НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ШКІЛЬНІ ЛІСНИЦТВА

НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВІДТВОРИМО ЛІСИ РАЗОМ» ЧЕРКАЩИНА БУЛА ПРЕДСТАВЛЕНА ЧИГИРИНСЬКИМ ШКІЛЬНИМ ЛІСНИЦТВОМ

      Коментарі Вимкнено до НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВІДТВОРИМО ЛІСИ РАЗОМ» ЧЕРКАЩИНА БУЛА ПРЕДСТАВЛЕНА ЧИГИРИНСЬКИМ ШКІЛЬНИМ ЛІСНИЦТВОМ

З нагоди Міжнародного дня лісів у Києві 14 та 15 березня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом». Цьогоріч Черкащина на конференції була представлена Чигиринським шкільним лісництвом – Читати далі »

ЛІСОВА ПЕДАГОГІКА: У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВА ПЕДАГОГІКА: У ЧЕРКАСАХ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

На базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» 10 січня ц.р. відбувся  семінар для вчителів шкільних лісництв нашої області. Тема заходу – «Учнівські лісництва: Читати далі »

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ: УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА “БОГДАНІВЕЦЬ” СТВОРИЛИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ: УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА “БОГДАНІВЕЦЬ” СТВОРИЛИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Щасливі очі, щирі посмішки, гарний настрій – саме такими подарунками обдарували учні Чигиринського НВК №3 працівників ДП “Чигиринське лісове господарство”, які завітали в освітній заклад на новорічне свято разом із Читати далі »

ЛІСІВНИКИ КАНІВСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ ПРИВІТАЛИ СМАКОЛИКАМИ ВИХОВАНЦІВ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ КАНІВСЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ ПРИВІТАЛИ СМАКОЛИКАМИ ВИХОВАНЦІВ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ

27 грудня ц.р. до вихованців Канівського шкільного лісництва завітали шефи – представники Державного підприємства “Канівське лісове господарство”. Мета візиту наставників – святково-вітальна. А ще – “посміхально-дякувальна”. Принаймні, так після вручення Читати далі »

“ДОПОМОЖИ ПТАХАМ ВЗИМКУ” – ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ШКОЛЯРАМИ ПРОВЕЛИ ПРИРОДНИЧУ АКЦІЮ

      Коментарі Вимкнено до “ДОПОМОЖИ ПТАХАМ ВЗИМКУ” – ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ШКОЛЯРАМИ ПРОВЕЛИ ПРИРОДНИЧУ АКЦІЮ

13 грудня у Коробівському навчально-виховному комплексі відбулась акція «Допоможи птахам взимку». Участь у заході взяли учні 1-5 класів, члени шкільного лісництва та працівники Золотоніського лісового господарства. На святі члени шкільного Читати далі »

СПІВПРАЦЯ З ОСВІТЯНАМИ: ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ УЧНІВ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до СПІВПРАЦЯ З ОСВІТЯНАМИ: ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ УЧНІВ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА

Плідна наукова співпраця Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, держлісгоспів області з комунальним закладом «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» триває не один рік. Спільні Читати далі »

У ЯСНОЗІРСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ МІСЦЕВІ ШКОЛЯРІ НАВЧАЛИСЯ ЛІСОВІЙ СПРАВІ

      Коментарі Вимкнено до У ЯСНОЗІРСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ МІСЦЕВІ ШКОЛЯРІ НАВЧАЛИСЯ ЛІСОВІЙ СПРАВІ

Пізнавальну екскурсію днями провели у Яснозірському лісництві Корсунь-Шевченківського лісгоспу для місцевих школярів. Яснозірські школярі вже не перший рік є надійними друзями та помічниками лісівників, а з осені 2015-го вже мають Читати далі »

ШКОЛЯРІ ДОПОМАГАЛИ ЗБИРАТИ ВРОЖАЙ ПЕХІВСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ

      Коментарі Вимкнено до ШКОЛЯРІ ДОПОМАГАЛИ ЗБИРАТИ ВРОЖАЙ ПЕХІВСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ

Осіння пора – час збирати врожай. Традиційно члени шкільного лісництва Ризинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, що на Звенигородщині, допомагають своїм наставникам у Пехівському лісництві в їх осінніх клопотах. Так, нещодавно Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ШКОЛЯРІ ЗАГОТОВЛЯЛИ ЛІСОВЕ НАСІННЯ ДУБА ТА ГОРІХА ЧОРНОГО

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ШКОЛЯРІ ЗАГОТОВЛЯЛИ ЛІСОВЕ НАСІННЯ ДУБА ТА ГОРІХА ЧОРНОГО

Заготівля якісного лісового насіння – запорука здорового та міцного лісу. Це питання особливо актуальне восени, коли працівники лісового господарства здійснюють планову заготівлю високоякісного насіння. Цьогоріч смілянські лісівники поєднали цю роботу Читати далі »

УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПРИВЕЗЛИ НАГОРОДИ ЗІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ПРИВЕЗЛИ НАГОРОДИ ЗІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗЛЬОТУ

Команда шкільного лісництва Черкаського лісгоспу “Лісова варта” гідно представила Черкащину на 12-му Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який тривав з 26 по 28 вересня у Сумській області. Читати далі »

СВЯТО ЛІСУ ДЛЯ ДІТЕЙ У СОСНОВОМУ БОРУ (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до СВЯТО ЛІСУ ДЛЯ ДІТЕЙ У СОСНОВОМУ БОРУ (ВІДЕО)

З нагоди відзначення Дня працівника лісу у черкаському парку “Сосновий бір” відбулося дитяче “Свято лісу”. Активну участь у заході взяли учні шкільних лісництв з різних куточків Черкащини, жителі та гості Читати далі »

ЯК У ЧЕРКАСАХ ДІТИ СВЯТО ЛІСУ ВІДЗНАЧАЛИ

      Коментарі Вимкнено до ЯК У ЧЕРКАСАХ ДІТИ СВЯТО ЛІСУ ВІДЗНАЧАЛИ

З нагоди відзначення Дня працівника лісу у черкаському парку “Сосновий бір” відбулося СВЯТО ЛІСУ ДЛЯ ДІТЕЙ. Організатори – Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства та державні лісогосподарські підприємства області. Читати далі »