Author Archives: Наталія Сегеда

ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОЗЕЛЕНИТИ ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСІВНИКИ ДОПОМОГЛИ ОЗЕЛЕНИТИ ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» активно крокує Черкащиною. Мета всеукраїнської акції  – привернути увагу громадськості, молоді до такого відповідального процесу, як відновлення та збереження  лісів, створення та примноження зелених Читати далі »

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО СТВОРЕННЯ ЛІСІВ – У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО СТВОРЕННЯ ЛІСІВ – У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ЛІСОКУЛЬТУРНА НАРАДА

Днями у Черкаському лісгоспі відбулася  лісокультурна нарада. Проводили її на базі Тясминського лісництва   під керівництвом директора Андрія Пустовіта, за участю головного лісничого Олександра Сидоренка, інженера лісових культур, інженера охорони і Читати далі »

ВІТАЄМО З 55-РІЧЧЯМ!

      Коментарі Вимкнено до ВІТАЄМО З 55-РІЧЧЯМ!

Вітаємо з 55-річчям  Юрія Юрійовича Сегеду – директора ДП «Смілянський лісгосп», який він відзначає 26 березня. Шановний Юрію Юрійовичу! У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом, Читати далі »

ВИХОВАНЦІ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

      Коментарі Вимкнено до ВИХОВАНЦІ ШКІЛЬНИХ ЛІСНИЦТВ КАНІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

Висаджуванням нового соснового бору юні лісівники відзначили Всесвітній день Землі та Міжнародний день лісів. Днями двадцять вихованців Канівського та Софіївського шкільних лісництв, що активно діють уже кілька років поспіль при Читати далі »

У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИРОБНИЧА НАРАДА

      Коментарі Вимкнено до У КАМ’ЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ВІДБУЛАСЯ ВИРОБНИЧА НАРАДА

21 березня у Кам’янському держлісгоспі було проведено виробничу нараду під керівництвом директора Віталія Вереса. У заході взяли участь головний лісничий, нженери лісових культур, лісничі та керівники підрозділів підприємства. На нараді Читати далі »

ЛІСОКУЛЬТУРНА КАМПАНІЯ ТА ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД – ГОЛОВНІ ПИТАННЯ, ЯКІ РОЗГЛЯНУЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА КОЛЕГІЇ

      Коментарі Вимкнено до ЛІСОКУЛЬТУРНА КАМПАНІЯ ТА ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД – ГОЛОВНІ ПИТАННЯ, ЯКІ РОЗГЛЯНУЛИ ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ НА КОЛЕГІЇ

Під керівництвом начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулася березнева розширена колегія, за участю заступників, головних спеціалістів управління та директорів держлісгоспів. Засідання було приурочене обговоренню найважливіших завдань та Читати далі »

СЬОГОДНІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

      Коментарі Вимкнено до СЬОГОДНІ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІСІВ

21 березня в усьому світі відзначають Міжнародний день лісів, який проголошений в грудні 2012 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. Тема Міжнародного дня лісів 2019 – “Ліси і освіта!”, гасло – Читати далі »

НАРАДА З ЛІСОКУЛЬТУРНОГО ВИРОБНИЦТВА ВІДБУЛАСЯ У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

      Коментарі Вимкнено до НАРАДА З ЛІСОКУЛЬТУРНОГО ВИРОБНИЦТВА ВІДБУЛАСЯ У ЛИСЯНСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Днями у Лисянському лісгопі на базі Яблунівського, Стеблівського та Шевченківського лісництв була проведена виробнича нарада з лісокультурного виробництва під керівництвом директора В`ячеслава Шако. У заході взяли участь головний лісничий, головний Читати далі »

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИСАДЖУЮТЬ СОСНУ, ДУБ І ГОРІХ ЧОРНИЙ

      Коментарі Вимкнено до КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ВИСАДЖУЮТЬ СОСНУ, ДУБ І ГОРІХ ЧОРНИЙ

У Корсунь-Шевченківському лісгоспі активно висаджують ліси і вже створили лісових культур на площі  30 гектарів. Загалом цьогоріч на підприємстві проведуть  лісовідновлення на загальній площі 94,7 га. Із них навесні заліснять Читати далі »

ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСГОСПИ ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЮТЬ СІЯНЦІ СОСНИ ЗВИЧАЙНОЇ ТА ДУБА ЧЕРВОНОГО

Держлісгоспи Черкащини реалізовують якісний садивний матеріал для створення лісових культур: Золотоніський лісгосп: 223 тис. однорічних сіянців сосни звичайної; тел.: (0237) 2-01-34. Канівський лісгосп: 100 тис. дворічних сіянців сосни звичайної, 30 Читати далі »

ОХОРОНА ТА ПОСИЛЕНИЙ ЗАХИСТ: У ХОЛОДНОМУ ЯРУ КВІТУЄ ЧЕРВОНОКНИЖНИЙ ПІДСНІЖНИК СКЛАДЧАСТИЙ

      Коментарі Вимкнено до ОХОРОНА ТА ПОСИЛЕНИЙ ЗАХИСТ: У ХОЛОДНОМУ ЯРУ КВІТУЄ ЧЕРВОНОКНИЖНИЙ ПІДСНІЖНИК СКЛАДЧАСТИЙ

На заповідних лісових галявинах Холодного Яру вже другий тиждень квітує рідкісний підсніжник складчастий. Звичні суцільні його ареали трапляються у гірських чорноморських місцевостях.  Зростання підсніжника на Черкащині – це унікальна та Читати далі »

У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОНАД 100 ГЕКТАРІВ ЛІСУ СТВОРЯТЬ МЕХАНІЗОВАНО

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ ПОНАД 100 ГЕКТАРІВ ЛІСУ СТВОРЯТЬ МЕХАНІЗОВАНО

У Черкаському лісгоспі триває «гаряча» пора – стартувала весняна лісокультурна кампанія. На підприємстві цього року створять 140,1 га лісових культур. Крім того, заплановано природне поновлення лісів на площі у 19 Читати далі »