЙ ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО ЛІСНИЦТВА СЕРГІЙ ЩИРБУЛ З ПЛЕЯДИ МАЙСТРІВ-НОВАТОРІВ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСНИЧИЙ ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО ЛІСНИЦТВА СЕРГІЙ ЩИРБУЛ З ПЛЕЯДИ МАЙСТРІВ-НОВАТОРІВ

Проект “Ліс і люди” Су­час­ний бу­ди­нок, аль­тан­ка, га­зо­ни в об­рам­лен­ні сам­ши­ту, до­ріж­ки, гос­тро­верхі туї і яли­ни не­мов зас­тиг­ли у за­ду­мі… Від ці­єї кра­си зав­мирає ду­ша, і стає зро­зу­мі­лим, що у Читати далі »