НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ЧИГИРИНСЬКЕ ЛГ

НА БАЗІ ЧЕРКАСЬКОГО ТА ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПІВ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до НА БАЗІ ЧЕРКАСЬКОГО ТА ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПІВ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА НАРАДА

Днями на базі Черкаського та Чигиринського лісгоспів відбулася виробнича нарада.  Нараду проводив перший заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Рутенко, за участю головних спеціалістів управління, головних Читати далі »

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Вітаємо з 60-річним ювілеєм Валентину Миколаївну Лавріненко – головного бухгалтера Чигиринського лісгоспу, який вона відзначає 6 квітня. Шановна Валентино Миколаївно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, сімейного благополуччя. Нехай щодня Читати далі »

«ЗЕЛЕНИЙ» БЛАГОУСТРІЙ ЗДІЙСНИЛИ У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

      Коментарі Вимкнено до «ЗЕЛЕНИЙ» БЛАГОУСТРІЙ ЗДІЙСНИЛИ У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Весна для працівників лісового господарства – клопітка пора, адже потрібно вкластися в стислі агротехнічні строки, аби вчасно та якісно заліснити усі заплановані ділянки. Окрім того, треба встигнути навести лад й Читати далі »

ДО ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЬ УЧНІ ЧОРНЯВСЬКОЇ ШКОЛИ

      Коментарі Вимкнено до ДО ЛІСОКУЛЬТУРНОЇ КАМПАНІЇ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЬ УЧНІ ЧОРНЯВСЬКОЇ ШКОЛИ

Для учнів Чорнявської загальноосвітньої школи зазвичай весна починається із лісокультурних заходів. Вже традиційно кілька років поспіль діти долучаються до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», яку, до речі, школярі Читати далі »

НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВІДТВОРИМО ЛІСИ РАЗОМ» ЧЕРКАЩИНА БУЛА ПРЕДСТАВЛЕНА ЧИГИРИНСЬКИМ ШКІЛЬНИМ ЛІСНИЦТВОМ

      Коментарі Вимкнено до НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВІДТВОРИМО ЛІСИ РАЗОМ» ЧЕРКАЩИНА БУЛА ПРЕДСТАВЛЕНА ЧИГИРИНСЬКИМ ШКІЛЬНИМ ЛІСНИЦТВОМ

З нагоди Міжнародного дня лісів у Києві 14 та 15 березня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом». Цьогоріч Черкащина на конференції була представлена Чигиринським шкільним лісництвом – Читати далі »

У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОЧАЛИ ВИСАДЖУВАТИ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОЧАЛИ ВИСАДЖУВАТИ ЛІС

У Чигиринському лісгоспі минулого вівторка розпочали лісокультурну кампанію. Про це повідомив директор підприємства Роман Фендюр. Станом на сьогодні вже створено 25 гектарів лісових культур сосни звичайної та акації білої. Лісокультурні Читати далі »

МАЙЖЕ 200 ГЕКТАРІВ ЛІСУ ВИСАДЯТЬ ЦЬОГОРІЧ ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ

      Коментарі Вимкнено до МАЙЖЕ 200 ГЕКТАРІВ ЛІСУ ВИСАДЯТЬ ЦЬОГОРІЧ ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ

У Чигиринському лісгоспі цьогоріч планують створити 197,2 га лісових насаджень. Із них 101,4 га – сосна звичайна, 33,2 га  – акація біла, 31,8 га – дуб звичайний, 30,8 га – Читати далі »

ЛІСОВА РОМАНТИКА, ЯКА НЕ ВІДПУСКАЄ І ДОНИНІ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВА РОМАНТИКА, ЯКА НЕ ВІДПУСКАЄ І ДОНИНІ

Проект “Ліс і люди” Проходять сотні кілометрів лісових доріг під пекучим сонцем і проливним дощем. Не звертають увагу на втому та свої життєві проблеми, вони повністю поринають у зелене царство Читати далі »

ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ: УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА “БОГДАНІВЕЦЬ” СТВОРИЛИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ДІТИ ДЛЯ ДІТЕЙ: УЧНІ ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА “БОГДАНІВЕЦЬ” СТВОРИЛИ НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ ПРАЦІВНИКІВ ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Щасливі очі, щирі посмішки, гарний настрій – саме такими подарунками обдарували учні Чигиринського НВК №3 працівників ДП “Чигиринське лісове господарство”, які завітали в освітній заклад на новорічне свято разом із Читати далі »

ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РОЗЧИЩАЮТЬ ЛІНІЇ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ У ЛІСОВИХ МАСИВАХ

      Коментарі Вимкнено до ЧИГИРИНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РОЗЧИЩАЮТЬ ЛІНІЇ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ У ЛІСОВИХ МАСИВАХ

Останні снігопади,  що тривали в області минулого тижня, призвели до поривів деяких ліній електропередач у Чигиринському районі. Зокрема, з такою проблемою зіткнулися  у  лісових масивах Матвіївського та Яничанського лісництв. На Читати далі »

У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЦЬОГОРІЧ ВІДНОВЛЕНО 172 ГЕКТАРА ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до У ЧИГИРИНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЦЬОГОРІЧ ВІДНОВЛЕНО 172 ГЕКТАРА ЛІСУ

На базі Чорнявського лісництва Чигиринського лісгоспу відбулася виробнича нарада під керівництвом директора підприємства Романа Фендюра, за участю головних спеціалістів підприємства та лісничих. У ході наради обговорено ряд важливих виробничих питань, Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДНОВИЛИ МАЙЖЕ 35 КІЛОМЕТРІВ ЛІСОВИХ ДОРІГ

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДНОВИЛИ МАЙЖЕ 35 КІЛОМЕТРІВ ЛІСОВИХ ДОРІГ

Лісівники Черкащини працюють над поліпшенням лісової інфраструктури – не лише облаштовують рекреаційні пункти, а й щороку відновлюють та ремонтують лісові дороги. Хороша лісова дорога – це запорука оперативності та економії Читати далі »