НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: АНОНСИ

25 ВЕРЕСНЯ – IV З’ЇЗД ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

      Коментарі Вимкнено до 25 ВЕРЕСНЯ – IV З’ЇЗД ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ

25 вересня 2018 року відбудеться IV з’їзд лісівників України. За всю історію незалежної України з’їзд широкої лісівничої громадськості скликався тричі. Це відбувалося в умовах, коли перед лісовою галуззю поставали серйозні Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

03 вересня  2018 року  Товарна біржа агропромислового комплексу центральних областей України проводить аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу 4 кварталу 2018 року, що виставляються лісовими господарствами Черкаського обласного управління лісового та Читати далі »

1 ЧЕРВНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до 1 ЧЕРВНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу III кварталу 2018 року, який відбудеться 1 червня 2018 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 29 травня 2018  Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ДОДАТКОВИЙ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу II кварталу 2018 року, який відбудеться 18 травня 2018 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 16 Читати далі »

8 ТРАВНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ЗАПУСТЯТЬ ЛІСОВИЙ ПОЖЕЖНИЙ ПАТРУЛЬ

      Коментарі Вимкнено до 8 ТРАВНЯ НА ЧЕРКАЩИНІ ЗАПУСТЯТЬ ЛІСОВИЙ ПОЖЕЖНИЙ ПАТРУЛЬ

8 травня 2018 року на базі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства відбудуться спільні тактико-спеціальні навчання лісівників та рятувальників Черкащини з гасіння умовної лісової пожежі. У заходах візьме участь Читати далі »

5 БЕРЕЗНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до 5 БЕРЕЗНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу II кварталу 2018 року, який відбудеться 5 березня 2018 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 1 Читати далі »

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ! ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕС-ТУР

      Коментарі Вимкнено до ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ! ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕС-ТУР

7 лютого 2018 року відбудеться прес-тур на тему: “Наслідки сніголаму у лісах Черкаського району”. Під час заходу будуть продемонстровані об’єкти з поваленим та пошкодженим лісом, в тому числі попід траси, Читати далі »

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ! ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕС-ТУР

      Коментарі Вимкнено до ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ! ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЕС-ТУР

14 грудня відбудеться прес-тур на тему: “Новорічна ялинка: охорона, заготівля та особливості реалізації”. Протягом поїздки лісівники ознайомлять з особливостями роботи у передноворічний період та заходами, які проводяться для охорони хвойних Читати далі »

11 ГРУДНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до 11 ГРУДНЯ У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу 1 кварталу 2018 року, який відбудеться 11 грудня 2017 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 7 Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу 4 кварталу 2017 року, який відбудеться 04 вересня 2017 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 31 Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ВІДБУДЕТЬСЯ АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ДЕРЕВИНИ

Товарна біржа АПК ЦО України оголошує аукціон з продажу необробленої деревини ресурсу III кварталу 2017 року, який відбудеться 19 травня 2017 року. Прийом заявок на участь в аукціоні закінчується 17 Читати далі »

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

      Коментарі Вимкнено до УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

Національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи» відбудеться 8 червня 2017 року об 11 годині у приміщенні Держлісагентства. Конкурс проводиться Державним агентством лісових ресурсів за підтримки Товариства лісівників України. Читати далі »