НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: головне

ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ: ПОНАД ТИСЯЧУ ГЕКТАРІВ ЛІСІВ СТВОРИЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ ВЕСНЯНОЇ ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ: ПОНАД ТИСЯЧУ ГЕКТАРІВ ЛІСІВ СТВОРИЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

Лісівники Черкащини завершили роботи зі створення лісових культур – планові обсяги виконали всі лісогосподарські підприємства. Про це повідомив начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. У лісах Читати далі »

НА КАНІВЩИНІ ВИСАДИЛИ ЛІС НА ЧЕСТЬ УЧАСНИКІВ АТО ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до НА КАНІВЩИНІ ВИСАДИЛИ ЛІС НА ЧЕСТЬ УЧАСНИКІВ АТО ЧЕРКАЩИНИ

Понад гектар лісу висадили у Михайлівському лісництві Канівського лісгоспу на честь учасників АТО Черкащини. Разом із учнями Канівського шкільного лісництва лісові культури створювали начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОЗЕЛЕНИТИ ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОЗЕЛЕНИТИ ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» активно крокує Черкащиною. Мета всеукраїнської акції  – привернути увагу громадськості, молоді до такого відповідального процесу, як відновлення та збереження  лісів, створення та примноження зелених Читати далі »

ЛІСОКУЛЬТУРНА КАМПАНІЯ ТА ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД – ГОЛОВНІ ПИТАННЯ, ЯКІ РОЗГЛЯНУЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА КОЛЕГІЇ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОКУЛЬТУРНА КАМПАНІЯ ТА ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД – ГОЛОВНІ ПИТАННЯ, ЯКІ РОЗГЛЯНУЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА КОЛЕГІЇ

Під керівництвом начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася березнева розширена колегія, за участю заступників, головних спеціалістів управління та директорів держлісгоспів. Засідання було приурочене обговоренню найважливіших завдань та Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА II ЕТАПІ IV З’ЇЗДУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ. ФОТОРЕПОРТАЖ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА II ЕТАПІ IV З’ЇЗДУ ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ. ФОТОРЕПОРТАЖ

14 березня 2019 року, відбувся ІІ етап IV з’їзду лісівників України у Луцьку. Під заходу учасники розглянули стан реалізації рішень першого етапу з’їду, обговорили подальші кроки та напрями розвитку лісового господарства Читати далі »

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЗБЕРЕГТИ ЛІСИ — НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЗБЕРЕГТИ ЛІСИ — НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ»

Ліс — в очікуванні весни. І хоча потроху ще сніжить і морозить, але вже наповнюються теплим сяйвом золотисті стовбури сосен, під корою дубів відчувається пульсація сили, повітря стає прозорішим, із Читати далі »

ПОНАД 360 МІЛЬЙОНІВ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ СПЛАТИЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО РОКУ

      Коментарі Вимкнено до ПОНАД 360 МІЛЬЙОНІВ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ СПЛАТИЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО РОКУ

Протягом 2018 року держлісгоспами Черкаського ОУЛМГ сплачено до бюджетів усіх рівнів 291,3 млн. гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. З цих коштів до державного бюджету сплачено 195,3 млн. гривень (67%), до Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА 2018 РІК

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА 2018 РІК

Під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка 29 січня відбулося засідання розширеної колегії за участю головних спеціалістів управління та директорів лісгоспів. Засідання було приурочене узагальненню результатів господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за Читати далі »

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

      Коментарі Вимкнено до ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ ОЛЕКСАНДРА ДЗЮБЕНКА З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Шановні колеги, дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання із Новим 2019 роком та світлим Різдвом Христовим! Новорічні свята – це особливі дні осмислення пройденого, осягнення здобутків і звершень, підбиття підсумків, виміру Читати далі »

ЗА НОВОРІЧНИМИ ЯЛИНКАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ЗА НОВОРІЧНИМИ ЯЛИНКАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

Лісівники Черкащини виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення. У цьому році державні лісові господарства готові реалізувати понад 80 тисяч Читати далі »

ПРО ПЕРЕХІД НА НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ, ГАРМОНІЗОВАНІ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ, ЙШЛОСЯ НА НАРАДІ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ПРО ПЕРЕХІД НА НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ, ГАРМОНІЗОВАНІ З ЄВРОПЕЙСЬКИМИ, ЙШЛОСЯ НА НАРАДІ ЛІСІВНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ

Під керівництвом начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка 22 листопада відбулася виробнича нарада. Участь у заході взяли головні спеціалісти управління, директори, головні інженери, головні бухгалтери державних Читати далі »

ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОЛЕГІЇ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ

Під керівництвом начальника управління Олександра Дзюбенка 7 листопада відбулася розширена колегія обласного управління за участю директорів лісгоспів та головних спеціалістів управління. У ході засідання лісівники Черкащини проаналізували основні результати фінансово-господарської Читати далі »