НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: КАМ’ЯНСЬКЕ ЛГ

У ХОЛОДНОМУ ЯРУ СПІВРОБІТНИКИ ТОВ «АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР» РАЗОМ З ЛІСІВНИКАМИ ВИСАДИЛИ ГЕКТАР ДУБІВ

      Коментарі Вимкнено до У ХОЛОДНОМУ ЯРУ СПІВРОБІТНИКИ ТОВ «АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР» РАЗОМ З ЛІСІВНИКАМИ ВИСАДИЛИ ГЕКТАР ДУБІВ

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» триває. Долучитися до заходу виявили бажання і співробітники ТОВ «Аудит Консалтинг Центр». Днями за їх участю було проведено лісовідновлювальні роботи на території Креселецького лісництва Читати далі »

АКЦІЯ І ТРАДИЦІЇ, ЩО МАЮТЬ ГАРНИЙ СЛІД: У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЛІКАРІ, АГРАРІЇ ТА ПІДПРИЄМЦІ ДЕВ’ЯТЬ РОКІВ ПОСПІЛЬ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до АКЦІЯ І ТРАДИЦІЇ, ЩО МАЮТЬ ГАРНИЙ СЛІД: У ГРУШКІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ ЛІКАРІ, АГРАРІЇ ТА ПІДПРИЄМЦІ ДЕВ’ЯТЬ РОКІВ ПОСПІЛЬ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

Всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” згуртовує людей різного віку та  різних професій навколо гарної справи – примноження лісових насаджень нашого краю. Вже дев’ять років поспіль у Грушківському лісництві Читати далі »

НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ МИКОЛИ БЕЛИМА У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ШКОЛЯРІ, АТОВЦІ ТА ЛІСІВНИКИ ВИСАДИЛИ ДУБОВИЙ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ МИКОЛИ БЕЛИМА У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ШКОЛЯРІ, АТОВЦІ ТА ЛІСІВНИКИ ВИСАДИЛИ ДУБОВИЙ ЛІС

Ділянка пам`ятного лісу з`явилася у Тимошівському лісництві Кам`янського лісгоспу. Створили лісові культури, висадивши 10 тисяч сіянців дуба звичайного, на честь загиблого героя, учасника АТО, уродженця Кам`янщини Миколи Белима. Участь у Читати далі »

КАМ’ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОБЛАШТУВАЛИ БІБЛІОТЕКУ В МИХАЙЛІВСЬКІЙ СПЕЦІАЛЬНІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ

      Коментарі Вимкнено до КАМ’ЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОБЛАШТУВАЛИ БІБЛІОТЕКУ В МИХАЙЛІВСЬКІЙ СПЕЦІАЛЬНІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ

Кам’янські лісівники вже не перший рік опікуються Михайлівською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом, знають потреби навчального закладу та усіляко допомагають їх вирішувати. Навчаються у школі-інтернаті дітки із непростими життєвими долями – сироти, Читати далі »

У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВЖЕ СТВОРИЛИ 80 ГЕКТАРІВ ЛІСОВИХ КУЛЬТУР

      Коментарі Вимкнено до У КАМ`ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВЖЕ СТВОРИЛИ 80 ГЕКТАРІВ ЛІСОВИХ КУЛЬТУР

В межах Кам`янського лісгоспу цієї весни буде заліснено 109 га площ – таке завдання цьогорічної  лісокультурної кампанії по підприємству. З них на площі 86,1 га будуть створені лісові культури дуба Читати далі »

У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИРОБНИЧА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИРОБНИЧА НАРАДА

21 березня у Кам’янському держлісгоспі було проведено виробничу нараду під керівництвом директора Віталія Вереса. У заході взяли участь головний лісничий, нженери лісових культур, лісничі та керівники підрозділів підприємства. На нараді Читати далі »

ОХОРОНА ТА ПОСИЛЕНИЙ ЗАХИСТ: У ХОЛОДНОМУ ЯРУ КВІТУЄ ЧЕРВОНОКНИЖНИЙ ПІДСНІЖНИК СКЛАДЧАСТИЙ

      Коментарі Вимкнено до ОХОРОНА ТА ПОСИЛЕНИЙ ЗАХИСТ: У ХОЛОДНОМУ ЯРУ КВІТУЄ ЧЕРВОНОКНИЖНИЙ ПІДСНІЖНИК СКЛАДЧАСТИЙ

На заповідних лісових галявинах Холодного Яру вже другий тиждень квітує рідкісний підсніжник складчастий. Звичні суцільні його ареали трапляються у гірських чорноморських місцевостях.  Зростання підсніжника на Черкащині – це унікальна та Читати далі »

ПРОГРАМА “ТЕМА ДНЯ” НА UA: ЧЕРКАСИ. ПРО ОХОРОНУ ПЕРВОЦВІТІВ НА ЧЕРКАЩИНІ

      Коментарі Вимкнено до ПРОГРАМА “ТЕМА ДНЯ” НА UA: ЧЕРКАСИ. ПРО ОХОРОНУ ПЕРВОЦВІТІВ НА ЧЕРКАЩИНІ

Про охорону первоцвітів на Черкащині, а також  чому червонокнижні рослини знищують і що за це загрожує – у програмі “Тема дня” на телеканалі UA: Черкаси головний лісничий Кам’янського лісгоспу Василь Читати далі »

ШПАКІВНІ ТА ОБГОРОДЖЕНІ МУРАШНИКИ – МАКІЇВСЬКІ ШКОЛЯРІ ДОПОМОГАЮТЬ ЛІСУ ТА КАМ’ЯНСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ

      Коментарі Вимкнено до ШПАКІВНІ ТА ОБГОРОДЖЕНІ МУРАШНИКИ – МАКІЇВСЬКІ ШКОЛЯРІ ДОПОМОГАЮТЬ ЛІСУ ТА КАМ’ЯНСЬКИМ ЛІСІВНИКАМ

Все частіше лісівники тішаться тим, що підростаюче покоління небайдуже ставиться до навколишньої природи. Так, нещодавно у Макіївському лісництві учні 11-го класу місцевої загальноосвітньої школи виготовили та розвісили близько двадцяти шпаківень. Читати далі »

УКРАЇНСЬКЕ РАДІО РОСЬ. ПРОГРАМА «РАДІОДЕНЬ» – АКЦІЯ «ПЕРВОЦВІТИ – 2019»

      Коментарі Вимкнено до УКРАЇНСЬКЕ РАДІО РОСЬ. ПРОГРАМА «РАДІОДЕНЬ» – АКЦІЯ «ПЕРВОЦВІТИ – 2019»

У Холодному Яру, на Чигиринщині, зацвіли підсніжники складчасті. Для їх охорони та інших рідкісних рослин із березня проводять акцію “Первоцвіти – 2019”. На які первоцвіти поширена заборона купівлі-продажу, а які Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. У ХОЛОДНОМУ ЯРУ НА 60-ТИ ГЕКТАРАХ РОЗКВІТЛИ ПІДСНІЖНИКИ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. У ХОЛОДНОМУ ЯРУ НА 60-ТИ ГЕКТАРАХ РОЗКВІТЛИ ПІДСНІЖНИКИ

“У Холодному Яру на території Кам’янського лісгоспу розквітли підсніжники. Вони занесені до Червоної книги, тож лісівники та студенти щодня патрулюють цю територію. До акції «Первоцвіт -2019» долучилися студенти та викладачі Читати далі »

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ОРГАНІЗАЦІЇ АКЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2019»

      Коментарі Вимкнено до ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ОРГАНІЗАЦІЇ АКЦІЇ «ПЕРВОЦВІТ – 2019»

Днями в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося засідання круглого столу, приуроченого до організації і проведення акції «Первоцвіт – 2019». Участь у заході взяли начальник відділу лісового господарства Черкаського Читати далі »