НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: СМІЛЯНСЬКЕ ЛГ

НА СМІЛЯНЩИНІ КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ РАЗОМ ІЗ ЛІСІВНИКАМИ СТВОРИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

      Коментарі Вимкнено до НА СМІЛЯНЩИНІ КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ РАЗОМ ІЗ ЛІСІВНИКАМИ СТВОРИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

Днями в Сунківському лісництві Смілянсього лісгоспу з’явилася плантація новорічних ялинок. До її створення, в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», долучилися голова Смілянської РДА Олексій Пєчніков та працівники апарату Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ТА ШКОЛЯРІ ВИСАДЖУЮТЬ ДУБ ІЗ ЗАКРИТОЮ КОРЕНЕВОЮ СИСТЕМОЮ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ТА ШКОЛЯРІ ВИСАДЖУЮТЬ ДУБ ІЗ ЗАКРИТОЮ КОРЕНЕВОЮ СИСТЕМОЮ

«Понад три тисячі сіянців дуба з закритою кореневою системою висадили смілянські лісівники разом із учнями Смілянського шкільного лісництва в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»”… Черкаське обласне управління лісового Читати далі »

ВІДЕО “5 КАНАЛ”. ЗА ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ: НА ЧЕРКАЩИНІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ СУЧАСНІ МЕТОДИ САДІННЯ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО “5 КАНАЛ”. ЗА ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ: НА ЧЕРКАЩИНІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ СУЧАСНІ МЕТОДИ САДІННЯ ЛІСУ

“На Черкащині використовують сучасні методи садіння лісу. Смілянські лісівники разом із учнями шкільного лісництва висаджують сіянці із закритою кореневою системою. Це європейська технологія. Переконують, що приживлюваність таких лісових культур становить Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ШКОЛЯРІ ТА ЛІСІВНИКИ ВИСАДИЛИ ПОНАД 3 ТИСЯЧІ ДУБА ІЗ ЗАКРИТОЮ КОРЕНЕВОЮ СИСТЕМОЮ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ШКОЛЯРІ ТА ЛІСІВНИКИ ВИСАДИЛИ ПОНАД 3 ТИСЯЧІ ДУБА ІЗ ЗАКРИТОЮ КОРЕНЕВОЮ СИСТЕМОЮ

У акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» взяли участь учні Смілянського шкільного лісництва – вихованці Балаклеївської загальноосвітньої школи. Разом з лісівниками та своїми наставниками висадили 3,3 тис сінців дуба із Читати далі »

СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

В рамках акції «За чисте довкілля» у Смілянському лісгоспі провели ряд заходів з прибирання лісових масивів – долучилися до заходу всі структурні підрозділи підприємства. Так, силами смілянських лісівників було прибрано Читати далі »

СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ: СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСИ ВІД ВОГНЮ!

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ: СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗБЕРЕЖЕМО ЛІСИ ВІД ВОГНЮ!

Триває пожежонебезпечний період. З приходом тепла всім нам дуже подобається відпочивати на природі, і особливо, в лісі. Хочеться, щоб куточок лісу, який ми обираємо для відпочинку, був мальовничим, незасміченим, взагалі Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ШКОЛЯРІ ВИРІШУЮТЬ ЖИТЛОВІ ПИТАННЯ ПТАХІВ – РОЗДАЮТЬ ЇМ ДОМІВКИ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ШКОЛЯРІ ВИРІШУЮТЬ ЖИТЛОВІ ПИТАННЯ ПТАХІВ – РОЗДАЮТЬ ЇМ ДОМІВКИ

До Міжнародного дня птахів, який відзначають щороку 1 квітня, учні шкільного лісництва Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 разом із смілянськими лісівниками змайстрували 20 шпаківень. Новенькі будиночки для птахів діти Читати далі »

ВІТАЄМО З 55-РІЧЧЯМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З 55-РІЧЧЯМ!

Вітаємо з 55-річчям  Юрія Юрійовича Сегеду – директора ДП «Смілянський лісгосп», який він відзначає 26 березня. Шановний Юрію Юрійовичу! У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом, Читати далі »

ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

Держлісгоспи Черкащини реалізовують якісний садивний матеріал для створення лісових культур: Золотоніський лісгосп: 223 тис. однорічних сіянців сосни звичайної; тел.: (0237) 2-01-34. Канівський лісгосп: 100 тис. дворічних сіянців сосни звичайної, 30 Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Минулого тижня у ДП «Смілянський лісгосп» відбулася конференція трудового колективу, на якій присутні змогли ознайомитися із виконанням кожного розподілу умов колективного договору, взяти участь у його обговоренні та затвердженні змін Читати далі »

У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ У ПРОФЕСІЇ

      Коментарі Вимкнено до У СМІЛЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ У ПРОФЕСІЇ

У ДП «Смілянський лісгосп» за роки керівництва Юрія Сегеди з’явилося чимало добрих традицій, які продовжуються із року в рік. Одна з них – відзначення кращих за професією, зокрема, трудове суперництво Читати далі »

ЗАХОПЛЕННЯ ШАХАМИ – НА ВСЕ ЖИТТЯ

      Коментарі Вимкнено до ЗАХОПЛЕННЯ ШАХАМИ – НА ВСЕ ЖИТТЯ

Чудової зимової пори  відзначив свій славний 70-річний ювілей колишній головний механік ДП «Смілянський лісгосп» Валерій Леонідович Ульяненко. До його оселі завітали з привітаннями голова профспілкового комітету Надія Ковальська та Любов Читати далі »