НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: АКЦІЇ, КОНКУРСИ

КАНІВСЬКЕ ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО: ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ХОРОШІ

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКЕ ШКІЛЬНЕ ЛІСНИЦТВО: ПІДСУМКИ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ХОРОШІ

Кінець весни щороку є чи не найочікуванішим для школярів. Адже в останні дні травня закінчується черговий навчальний рік. Відтак, приходить щаслива пора канікул. А ось цим неповторним дням передує напружений Читати далі »

ЗА НАЙКРАЩІ ТВОРИ ТА МАЛЮНКИ ПРО ЛІС ШКОЛЯРІ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД КАМ`ЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до ЗА НАЙКРАЩІ ТВОРИ ТА МАЛЮНКИ ПРО ЛІС ШКОЛЯРІ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД КАМ`ЯНСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ

У Кам`янському лісгоспі визначили переможців творчого конкурсу для школярів на тему «Людина та ліс». До участі у конкурсі на кращий малюнок запрошували учнів 1-4 класів, на кращий твір – 5-8 Читати далі »

У ЧИГИРИНІ ЛІСІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА ЛІСОВУ ТЕМАТИКУ

      Коментарі Вимкнено до У ЧИГИРИНІ ЛІСІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА ЛІСОВУ ТЕМАТИКУ

У Чигиринському лісгоспі підбили підсумки творчого конкурсу для школярів на тему “Людина та ліс”, який завершився нещодавно. Конкурс малюнків та творів на лісову тематику лісівники провели серед шкіл Чигиринського району. Читати далі »

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАГОРОДИЛИ ШКОЛЯРІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ “ЛЮДИНА ТА ЛІС”

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ НАГОРОДИЛИ ШКОЛЯРІВ – ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ “ЛЮДИНА ТА ЛІС”

Протягом квітня-травня в рамках Всеукраїнської акції Держлісагентства “Майбутнє лісу у твоїх руках” у держлісгоспах Черкащини тривав конкурс для школярів на кращий малюнок і твір на тему “Людина та ліс”. Конкурс Читати далі »

ПОНАД 60 ЗОЛОТОНІСЦІВ РАЗОМ З ДІТЬМИ ВИСАДИЛИ 2,6 ГЕКТАРІВ ЛІСУ (ФОТО, ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до ПОНАД 60 ЗОЛОТОНІСЦІВ РАЗОМ З ДІТЬМИ ВИСАДИЛИ 2,6 ГЕКТАРІВ ЛІСУ (ФОТО, ВІДЕО)

Активісти громадської ініціативи “Чистий ліс”, започаткованої торік, відкрили свій сезон висадженням молодих сосен поблизу села Кедина Гора. За підтримки ДП «Золотоніське лісове господарство» 60 дорослих та дітей дали життя понад Читати далі »

ЛІКАРІ, АГРАРІЇ ТА ПІДПРИЄМЦІ СІМ РОКІВ ПОСПІЛЬ У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до ЛІКАРІ, АГРАРІЇ ТА ПІДПРИЄМЦІ СІМ РОКІВ ПОСПІЛЬ У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ КАМ`ЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” згуртовує людей різного віку та  різних професій навколо благородної справи – примноження лісових насаджень нашого краю. За доброю традицією нещодавно до акції долучилися Читати далі »

СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: ОХОРОНА ПРАЦІ – ЗАПОРУКА УСПІХУ ПІДПРИЄМСТВА

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП: ОХОРОНА ПРАЦІ – ЗАПОРУКА УСПІХУ ПІДПРИЄМСТВА

З 23 квітня по 25 квітня 2018 року в ДП «Смілянський лісгосп» було проведено заходи, присвячені Всесвітньому дню охорони праці, який відзначають 28 квітня. Організаційним комітетом було перевірено всі підрозділи Читати далі »

УЧНІ ЯСНОЗІРСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ЯСНОЗІРСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ДБАЮТЬ ПРО ДОВКІЛЛЯ

З року в рік, щовесни корсунь-шевченківські лісівники прибирають та озеленюють навколишні території, щоб переконати оточуючих, що довкола має бути чисто та зелено. Допомагають їм незмінні помічники – учні Яснозірського шкільного Читати далі »

ГЕРОНИМІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПІВГЕКТАРА СОСНОВОГО ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ГЕРОНИМІВСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПІВГЕКТАРА СОСНОВОГО ЛІСУ

До акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” долучилися учні Черкаського шкільного лісництва – школярі Геронимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Висаджували ліс юні природолюби разом з лісівниками у Дахнівському лісництві. “Завжди Читати далі »

ВІДЕО ТК «ВІККА». НА КАМ’ЯНЩИНІ ХОЛОДНИЙ ЯР ПОПОВНИЛИ ДВОМА ТИСЯЧАМИ МОЛОДИХ ДУБІВ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК «ВІККА». НА КАМ’ЯНЩИНІ ХОЛОДНИЙ ЯР ПОПОВНИЛИ ДВОМА ТИСЯЧАМИ МОЛОДИХ ДУБІВ

«На Кам’янщині Холодний Яр поповнили двома тисячами молодих дубів. Об’єднала зелена справа добродіїв – від школярів до найвищих черкаських чинів…» Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

ЮНІ ПРИРОДОЛЮБИ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЛІСИ ЧИГИРИНСЬКОГО КРАЮ

      Коментарі Вимкнено до ЮНІ ПРИРОДОЛЮБИ ВІДНОВЛЮЮТЬ ЛІСИ ЧИГИРИНСЬКОГО КРАЮ

Ряд заходів із залученням підростаючого покоління організували лісівники Чигиринського лісгоспу. Вже кілька років поспіль учні Чорнявської загальноосвітньої школи долучаються до Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Тож і цього Читати далі »

В РАМКАХ АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ» СМІЛЯНСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

      Коментарі Вимкнено до В РАМКАХ АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ» СМІЛЯНСЬКІ ШКОЛЯРІ ВИСАДИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

До Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» у Смілянському лісгоспі традиційно долучились учні Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2, члени шкільного лісництва. Дві тисячі сіянців сосни звичайної висадили школярі Читати далі »