НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ЗМІ ПРО НАС

DSC_0571

КОМПЛЕКС ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЗАХОДІВ ДАЄ ЗМОГУ ЛІСІВНИКАМ ЧЕРКАЩИНИ УБЕЗПЕЧУВАТИ ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

      Коментарі Вимкнено до КОМПЛЕКС ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЗАХОДІВ ДАЄ ЗМОГУ ЛІСІВНИКАМ ЧЕРКАЩИНИ УБЕЗПЕЧУВАТИ ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

Весна для лісівників — ще й пора своєрідних підсумків напруженої лісокультурної кампанії. Черкаські фахівці підрахували, що в державному лісовому фонді цьогоріч створено лісових культур на площі 1400 гектарів (річний план Читати далі »

1

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЛІСИ ЧЕРКАЩИНИ РОСТУТЬ У МАЙБУТНЄ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЛІСИ ЧЕРКАЩИНИ РОСТУТЬ У МАЙБУТНЄ»

«Усі гаї подібні до Едему», — писала Леся Українка. Те ж саме можна сказати про ліси Черкащини — напрочуд гарні, енергетично світлі, розкішні в своєму розмаїтті, ніби вони й справді Читати далі »

2017-02-11_094146

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «РЕЗЕРВИ ДОСЯГНЕННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ ЛІСИСТОСТІ ВИКОРИСТАНО ЩЕ ДАЛЕКО НЕ ВСІ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «РЕЗЕРВИ ДОСЯГНЕННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ ЛІСИСТОСТІ ВИКОРИСТАНО ЩЕ ДАЛЕКО НЕ ВСІ»

Ліс — то його життя. Його і ще тисяч і тисяч лісівників, у серцях яких не змовкає музика дерев, мелодія трав, пташиного щебету. Тільки в лісі почуваєшся повноцінною людиною, яка Читати далі »

5673f5003ee9a2f39e5c46286dca8a4d_M

ЗВЕНИГОРА, НАПОВНЕНА ЛІСАМИ

      Коментарі Вимкнено до ЗВЕНИГОРА, НАПОВНЕНА ЛІСАМИ

Розкішні, пронизані серпневим сонцем ліси, розвитком, відтворенням і захистом яких опікується ДП «Звенигородське лісове господарство», вражають своєю красою. Розташовані вони у Звенигородському, Катеринопільському, Шполянському, частково Тальнівському, Лисянському та Городищенському районах. Читати далі »

19444e20ba092b854de02ae6f1974c33_M

ВІТАЛІЙ ВЕРЕС: «ЛІСИ ХОЛОДНОЯР’Я ЖИТИМУТЬ ВІЧНО»

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЛІЙ ВЕРЕС: «ЛІСИ ХОЛОДНОЯР’Я ЖИТИМУТЬ ВІЧНО»

Розповідати про Холодноярські ліси, якими опікується ДП «Кам’янське лісове господарство», можна безкінечно. Розкішні дубові насадження, старійшиною у яких є 1100-літній дуб Максима Залізняка, місця Коліївщини, Мотронинський монастир, який свого часу Читати далі »

1

БІЛЬ ВЕЛИКОГО БОРУ, АБО ДИКІ ТАНЦІ НАВКОЛО САНІТАРНОЇ БЕНЗОПИЛКИ

      Коментарі Вимкнено до БІЛЬ ВЕЛИКОГО БОРУ, АБО ДИКІ ТАНЦІ НАВКОЛО САНІТАРНОЇ БЕНЗОПИЛКИ

Ми звернули з траси і зупинилися біля молоденького лісу. Пару років тому тут росли 80-100-літні сосни. Як і вздовж усієї дороги, що веде до Черкас, – пояснив лісничий Свидівського лісництва Читати далі »

1 (2)

ДОВГА ДОРОГА В ДЮНАХ

      Коментарі Вимкнено до ДОВГА ДОРОГА В ДЮНАХ

Ще звечора веселили душу рядочки сосни, а на ранок від молодого бору не лишалося й сліду. Весь ішов під пісок. І це часто траплялося не десь на жаркому півдні, а Читати далі »

16522884_1181337008649660_1926091394_n

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЛІСАМ ЧЕРКАЩИНИ РОСТИ І РОЗВИВАТИСЯ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЛІСАМ ЧЕРКАЩИНИ РОСТИ І РОЗВИВАТИСЯ»

Ліси Черкащини — розкішні, упорядковані, наповнені різними породами дерев — це одне з найбільших багатств нашого краю, яке дає людям здоров’я та енергетичну наснагу, а довкіллю екологічний захист. А щоб Читати далі »

12182803_968738916497938_5110615980512381241_o

АНАТОЛІЙ ПРОЦЕНКО: «ОНОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ ЗАПОРУКА УСПІХУ ВИРОБНИЦТВА»

      Коментарі Вимкнено до АНАТОЛІЙ ПРОЦЕНКО: «ОНОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ БАЗИ ЗАПОРУКА УСПІХУ ВИРОБНИЦТВА»

У розпалі осінь. Вабить прохолодним подихом золотавий жовтень. У післясвятковий професійний день лісівники завжди підбивають підсумки зробленого, аналізують, задумуються, чи все встигли з того, що планували, хоча гаряча пора у Читати далі »

DSC_4955

ЗЕЛЕНІ БАСТІОНИ ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до ЗЕЛЕНІ БАСТІОНИ ЧЕРКАЩИНИ

Наблизити господарювання в борах і дібровах до європейського рівня – таке завдання ставлять перед собою лісівники області «Як добитися майже 100-відсоткової приживлюваності сіянців лісових культур?» – запитав я відомого авторитета Читати далі »