НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ЗМІ ПРО НАС

16

КОЛИ ЛІС РУБАЮТЬ, ТО І ВИСАДЖУЮТЬ

      Коментарі Вимкнено до КОЛИ ЛІС РУБАЮТЬ, ТО І ВИСАДЖУЮТЬ

Один із десяти лісгоспів Черкащини — Золотоніське лісове господарство — розташований на Лівобережжі і займає 26,6 тисячі гектарів зелених насаджень у Золотоніському, Канівському, Чорнобаївському та Драбівському районах. Відомі за діяльністю Читати далі »

34

ДЗВЕНИ ДІБРОВАМИ, ЗВЕНИГОРА

      Коментарі Вимкнено до ДЗВЕНИ ДІБРОВАМИ, ЗВЕНИГОРА

Це вже стало доброю традицією в Ризинській ЗОШ І–ІІІ ст. – взимку майструвати будиночки для птахів, а навесні розвішувати їх у лісі і з нетерпінням чекати, коли він наповниться дзвінкоголосим Читати далі »

2 Прус

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «МАЙБУТНЄ ЛІСІВ — У НАШИХ РУКАХ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «МАЙБУТНЄ ЛІСІВ — У НАШИХ РУКАХ»

Як самовіддано працюють лісівники Черкащини для захисту і збереження лісів, як вони мужньо і відповідально діють для стабілізації ситуації в умовах погодних катаклізмів, область переконалася під час буреломів улітку минулого Читати далі »

0000034534w5_MG_664

СЕКРЕТ УСПІШНОГО ПІДПРИЄМСТВА – У ЙОГО КОЛЕКТИВІ

      Коментарі Вимкнено до СЕКРЕТ УСПІШНОГО ПІДПРИЄМСТВА – У ЙОГО КОЛЕКТИВІ

Так не просто у швидкоплинному сьогоденні, де все стрімко змінюється, залишатися серед кращих, бути лідером для наслідування. Однак ДП «Смілянський лісгосп» це вдається. Вже 13 років підприємство очолює досвідчений лісівник, Читати далі »

2018-01-05_104724

ВАЖКЕ ЗІТХАННЯ ЯРІВ

      Коментарі Вимкнено до ВАЖКЕ ЗІТХАННЯ ЯРІВ

У 2018-му виповниться 60 років з часу створення Канівської гідролісомеліоративної станції, і 55 років Ржищівської. З чим ідемо до пам’ятних дат? Більше половини території Канівського району в середині минулого століття Читати далі »

DSC_0619

В’ЯЧЕСЛАВ ШАКО: «ЛИСЯНСЬКІ ЛІСИ — НАДІЙНІ ЗАХИСНИКИ ПОЛІВ»

      Коментарі Вимкнено до В’ЯЧЕСЛАВ ШАКО: «ЛИСЯНСЬКІ ЛІСИ — НАДІЙНІ ЗАХИСНИКИ ПОЛІВ»

Високі пагорби, крутосхили балок та глибоких ярів — такий рельєф залишили по собі 12 тисяч років тому льодовики у Лисянському краю. Працювати на такій землі, коли сільгосптехніці доводиться спинатися трохи Читати далі »

22528894_292907931214138_2663108419537898056_o

“УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯКИМ БУТИ ХОЛОДНОМУ ЯРУ

      Коментарі Вимкнено до “УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯКИМ БУТИ ХОЛОДНОМУ ЯРУ

Попри спротив громад, національний природний парк тут таки планують створити  Холодний Яр зустрів нас останнім теплом. Ніжилися на осонні заклопотані пташки, а дітлахи, чимось схожі на них, зграйками прямували з Читати далі »

Lis -ЛІС УСИХАЄ

“УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯК ЗАРАДИТИ БІОЛОГІЧНІЙ ПОЖЕЖІ — НА ЧЕРКАЩИНІ ВСИХАЮТЬ СОСНОВІ ЛІСИ

      Коментарі Вимкнено до “УРЯДОВИЙ КУР`ЄР”: ЯК ЗАРАДИТИ БІОЛОГІЧНІЙ ПОЖЕЖІ — НА ЧЕРКАЩИНІ ВСИХАЮТЬ СОСНОВІ ЛІСИ

Якщо кілька років тому всихали сотні гектарів соснових насаджень, то нині вже — десятки тисяч  Осінній ліс завжди приваблює. Особливим настроєм, багатою палітрою кольорів. Та нині в неї вплелося чимало Читати далі »

bb037765c87eb94e0c7eacf9ac5f8bcc_XL

«БІОЛОГІЧНА ПОЖЕЖА» ЛІСІВ – ЦЕ РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА

      Коментарі Вимкнено до «БІОЛОГІЧНА ПОЖЕЖА» ЛІСІВ – ЦЕ РЕАЛЬНА ЗАГРОЗА

Хвойні ліси України і, зокрема, Черкащини – в небезпеці! Відбувається їх масове всихання, яке вже охопило величезні площі, в цілому – понад 330 тисяч гектарів лісових угідь, з яких масштабне Читати далі »

Сегеда Ю. Ю.

СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ДІЄ ВІДКРИТО І НА ВИСОКОМУ ФАХОВОМУ РІВНІ

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП ДІЄ ВІДКРИТО І НА ВИСОКОМУ ФАХОВОМУ РІВНІ

Кожна людина приходить у цей світ для виконання якоїсь місії. Лісівники – щоб завдяки посадженим і вирощеним ними лісам забезпечити здоров’я та екологічну безпеку тим, хто живе зараз і буде Читати далі »

1

ІВАН НАЗАРЕВИЧ: «У ДІБРОВИ УМАНЩИНИ ВКЛАДЕНО ВЕЛИКУ ПРАЦЮ І ДУШУ ЛІСІВНИКІВ»

      Коментарі Вимкнено до ІВАН НАЗАРЕВИЧ: «У ДІБРОВИ УМАНЩИНИ ВКЛАДЕНО ВЕЛИКУ ПРАЦЮ І ДУШУ ЛІСІВНИКІВ»

Кажуть, що ліси поєднують землю з небом і минуле з майбутнім. Багаті на минувшину й ліси Уманського краю, про що свідчать назви розташованих тут лісових урочищ – «Гайдамацьке», «Панське», «Греків Читати далі »

DSC_0571

КОМПЛЕКС ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЗАХОДІВ ДАЄ ЗМОГУ ЛІСІВНИКАМ ЧЕРКАЩИНИ УБЕЗПЕЧУВАТИ ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

      Коментарі Вимкнено до КОМПЛЕКС ПРОТИПОЖЕЖНИХ ЗАХОДІВ ДАЄ ЗМОГУ ЛІСІВНИКАМ ЧЕРКАЩИНИ УБЕЗПЕЧУВАТИ ЛІСОВІ НАСАДЖЕННЯ ВІД ВОГНЯНОЇ СТИХІЇ

Весна для лісівників — ще й пора своєрідних підсумків напруженої лісокультурної кампанії. Черкаські фахівці підрахували, що в державному лісовому фонді цьогоріч створено лісових культур на площі 1400 гектарів (річний план Читати далі »

1

ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЛІСИ ЧЕРКАЩИНИ РОСТУТЬ У МАЙБУТНЄ»

      Коментарі Вимкнено до ОЛЕКСАНДР ДЗЮБЕНКО: «ЛІСИ ЧЕРКАЩИНИ РОСТУТЬ У МАЙБУТНЄ»

«Усі гаї подібні до Едему», — писала Леся Українка. Те ж саме можна сказати про ліси Черкащини — напрочуд гарні, енергетично світлі, розкішні в своєму розмаїтті, ніби вони й справді Читати далі »