НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: КАНІВСЬКЕ ЛГ

ОСТАННІМ ШЛЯХОМ КОБЗАРЯ ПРОЙШЛИ РАЗОМ ІЗ ГОСТЯМИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ПРАЦІВНИКИ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до ОСТАННІМ ШЛЯХОМ КОБЗАРЯ ПРОЙШЛИ РАЗОМ ІЗ ГОСТЯМИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ ПРАЦІВНИКИ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

За традицією щороку, 22 травня, всі, хто вважають Тараса Шевченка духовним наставником і Пророком української нації, збираються до Канева. Йдучи його останнім шляхом, шанувальники Кобзаревого слова знову-й-знову намагаються відчути серцем Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ: ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЧИСТА УКРАЇНА

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ: ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЧИСТА УКРАЇНА

Таким девізом керувалися канівські лісівники, беручи активну участь в акціях з нагоди проведення Всеукраїнського Дня довкілля та Всесвітнього Дня Землі. За традицією у третю суботу квітня, починаючи із 1999 року, Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ: ЛІС І ВОГОНЬ – РЕЧІ НЕСУМІСНІ!

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ: ЛІС І ВОГОНЬ – РЕЧІ НЕСУМІСНІ!

Такою аксіомою керуються працівники лісової охорони Державного підприємства «Канівське лісове господарство». І, як показує досвід минулих періодів, їм це вдається дуже добре. За повідомленням інженера з охорони і захисту лісу Читати далі »

ПЕРЕД ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ РАЗОМ З ВИДАВНИЧИМ ДОМОМ “ЕКО-ІНФОРМ”ДОЛУЧИЛИСЯ ДО МИСТЕЦТВА

      Коментарі Вимкнено до ПЕРЕД ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ РАЗОМ З ВИДАВНИЧИМ ДОМОМ “ЕКО-ІНФОРМ”ДОЛУЧИЛИСЯ ДО МИСТЕЦТВА

Підтримувати цікаві творчі проекти стало вже доброю традицією для Видавничого дому “Еко-інформ”, який є видавцем популярних “Лісового і мисливського журналу” та лісової газети “Природа і суспільство”. За тиждень до Великодня Читати далі »

НА КАНІВЩИНІ ВИСАДИЛИ ЛІС НА ЧЕСТЬ УЧАСНИКІВ АТО ЧЕРКАЩИНИ

      Коментарі Вимкнено до НА КАНІВЩИНІ ВИСАДИЛИ ЛІС НА ЧЕСТЬ УЧАСНИКІВ АТО ЧЕРКАЩИНИ

Понад гектар лісу висадили у Михайлівському лісництві Канівського лісгоспу на честь учасників АТО Черкащини. Разом із учнями Канівського шкільного лісництва лісові культури створювали начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського Читати далі »

ВИХОВАНЦІ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

      Коментарі Вимкнено до ВИХОВАНЦІ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

Висаджуванням нового соснового бору юні лісівники відзначили Всесвітній день Землі та Міжнародний день лісів. Днями двадцять вихованців Канівського та Софіївського шкільних лісництв, що активно діють уже кілька років поспіль при Читати далі »

ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

Держлісгоспи Черкащини реалізовують якісний садивний матеріал для створення лісових культур: Золотоніський лісгосп: 223 тис. однорічних сіянців сосни звичайної; тел.: (0237) 2-01-34. Канівський лісгосп: 100 тис. дворічних сіянців сосни звичайної, 30 Читати далі »

НА ПІДСУМКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ ЗБИРАЛИСЯ ПРОФЕСІЙНІ СПІЛЧАНИ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

      Коментарі Вимкнено до НА ПІДСУМКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ ЗБИРАЛИСЯ ПРОФЕСІЙНІ СПІЛЧАНИ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Днями  у ДП «Канівське лісове господарство» відбулася профспілкова конференція, до участі в якій було запрошено окрім представників цехових підрозділів адміністрацію підприємства та всіх зацікавлених членів профспілки підприємства. Згідно з заздалегідь Читати далі »

МИСЛИВСТВО ПО-КАНІВСЬКИ: АНАЛІЗ + ПРОГНОЗИ І НАПОЛЕГЛИВА ПРАЦЯ = ПЕРСПЕКТИВА?

      Коментарі Вимкнено до МИСЛИВСТВО ПО-КАНІВСЬКИ: АНАЛІЗ + ПРОГНОЗИ І НАПОЛЕГЛИВА ПРАЦЯ = ПЕРСПЕКТИВА?

Добрий господар, закінчивши якусь роботу, обмізкує: що зроблено, що є в набутку, а над чим ще варто потрудитися. У Канівському держлісгоспі, перегорнувши останній листок календаря за лютий, підсумовують мисливський сезон Читати далі »

КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ: ПЛАНУЮЧИ МАЙБУТНЄ, РЕТЕЛЬНО АНАЛІЗУЄМО ПРОЙДЕНЕ

      Коментарі Вимкнено до КАНІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ: ПЛАНУЮЧИ МАЙБУТНЄ, РЕТЕЛЬНО АНАЛІЗУЄМО ПРОЙДЕНЕ

Плануючи майбутнє, ретельно аналізуємо пройдене – так говорять у Канівському держлісгоспі, плануючи рік 2019-й. Із початком нового року в ДП «Канівське лісове господарство», як і в усіх господарствах галузі, підсумовують зроблене Читати далі »

ДЕПУТАТАМИ НОВОСТВОРЕНИХ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД КАНІВЩИНИ СТАЛИ 4 ЛІСІВНИКИ

      Коментарі Вимкнено до ДЕПУТАТАМИ НОВОСТВОРЕНИХ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД КАНІВЩИНИ СТАЛИ 4 ЛІСІВНИКИ

23 грудня 2018 року у Канівському районі відбулися вибори до новостворених об’єднаних територіальних громад (ОТГ) – Бобрицької, Литвинецької, Межиріцької і Таганчанської. Представляти інтереси місцевих громад в Бобрицькій та Межиріцькій об’єднаних Читати далі »

У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗУСТРІЧАЛИ КОЛЯДНИКІВ

      Коментарі Вимкнено до У КАНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ЗУСТРІЧАЛИ КОЛЯДНИКІВ

Різдво Христове – одне з найбільших урочистостей, що відзначається всіма християнськими церквами та всіма віруючими громадянами не лише України, а й усього світу. До святкування цьогорічного Різдва долучилися і працівники Читати далі »