НОВИНИ КАТЕГОРІЇ: ЗОЛОТОНІСЬКЕ ЛГ

ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

Держлісгоспи Черкащини реалізовують якісний садивний матеріал для створення лісових культур: Золотоніський лісгосп: 223 тис. однорічних сіянців сосни звичайної; тел.: (0237) 2-01-34. Канівський лісгосп: 100 тис. дворічних сіянців сосни звичайної, 30 Читати далі »

У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

      Коментарі Вимкнено до У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВИСАДЖУЮТЬ ЛІС

У Золотоніському лісгоспі триває садіння лісу. Станом на сьогодні вже створено 27 гектарів лісових культур сосни звичайної. Загалом цьогоріч золотоніські лісівники створять 69 гектарів лісових культур та здійснять природне поновлення Читати далі »

ЗОЛОТОВОЛОСА КРАСУНЯ ЗОЛОТОНІСЬКИХ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОВОЛОСА КРАСУНЯ ЗОЛОТОНІСЬКИХ ЛІСІВ

Проект “Ліс і люди” Природа наділила цю дівчину вродою і розумом. Вона молода, освічена, проста і красива. А у її голосі відчутні нотки гордості, коли починає захоплено  розповідати про свою Читати далі »

ЛІСОВИЙ ДОБРОДІЙ ТА ВПРАВНИЙ ГОСПОДАР

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВИЙ ДОБРОДІЙ ТА ВПРАВНИЙ ГОСПОДАР

Проект “Ліс і люди” Серед шуму та галасу сучасного світу ліси є острівцем тиші та спокою. Вони величаві і неповторні, створені натрудженими людськими руками. Плекають і доглядають ті зелені острівці Читати далі »

ЛІСОВИЙ ПАТРУЛЬ: ЯК ОХОРОНЯЛИ НОВОРІЧНІ ЯЛИНКИ ДОВКОЛА ЗОЛОТОНОШІ (ФОТО)

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОВИЙ ПАТРУЛЬ: ЯК ОХОРОНЯЛИ НОВОРІЧНІ ЯЛИНКИ ДОВКОЛА ЗОЛОТОНОШІ (ФОТО)

Новорічний  бум – явище, котре торкається працівників багатьох сфер. Торгівці в цей період переживають справжню навалу покупців, рятувальники щохвилини перебувають у пересторозі через нехтування безпеки при опаленні,  освітяни завзято проводять Читати далі »

“ДОПОМОЖИ ПТАХАМ ВЗИМКУ” – ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ШКОЛЯРАМИ ПРОВЕЛИ ПРИРОДНИЧУ АКЦІЮ

      Коментарі Вимкнено до “ДОПОМОЖИ ПТАХАМ ВЗИМКУ” – ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ШКОЛЯРАМИ ПРОВЕЛИ ПРИРОДНИЧУ АКЦІЮ

13 грудня у Коробівському навчально-виховному комплексі відбулась акція «Допоможи птахам взимку». Участь у заході взяли учні 1-5 класів, члени шкільного лісництва та працівники Золотоніського лісового господарства. На святі члени шкільного Читати далі »

У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІДГОТУВАЛИ 25 ГЕКТАРІВ ПЛОЩ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до У ЗОЛОТОНІСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПІДГОТУВАЛИ 25 ГЕКТАРІВ ПЛОЩ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІСІВ

Під час наступної весняної лісокультурної кампанії у Золотоніському лісгоспі планують створити лісових культур на загальній площі у 53 га. Для оперативного та якісного створення лісових культур навесні важливим процесом є Читати далі »

ЗОЛОТОНІСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО: ОХОРОНЯЄМО, ЗБЕРІГАЄМО, ПРИМНОЖУЄМО! (ВІДЕО)

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО: ОХОРОНЯЄМО, ЗБЕРІГАЄМО, ПРИМНОЖУЄМО! (ВІДЕО)

“Єдиний лісгосп на лівому березі величного Дніпра на Черкащині – Державне підприємство «Золотоніське лісове господарство». Він розташований на території чотирьох районів: Золотоніського, Канівського, Чорнобаївського та Драбівського…” Черкаське обласне управління лісового Читати далі »

НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДНОВИЛИ МАЙЖЕ 35 КІЛОМЕТРІВ ЛІСОВИХ ДОРІГ

      Коментарі Вимкнено до НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДНОВИЛИ МАЙЖЕ 35 КІЛОМЕТРІВ ЛІСОВИХ ДОРІГ

Лісівники Черкащини працюють над поліпшенням лісової інфраструктури – не лише облаштовують рекреаційні пункти, а й щороку відновлюють та ремонтують лісові дороги. Хороша лісова дорога – це запорука оперативності та економії Читати далі »

ДИРЕКТОР ЗОЛОТОНІСЬКОГО ЛІСГОСПУ МИКОЛА БАС ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ ПРЕЗИДЕНТА ЗА ВОЛОНТЕРСТВО ТА ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

      Коментарі Вимкнено до ДИРЕКТОР ЗОЛОТОНІСЬКОГО ЛІСГОСПУ МИКОЛА БАС ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ ПРЕЗИДЕНТА ЗА ВОЛОНТЕРСТВО ТА ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

З перших днів військового конфлікту на Сході країни, колектив державного підприємства «Золотоніське лісове господарство» на чолі з директором активно підтримують військовослужбовців, відгукуючись на звернення українських захисників й волонтерів, та надаючи Читати далі »

КОЛИ ЛІС – ЖИТТЯ, ПРОФЕСІЯ Й ЗАХОПЛЕННЯ

      Коментарі Вимкнено до КОЛИ ЛІС – ЖИТТЯ, ПРОФЕСІЯ Й ЗАХОПЛЕННЯ

Проект “Ліс і люди”  Професія лісівника – це величезна віддача свого життя лісу. Саме так вважає Микола Петрович Голуб – майстер лісозаготівель Золотоніського лісгоспу, який вже понад 24 роки вкладає Читати далі »

ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗБУДУВАЛИ НОВИЙ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПУНКТ У ВІЛЬХІВСЬКОМУ ЛІСІ

      Коментарі Вимкнено до ЗОЛОТОНІСЬКІ ЛІСІВНИКИ ЗБУДУВАЛИ НОВИЙ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ПУНКТ У ВІЛЬХІВСЬКОМУ ЛІСІ

Нещодавно Золотоніський лісгосп облаштував чергове місце для шанувальників активного відпочинку на природі. Рухаючись в напрямку Коробівки, поряд із в’їздом у хутір Холодний, одразу помітите ліворуч дороги, на узліссі, новий рекреаційний Читати далі »