НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: У лісництвах Черкащини

DSC_0391

ОСІННЯ КАЗКА БУДЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ОСІННЯ КАЗКА БУДЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Закутаний в магію осені, стоїть замріяний ліс, він поринув у свої вічні думки і таємниці, невідомі нікому. Легкий вітерець не вагомо торкається дерев, а надокучливий дощик навіює смуток… так завжди Читати далі »

2017-10-17_160814

ПЕХІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІДВІДАЛИ СТУДЕНТИ УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до ПЕХІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІДВІДАЛИ СТУДЕНТИ УМАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ САДІВНИЦТВА

Нещодавно на базі Пехівського лісництва Звенигородського лісгоспу під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри лісового господарства Сергія Коваля та Ірини Іващенко була проведена екскурсія студентам 21-лг та 41-лг груп факультету лісового і Читати далі »

21615971_167825580461333_9008978346844111331_n

ЛІСНИЧИЙ ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО ЛІСНИЦТВА СЕРГІЙ ЩИРБУЛ З ПЛЕЯДИ МАЙСТРІВ-НОВАТОРІВ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСНИЧИЙ ВІЛЬХОВЕЦЬКОГО ЛІСНИЦТВА СЕРГІЙ ЩИРБУЛ З ПЛЕЯДИ МАЙСТРІВ-НОВАТОРІВ

Проект “Ліс і люди” Су­час­ний бу­ди­нок, аль­тан­ка, га­зо­ни в об­рам­лен­ні сам­ши­ту, до­ріж­ки, гос­тро­верхі туї і яли­ни не­мов зас­тиг­ли у за­ду­мі… Від ці­єї кра­си зав­мирає ду­ша, і стає зро­зу­мі­лим, що у Читати далі »

17

ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА КОЛЕГІЯ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. У ЗВЕНИГОРОДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА КОЛЕГІЯ ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ

Під керівництвом начальника обласного управління Олександра Дзюбенка днями на базі Звенигородського лісгоспу відбулося виїзне засідання колегії управління, за участю директорів лісгоспів. На прикладі Пехівського лісництва учасники колегії розглянули роботу з Читати далі »

БОЙКО

ВОЛОДИМИРІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ: ЗВИЧАЙНІ БУДНІ ЛЮДЕЙ НЕЗВИЧАЙНОЇ ПРОФЕСІЇ

      Коментарі Вимкнено до ВОЛОДИМИРІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ: ЗВИЧАЙНІ БУДНІ ЛЮДЕЙ НЕЗВИЧАЙНОЇ ПРОФЕСІЇ

«Бути професіоналом легко за умови, якщо любиш справу, якою займаєшся, – стверджують працівники Володимирівського лісництва. Головне, серцем відчувати усе, що робиш та не зраджувати власному сумлінню». Здається, нічого надзвичайного. Це Читати далі »

1

У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ОНОВИЛИ АДМІНПРИМІЩЕННЯ ДУБІЇВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ОНОВИЛИ АДМІНПРИМІЩЕННЯ ДУБІЇВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА

Капітальний ремонт адміністративного приміщення Дубіївського лісництва завершили нещодавно лісівники. Тож тепер ошатна двоповерхова будівля має нове обличчя і по праву вважається справжньою окрасою села, а  працівники цього структурного підрозділу мають Читати далі »

2016-04-01_130933

У СУНКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до У СУНКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ СМІЛЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Сьогодні ми в гостях у колективу Сунківського лісництва. Поцікавимося, чим нині живуть лісівники, які завдання перед собою ставлять, чого прагнуть… Контора Сунківського лісництва розміщена у красивій затишній місцині, оточена ошатними Читати далі »

4

ТИМОШІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ПРАВІЧНІ ДІБРОВИ

      Коментарі Вимкнено до ТИМОШІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДБАЮТЬ ПРО ПРАВІЧНІ ДІБРОВИ

Щоб доглядати вікові дубові насадження, у серці кам’янських лісів було створене Комсомольське лісництво, яке зараз носить назву Тимошівське. За понад вісім десятиліть тут розгорнули різнобічну діяльність: вирощують лісові культури, доглядають Читати далі »

2

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО – ОКРАСА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до КАТЕРИНОПІЛЬСЬКЕ ЛІСНИЦТВО – ОКРАСА ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Катеринопільське лісництво, що входить до складу Звенигородського лісгоспу, є особливим та славиться своїми сосновими лісами, які займають майже половину всього лісового фонду. Насадження в основному штучного походження, проте існують твердження, Читати далі »

11

МОНАСТИРИЩЕНСЬКЕ ЛIСНИЦТВО (УМАНСЬКИЙ ЛIСГОСП)

      Коментарі Вимкнено до МОНАСТИРИЩЕНСЬКЕ ЛIСНИЦТВО (УМАНСЬКИЙ ЛIСГОСП)

«Найзахідніше» за розташуванням лісництво Черкащини має у своєму підпорядкуванні відносно невелику площу. Втім, за виробничими показниками, щороку впевнено посідає лідерські позиції з-поміж підрозділів Уманського лісгоспу. От і за підсумками І Читати далі »

1387269317_lesnyctvo

ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО (ЛИСЯНСЬКИЙ ЛIСГОСП)

      Коментарі Вимкнено до ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО (ЛИСЯНСЬКИЙ ЛIСГОСП)

Сторіччя лісівничої справи у Моринцях – на малій Батьківщині Великого Кобзаря Тараса Шевченка – відзначають місцеві лісівники. Саме такий поважний ювілей святкує цього року колишнє Моринське, а нині, назване на Читати далі »