НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ЗМІ ПРО НАС

ЖИВА КОРОНА ЗВЕНИГОРИ

      Коментарі Вимкнено до ЖИВА КОРОНА ЗВЕНИГОРИ

У зв’язку з поширенням африканської чуми диких свиней, на Черкащині звернули увагу на розведення та утримання оленя плямистого. Благородного звіра акліматизували в Україні з 1937 року: спершу в заповідниках, а Читати далі »

ШПОЛЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО: ДЕ ДУБИ МОВЧАТЬ ВЕЛИЧАВО

      Коментарі Вимкнено до ШПОЛЯНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО: ДЕ ДУБИ МОВЧАТЬ ВЕЛИЧАВО

Про що розповіла давня карта Карту знайшли кілька років тому в архіві на горищі лісництва. Датована вона 1928-м роком і має назву «План лісонасаджень Шполянської лісової дачі Златопіського лісництва Шевченківської Читати далі »

У ДУБІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до У ДУБІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Дубіївське лісництво ДП «Черкаське лісове господарство» займає площу понад 5,5 тисяч га в межах Дубіївської сільської ради одним масивом. Лісничий – Віктор Максимчук. Тут працюють сім майстрів лісу, три майстри Читати далі »

ЧОМУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІСОЗАГОТІВЛЯ У ШПОЛЯНСЬКОМУ ЛІСІ? (ІНТЕРВ`Ю З ЛІСНИЧИМ ОЛЕКСАНДРОМ ХОРВАТОМ)

      Коментарі Вимкнено до ЧОМУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛІСОЗАГОТІВЛЯ У ШПОЛЯНСЬКОМУ ЛІСІ? (ІНТЕРВ`Ю З ЛІСНИЧИМ ОЛЕКСАНДРОМ ХОРВАТОМ)

Тема функціонування державного лісогосподарства у нашій країні перманентно перебуває на передовицях соціальних мереж. Одна за іншою світлини із великою кількістю вагонів із кругляком, котрі, начебто, безконтрольно прямують за кордон, — Читати далі »

“УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯК УБЕРЕГТИ ЛІСИ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

      Коментарі Вимкнено до “УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯК УБЕРЕГТИ ЛІСИ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

Попри спекотну весну, в лісах Черкащини не допущено жодної великої пожежі. Усі загоряння вдалося ліквідувати на початковій стадії. Цього року через аномально спекотну весну на Черкащині вже неодноразово оголошували найвищий, Читати далі »

ЗА ПАРТАМИ – ЮНІ ЛІСІВНИКИ – УЧНІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ЗА ПАРТАМИ – ЮНІ ЛІСІВНИКИ – УЧНІВСЬКЕ ЛІСНИЦТВО ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Перша в Україні профільна програма для старших класів “Основи лісового господарства” розроблена на Черкащині. З 1 вересня професійна лісова підготовка у профільних 10-11-х класах Ризинської ЗОШ I-III ступенів Звенигородського району Читати далі »

ВІТАЛІЙ ВЕРЕС: «ЛІСІВНИКИ ХОЛОДНОЯР’Я ПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЛІЙ ВЕРЕС: «ЛІСІВНИКИ ХОЛОДНОЯР’Я ПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»

Холодноярські ліси – гордість України. А щоб вони росли у віки і розвивалися, зберігали історію нашого народу, додавали здоров’я нам і нашим нащадкам, самовіддано, на високому професійному рівні працюють лісівники Читати далі »

КОЛИ ЛІС РУБАЮТЬ, ТО І ВИСАДЖУЮТЬ

      Коментарі Вимкнено до КОЛИ ЛІС РУБАЮТЬ, ТО І ВИСАДЖУЮТЬ

Один із десяти лісгоспів Черкащини — Золотоніське лісове господарство — розташований на Лівобережжі і займає 26,6 тисячі гектарів зелених насаджень у Золотоніському, Канівському, Чорнобаївському та Драбівському районах. Відомі за діяльністю Читати далі »

ДЗВЕНИ ДІБРОВАМИ, ЗВЕНИГОРА

      Коментарі Вимкнено до ДЗВЕНИ ДІБРОВАМИ, ЗВЕНИГОРА

Це вже стало доброю традицією в Ризинській ЗОШ І–ІІІ ст. – взимку майструвати будиночки для птахів, а навесні розвішувати їх у лісі і з нетерпінням чекати, коли він наповниться дзвінкоголосим Читати далі »

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «МАЙБУТНЄ ЛІСІВ — У НАШИХ РУКАХ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «МАЙБУТНЄ ЛІСІВ — У НАШИХ РУКАХ»

Як самовіддано працюють лісівники Черкащини для захисту і збереження лісів, як вони мужньо і відповідально діють для стабілізації ситуації в умовах погодних катаклізмів, область переконалася під час буреломів улітку минулого Читати далі »

СЕКРЕТ УСПІШНОГО ПІДПРИЄМСТВА – У ЙОГО КОЛЕКТИВІ

      Коментарі Вимкнено до СЕКРЕТ УСПІШНОГО ПІДПРИЄМСТВА – У ЙОГО КОЛЕКТИВІ

Так не просто у швидкоплинному сьогоденні, де все стрімко змінюється, залишатися серед кращих, бути лідером для наслідування. Однак ДП «Смілянський лісгосп» це вдається. Вже 13 років підприємство очолює досвідчений лісівник, Читати далі »

ВАЖКЕ ЗІТХАННЯ ЯРІВ

      Коментарі Вимкнено до ВАЖКЕ ЗІТХАННЯ ЯРІВ

У 2018-му виповниться 60 років з часу створення Канівської гідролісомеліоративної станції, і 55 років Ржищівської. З чим ідемо до пам’ятних дат? Більше половини території Канівського району в середині минулого століття Читати далі »