НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: новини

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ СТВОРИЛИ ЕКОПРОСВІТНИЦЬКУ СТЕЖКУ «СКАРБИ ПРИРОДИ»

      Коментарі Вимкнено до КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ СТВОРИЛИ ЕКОПРОСВІТНИЦЬКУ СТЕЖКУ «СКАРБИ ПРИРОДИ»

Цієї весни у лісовому масиві ДП «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» з’явилася цікава новинка – екологічна стежка «Скарби природи», яка знаходиться на території Виграївського лісництва, у кварталі 25. За словами лісівників, вона Читати далі »

СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВІДНОВИЛИ ЛІСОВЕ ДЖЕРЕЛО У МЛІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ПОБЛИЗУ ДРАБІВКИ

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВІДНОВИЛИ ЛІСОВЕ ДЖЕРЕЛО У МЛІЇВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ПОБЛИЗУ ДРАБІВКИ

Унікальне давнє джерело з цілющою водою, яке довгий час було закинуте, відновили смілянські лісівники. Ця криничка знаходиться у Мліївському лісництві Смілянського лісгоспу (квартал 15, виділ 1), неподалік села Драбівка Корсунь-Шевченківського Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ЗВЕРНЕТЬСЯ ДО ВІДПОВІДНИХ ОРГАНІВ ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ НА ЖИТОМИРЩИНІ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ЗВЕРНЕТЬСЯ ДО ВІДПОВІДНИХ ОРГАНІВ ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ НА ЖИТОМИРЩИНІ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар сьогодні перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині. Він інспектує масштаби бурелому та вітровалу в Новоград-Волинському та Городницькому лісгоспах для визначення першочергових Читати далі »

У ЧЕРКАСАХ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТ КОМУНІКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСАХ ОБГОВОРИЛИ ПРОЕКТ КОМУНІКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА

16-17 травня у Черкасах відбулася семінар-нарада для працівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства, лісогосподарських підприємств, відповідальних за зв’язки з громадськістю та засобами масової інформації. Під час семінар-наради обговорено проект Читати далі »

ФОТОРЕПОРТАЖ. НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ЗВ`ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ТА ЗМІ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

      Коментарі Вимкнено до ФОТОРЕПОРТАЖ. НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ЗВ`ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ТА ЗМІ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

Протягом 16-17 травня 2019 р. на Черкащині  тривав  семінар для працівників обласних управлінь лісового та мисливського господарства і лісогосподарських підприємств, відповідальних  за зв`язки з громадськістю та засобами масової інформації. Участь Читати далі »

УЧНІ ЛИСЯНСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ВІДВІДАЛИ УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ЛИСЯНСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ВІДВІДАЛИ УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА

Одним із напрямів роботи Лисянського шкільного лісництва є профорієнтаційне спрямування учнів, які стоять перед вибором майбутньої професії. Саме з цією метою Лисянський лісгосп організував поїздку для юних природолюбів до міста Читати далі »

ЧИГИРИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ПОСІЛИ ТРЕТЄ МІСЦЕ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВІДБОРІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

      Коментарі Вимкнено до ЧИГИРИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ПОСІЛИ ТРЕТЄ МІСЦЕ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ВІДБОРІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ “МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ”

14 травня 2019 року Державним агентством лісових ресурсів та Товариством лісівників України було проведено національний відбір Міжнародного конкурсу «Молодь в лісах Європи». Участь у конкурсі взяли команди з Житомирської, Закарпатської, Читати далі »

У ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ ВІДБУВСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР НА МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ»

      Коментарі Вимкнено до У ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВІ ВІДБУВСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР НА МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС «МОЛОДЬ В ЛІСАХ ЄВРОПИ»

Відбувся Національний відбір команди Держлісагентства України на Міжнародний конкурс «Молодь в лісах Європи». Організаторами  нацвідбору є Державне агентство лісових ресурсів України і Товариство лісівників України. Участь у конкурсі взяли 41 Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 50-річним ювілеєм Ольгу Олексіївну Білич – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів управління, який вона відзначає 15 травня. Шановна Ольго Олексіївно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. ЛІС – НЕ СМІТНИК! УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ВСТАНОВИЛИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТЕНД

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. ЛІС – НЕ СМІТНИК! УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ВСТАНОВИЛИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ СТЕНД

“Ліс не смітник!” Стенд із такою назвою встановили на території Черкаської загальноосвітньої школи №29. Облаштували його власноруч учні Черкського шкільного лісництва разом із працівниками Дахнівського лісництва. За допомогою стенду школярі Читати далі »

ВПРОВАДЖЕННЯ РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ В ОХОРОНІ ПРАЦІ В ЛІСГОСПАХ ДАЛО РЕЗУЛЬТАТ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

      Коментарі Вимкнено до ВПРОВАДЖЕННЯ РИЗИКООРІЄНТОВАНОГО ПІДХОДУ В ОХОРОНІ ПРАЦІ В ЛІСГОСПАХ ДАЛО РЕЗУЛЬТАТ, – ВОЛОДИМИР БОНДАР

З метою зниження виробничого травматизму в 2017 році на державних підприємствах лісового господарства впроваджено ризикоорієнтовний підхід в системі управління охороною праці – і це дало свій результат. На цьому наголосив Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕЛИ СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПРОВЕЛИ СПЕЦІАЛЬНІ НАВЧАННЯ З ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Днями у Смілянському лісгоспі було проведено щорічні спеціальні навчання для працівників, які зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою. Пожежно-технічний мінімум провели представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Читати далі »