НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: РЕАГУЄМО НА КРИТИКУ

СКІЛЬКИ ВИСАДЖУЮТЬ ТА ЗАГОТОВЛЯЮТЬ ЛІСУ НА ЧЕРКАЩИНІ (СТАТИСТИКА)

      Коментарі Вимкнено до СКІЛЬКИ ВИСАДЖУЮТЬ ТА ЗАГОТОВЛЯЮТЬ ЛІСУ НА ЧЕРКАЩИНІ (СТАТИСТИКА)

У зв’язку з продовженням інформаційної війни проти лісової галузі, голослівними та необґрунтованими звинуваченнями лісівників з боку частини політиків, активістів, посадовців, публікуємо офіційну статистику по Черкаському обласному управлінню лісового та мисливського Читати далі »

ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З ДІЯЛЬНІСТЮ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ТА ВИСАДИЛИ СОСНОВИЙ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ЗНАЙОМИЛИСЯ З ДІЯЛЬНІСТЮ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ТА ВИСАДИЛИ СОСНОВИЙ ЛІС У ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

На базі ДП “Черкаське лісове господарство” відбулася робоча поїздка громадських активістів Черкащини для ознайомлення з веденням лісового господарства на підприємстві. Участь у заході взяли члени Робочої групи з розгляду актуальних Читати далі »

КОЛИ ЛІС РУБАЮТЬ, ТО І ВИСАДЖУЮТЬ

      Коментарі Вимкнено до КОЛИ ЛІС РУБАЮТЬ, ТО І ВИСАДЖУЮТЬ

Один із десяти лісгоспів Черкащини — Золотоніське лісове господарство — розташований на Лівобережжі і займає 26,6 тисячі гектарів зелених насаджень у Золотоніському, Канівському, Чорнобаївському та Драбівському районах. Відомі за діяльністю Читати далі »

ЛІСІВНИКИ НАГАДУЮТЬ: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ РУБОК Є ДОСТУПНОЮ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОСТІ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ НАГАДУЮТЬ: ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ РУБОК Є ДОСТУПНОЮ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОСТІ

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства та підпорядковані державні лісові господарства здійснюють лісогосподарську діяльність прозоро та відкрито для громадськості. У зв’язку з тим, що почастішали випадки звернень від громадян Читати далі »

РЕАГУЄМО НА КРИТИКУ: ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ВИРУБКИ ЛІСУ В АДМІНМЕЖАХ КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЩО НА КАТЕРИНОПІЛЬЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до РЕАГУЄМО НА КРИТИКУ: ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ВИРУБКИ ЛІСУ В АДМІНМЕЖАХ КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ЩО НА КАТЕРИНОПІЛЬЩИНІ

Голова державної адміністрації Ольга Ніколенко  провела робочу нараду за участю директора ДП «Звенигородський лісгосп» Анатолія Проценка, Киселівського сільського голови Юрія Сусіди, депутата Катеринопільської районної ради (ТВО №14, с. Киселівка), керівника Читати далі »

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАПЛАНОВАНУ ВИРУБКУ ЛІСУ В КРЕСЕЛЕЦЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАПЛАНОВАНУ ВИРУБКУ ЛІСУ В КРЕСЕЛЕЦЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Державним підприємством «Кам’янське лісове господарство» у 4 кварталі 2016 року заплановано проведення суцільних рубок головного користування у Креселецькому лісництві – квартал 43, виділ 3.1, площа 3,0 га; квартал 43, виділ Читати далі »

ЩОДО ЗАЯВИ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО ВАНТАЖІВКУ З НЕЗАКОННО ЗРУБАНИМИ ДУБАМИ З ХОЛОДНОГО ЯРУ

      Коментарі Вимкнено до ЩОДО ЗАЯВИ ГРОМАДСЬКОСТІ ПРО ВАНТАЖІВКУ З НЕЗАКОННО ЗРУБАНИМИ ДУБАМИ З ХОЛОДНОГО ЯРУ

У відповідь на поширену громадськими активістами інформацію про факт затримання вантажівки на трасі Чигирин-Черкаси з дубами, які в незаконний спосіб вирубали  у Холодному Яру, повідомляємо про наступне. Деревина, що перевозилася,  Читати далі »

ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ОЗНАЙОМЛЮВАТИМУТЬ МІСЦЕВУ ГРОМАДУ ІЗ ЗАПЛАНОВАНОЮ ВИРУБКОЮ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ОЗНАЙОМЛЮВАТИМУТЬ МІСЦЕВУ ГРОМАДУ ІЗ ЗАПЛАНОВАНОЮ ВИРУБКОЮ ЛІСУ

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства та підпорядковані державні лісові господарства здійснюють лісогосподарську діяльність прозоро та відкрито для громадськості. Свідченням цього є ще одна ініціатива головного лісівника області Олександра Читати далі »

ЩОДО ПУБЛІКАЦІЇ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ “ВІККА” “ВЛАДА БЕЗДІЄ: НА ЧЕРКАЩИНІ МАСОВО ВИРУБУЮТЬ ЛІСИ”

      Коментарі Вимкнено до ЩОДО ПУБЛІКАЦІЇ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ “ВІККА” “ВЛАДА БЕЗДІЄ: НА ЧЕРКАЩИНІ МАСОВО ВИРУБУЮТЬ ЛІСИ”

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства заявляє про те, що в публікації “Влада бездіє: на Черкащині масово вирубують ліси”, що розміщена 22.03.2016 року в інтернет-виданні “Вікка”, безпідставно, голослівно та Читати далі »

ПОБЛИЗУ ПРОХОРІВКИ ВСИХАЄ СОРОКАРІЧНИЙ СОСНОВИЙ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до ПОБЛИЗУ ПРОХОРІВКИ ВСИХАЄ СОРОКАРІЧНИЙ СОСНОВИЙ ЛІС

Поблизу села Прохорівка всихає сосновий ліс. Ця ділянка знаходиться у Прохорівському лісництві Золотоніського лісгоспу, квартал 47 (Канівський район). Чотири роки тому ці насадження (близько 15 гектарів) перебували в осередку активізації Читати далі »

ВІДЕО ОДТРК “РОСЬ”. САНІТАРНА ВИРУБКА В ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ОДТРК “РОСЬ”. САНІТАРНА ВИРУБКА В ДАХНІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

“Три гектари лісу поблизу Черкаського обласного кардіологічного центру пустять під сокиру. Про це повідомили черкаські лісівники. Поряд з місцем вирубки знаходиться лікувальний заклад. Проте, кажуть лісівники, більше чекати не можна. Читати далі »

ПОБЛИЗУ ОБЛАСНОГО КАРДІОЦЕНТРУ ПРОХОДИТИМЕ САНІТАРНА ВИРУБКА ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ПОБЛИЗУ ОБЛАСНОГО КАРДІОЦЕНТРУ ПРОХОДИТИМЕ САНІТАРНА ВИРУБКА ЛІСУ

У Дахнівському лісництві Черкаського лісгоспу в кварталі 37, виділі 7.1 в березні проводитиметься суцільна санітарна вирубка лісу. Це ділянка  поблизу Черкаського обласного кардіологічного центру, загальною площею в три гектари. Головний Читати далі »