Author Archives: Алла Овчаренко

УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ПРИБИРАЛИ ДАХНІВСЬКИЙ ЛІС ВІД СМІТТЯ

      Коментарі Вимкнено до УЧНІ ЧЕРКАСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА ПРИБИРАЛИ ДАХНІВСЬКИЙ ЛІС ВІД СМІТТЯ

Днями учні Черкаського шкільного лісництва – школярі Черкаської загальноосвітньої школи № 29  та Геронимівської загальноосвітньої школи на пару годин залишили свої гаджети та долучилися до акції ««За чисте довкілля». Діти  Читати далі »

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

      Коментарі Вимкнено до КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Вже стала гарною традицією щорічно великою корсунь-шевченківською лісівничою родиною долучатися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Працівниками усіх структурних підрозділів ДП «Корсунь-Шевченківський лісгосп» до Дня довкілля проведено роботи з благоустрою Читати далі »

УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ШКОЛЯРАМИ ТА РАЙОННИМИ КЕРІВНИКАМИ ВИСАДИЛИ ДУБОВИЙ ЛІС У ПОТАСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

      Коментарі Вимкнено до УМАНСЬКІ ЛІСІВНИКИ РАЗОМ ІЗ ШКОЛЯРАМИ ТА РАЙОННИМИ КЕРІВНИКАМИ ВИСАДИЛИ ДУБОВИЙ ЛІС У ПОТАСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

В Уманському лісгоспі тривають заходи в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Охоче долучається до лісівничих заходів й районне керівництво. Як і в попередні роки, до клопіткої роботи лісівників Читати далі »

АПАРАТ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИВСЯ ДО САДІННЯ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до АПАРАТ ЧЕРКАСЬКОГО ЛІСГОСПУ ДОЛУЧИВСЯ ДО САДІННЯ ЛІСУ

Днями працівники апарату Черкаського лісгоспу разом із підприємцями-деревообробниками дружно саджали ліс у Свидівському лісництві. Головний лісничий Черкаського лісгоспу Олександр Сидоренко зазначає, що такий захід вже став  хорошою щорічною традицією. «Кожної Читати далі »

НА СМІЛЯНЩИНІ КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ РАЗОМ ІЗ ЛІСІВНИКАМИ СТВОРИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

      Коментарі Вимкнено до НА СМІЛЯНЩИНІ КЕРІВНИЦТВО РАЙОНУ РАЗОМ ІЗ ЛІСІВНИКАМИ СТВОРИЛИ ПЛАНТАЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК

Днями в Сунківському лісництві Смілянсього лісгоспу з’явилася плантація новорічних ялинок. До її створення, в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», долучилися голова Смілянської РДА Олексій Пєчніков та працівники апарату Читати далі »

ВИСАДИЛИ ТИСЯЧУ ГОРІХІВ – ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ

      Коментарі Вимкнено до ВИСАДИЛИ ТИСЯЧУ ГОРІХІВ – ЛИСЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЛЕШМОБУ

Цієї суботи лисянські лісівники долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Висади свої горіхи». Суть акції полягала в тому, аби в один день в максимальній кількості на всій території України висадити волоські горіхи, Читати далі »

РОЗРОБЛЕНО ПРОЕКТ ЗМІН ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЩОДО ПОДОЛАННЯ КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЛІСОВИМИ ПОЖЕЖАМИ

      Коментарі Вимкнено до РОЗРОБЛЕНО ПРОЕКТ ЗМІН ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЩОДО ПОДОЛАННЯ КРИЗОВОЇ СИТУАЦІЇ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ЛІСОВИМИ ПОЖЕЖАМИ

У Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ-й Національний круглий стіл «Пожежі в природних та культурних ландшафтах України: розбудова цілісної системи охорони від пожеж у лісах, на сільськогосподарських землях Читати далі »

ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ВЖИВАЄ НИЗКУ ЗАХОДІВ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

      Коментарі Вимкнено до ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ВЖИВАЄ НИЗКУ ЗАХОДІВ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

Основними причинами виникнення пожеж є порушення населенням правил пожежної безпеки в лісах, випалювання сухої рослинності та недотримання заходів пожежної безпеки при виконанні робіт. Офіційно пожежонебезпечний період розпочинається з 1 квітня, Читати далі »

ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ТА ШКОЛЯРІ ВИСАДЖУЮТЬ ДУБ ІЗ ЗАКРИТОЮ КОРЕНЕВОЮ СИСТЕМОЮ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО UA: ЧЕРКАСИ. СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ТА ШКОЛЯРІ ВИСАДЖУЮТЬ ДУБ ІЗ ЗАКРИТОЮ КОРЕНЕВОЮ СИСТЕМОЮ

«Понад три тисячі сіянців дуба з закритою кореневою системою висадили смілянські лісівники разом із учнями Смілянського шкільного лісництва в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»”… Черкаське обласне управління лісового Читати далі »

ВІДЕО “5 КАНАЛ”. ЗА ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ: НА ЧЕРКАЩИНІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ СУЧАСНІ МЕТОДИ САДІННЯ ЛІСУ

      Коментарі Вимкнено до ВІДЕО “5 КАНАЛ”. ЗА ЄВРОПЕЙСЬКОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ: НА ЧЕРКАЩИНІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ СУЧАСНІ МЕТОДИ САДІННЯ ЛІСУ

“На Черкащині використовують сучасні методи садіння лісу. Смілянські лісівники разом із учнями шкільного лісництва висаджують сіянці із закритою кореневою системою. Це європейська технологія. Переконують, що приживлюваність таких лісових культур становить Читати далі »

СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

      Коментарі Вимкнено до СМІЛЯНСЬКІ ЛІСІВНИКИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

В рамках акції «За чисте довкілля» у Смілянському лісгоспі провели ряд заходів з прибирання лісових масивів – долучилися до заходу всі структурні підрозділи підприємства. Так, силами смілянських лісівників було прибрано Читати далі »

У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСОУПРАВЛІННІ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЕКОНОМІЧНИХ ТА БУХГАЛТЕРСЬКИХ СЛУЖБ

      Коментарі Вимкнено до У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСОУПРАВЛІННІ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЕКОНОМІЧНИХ ТА БУХГАЛТЕРСЬКИХ СЛУЖБ

Днями в обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада економічної та бухгалтерської служб держлісгоспів. Засідання провела начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів обласного управління Ірина Тимченко. Учасники наради Читати далі »