НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ЧЕРКАСЬКЕ ЛГ

УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ПРИБИРАЛИ ДАХНІВСЬКИЙ ЛІС ВІД СМІТТЯ

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ПРИБИРАЛИ ДАХНІВСЬКИЙ ЛІС ВІД СМІТТЯ

Днями учні Черкаського шкільного лісництва – школярі Черкаської загальноосвітньої школи № 29  та Геронимівської загальноосвітньої школи на пару годин залишили свої гаджети та долучилися до акції ««За чисте довкілля». Діти  Читати далі »

НА БАЗІ ЧЕРКАСЬКОГО ТА ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПІВ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до НА БАЗІ ЧЕРКАСЬКОГО ТА ЧИГИРИНСЬКОГО ЛІСГОСПІВ ВІДБУЛАСЯ ВИЇЗНА НАРАДА

Днями на базі Черкаського та Чигиринського лісгоспів відбулася виробнича нарада.  Нараду проводив перший заступник начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Рутенко, за участю головних спеціалістів управління, головних Читати далі »

АПАРАТ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИВСЯ ДО САДІННЯ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до АПАРАТ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИВСЯ ДО САДІННЯ ЛІСУ

Днями працівники апарату Черкаського лісгоспу разом із підприємцями-деревообробниками дружно саджали ліс у Свидівському лісництві. Головний лісничий Черкаського лісгоспу Олександр Сидоренко зазначає, що такий захід вже став  хорошою щорічною традицією. «Кожної Читати далі »

ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПОСПРИЯЛИ В ОЗЕЛЕНЕННІ ШКОЛИ №29

      Коментарі Вимкнено до ЧЕРКАСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПОСПРИЯЛИ В ОЗЕЛЕНЕННІ ШКОЛИ №29

Весняна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» долучає всіх охочих створювати та примножувати лісові насадження, а також озеленювати навколишній світ. Зробити подвір’я Черкаської загальноосвітньої школи №29, що в мікрорайоні «Дахнівка», Читати далі »

ПІВСОТНІ ЕКСКЛЮЗИВНИХ ШПАКІВЕНЬ ЗМАЙСТРУВАЛИ УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА

      Коментарі Вимкнено до ПІВСОТНІ ЕКСКЛЮЗИВНИХ ШПАКІВЕНЬ ЗМАЙСТРУВАЛИ УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА

Перелітним птахам, які повертаються з теплих країв, юні черкаські лісівники підготували подарунки. Півсотні шпаківень та синичників виготовили учні Черкаського шкільного лісництва – Черкаської загальноосвітньої школи № 29, що в мікрорайоні Читати далі »

У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ МАЙЖЕ 110 ГЕКТАРІВ ЛІСУ ВИСАДИЛИ МЕХАНІЗОВАНО. ЯК ЦЕ БУЛО – З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ МАЙЖЕ 110 ГЕКТАРІВ ЛІСУ ВИСАДИЛИ МЕХАНІЗОВАНО. ЯК ЦЕ БУЛО – З ВИСОТИ ПТАШИНОГО ПОЛЬОТУ

У Черкаському лісгоспі завершили весняне садіння лісу. Заплановані завдання виконали усі структурні підрозділи. Цьогоріч, як і передбачалося, на підприємстві максимально перейшли на створення лісових культур механізованим способом – за допомогою Читати далі »

ЛІСОВІ РОЗСАДНИКИ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІДЗНЯВ КВАДРОКОПТЕР (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВІ РОЗСАДНИКИ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ВІДЗНЯВ КВАДРОКОПТЕР (ВІДЕО)

Лісові розсадники Черкаського лісгоспу – у Руськополянському та Білозірському лісництвах  – зафільмував квадрокоптер. Такими лісорозсадники були наприкінці березня. Наразі практично весь садивний матеріал вже висаджений на лісових ділянках. Загалом до Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЛІС ВИСАДЖУЮТЬ МЕХАНІЗОВАНО

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЛІС ВИСАДЖУЮТЬ МЕХАНІЗОВАНО

“Спочатку однорічні сосни та дуби викопують із розсадника. Посадковий матеріал для оновлення лісу працівники лісництв вирощують самостійно щороку. Сьогодні  лісокультурниці висаджують сіянці на площі три гектари. Спочатку чотири ряди сосон, Читати далі »

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО СТВОРЕННЯ ЛІСІВ – У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО СТВОРЕННЯ ЛІСІВ – У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА НАРАДА

Днями у Черкаському лісгоспі відбулася  лісокультурна нарада. Проводили її на базі Тясминського лісництва   під керівництвом директора Андрія Пустовіта, за участю головного лісничого Олександра Сидоренка, інженера лісових культур, інженера охорони і Читати далі »

У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОНАД 100 ГЕКТАРІВ ЛІСУ СТВОРЯТЬ МЕХАНІЗОВАНО

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОНАД 100 ГЕКТАРІВ ЛІСУ СТВОРЯТЬ МЕХАНІЗОВАНО

У Черкаському лісгоспі триває «гаряча» пора – стартувала весняна лісокультурна кампанія. На підприємстві цього року створять 140,1 га лісових культур. Крім того, заплановано природне поновлення лісів на площі у 19 Читати далі »

ВІДЕО «5 КАНАЛ». ТАК “НАРОДЖУЄТЬСЯ” ЛІС НА ЧЕРКАЩИНІ: ЯК ПРАЦЮЄ УНІКАЛЬНА ШИШКОСУШАРКА І ЩО ЦЕ ЗА ПРИСТРІЙ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО «5 КАНАЛ». ТАК “НАРОДЖУЄТЬСЯ” ЛІС НА ЧЕРКАЩИНІ: ЯК ПРАЦЮЄ УНІКАЛЬНА ШИШКОСУШАРКА І ЩО ЦЕ ЗА ПРИСТРІЙ

«На Черкащині працює унікальна сушарка для заготівлі соснового насіння. 70 років тому її збудували місцеві лісівники. Нині установку оновили і запустили в роботу. За місяць тут можна обробляти до 25 Читати далі »

ВІДЕО ТК «НТН». НА ЧЕРКАЩИНІ ЛІСІВНИКИ ЗАГОТОВЛЯЮТЬ НАСІННЯ, З ЯКОГО У МАЙБУТНЬОМУ ВИРОСТУТЬ СОСНИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО ТК «НТН». НА ЧЕРКАЩИНІ ЛІСІВНИКИ ЗАГОТОВЛЯЮТЬ НАСІННЯ, З ЯКОГО У МАЙБУТНЬОМУ ВИРОСТУТЬ СОСНИ

Лазня та каруселі для шишок. Усе, щоб отримати якісне насіння, з якого в майбутньому виростають сосни. Лише торік на Черкащині лісівники заготовили більш ніж 85 тонн насіння. Як народжується ліс Читати далі »